Телескопічні направляючі E4OHTR11

4

4 (1 Відгуки)

Телескопічні направляючі для полиць і листів дозволяють з легкістю перевірити хід приготування страви, забезпечуючи при цьому вашу безпеку. Ця стійка опора, що висувається, легко закріплюється на існуючих бічних направляючих, а система SafeStop не дозволяє їй зісковзнути або перекинутися. Напрямні мають один рівень і підходять до всіх компактних і великих духових шаф виробництва Electrolux.

Технічна специфікація

Ключові характеристики
 • Встановлення: Аксесуар
 • Глибина, мм: 20
 • Номінальна напруга, В: 230
 • Ширина, мм: 40
Документи по продукту
Деталі
Установка
 • Встановлення: Аксесуар
 • Глибина, мм: 20
 • Ширина, мм: 40
Інше
 • PNC: 902 979 402
 • Номінальна напруга, В: 230

Відгуки

Оцінити товар

Будь ласка, допоможіть нам у удосконаленні нашої техніки

Ваші відгуки дозволяють нам безперервно вдосконалювати нашу техніку, а також можуть допомогти зробити вірний вибір іншим користувачам. Використовуйте зірки, щоб розпочати ваш відгук.

Написати відгук

Ласкаво просимо! Це ваш простір. Скажіть нам, що ви думаєте. Поділіться, і вас почують.

Перегляньте як гість або увійдіть і залиште відгук

Воно буде відображатися поряд з вашим відгуком. Будь ласка не використовуйте повне ім'я та прізвище. Відгуки з прізвищем не будуть опубліковані.

{{ props.errorNickname }}

Нам потрібна ваша електронна адреса, щоб підтвердити ваш відгук

Найбільш корисні відгуки сфокусовані на якості, дизайні та враженнях від використання товару. Щоб надати відгук щодо сервісу, доставки чи установки виробу, будь ласка зверніться до Контакт Центру. Всі відгуки проходять попередню модерацію. БІльше інформаціі ви можете знайти у Правила відгуків.

Необхідно прийняти положення і умови

Дякуємо за ваш відгук

Перевірте вашу поштову скриньку на наявність листа з підтвердженням.

Відгуки іншими мовами Перекладені відгуки

4
Як встановити телескопічний кронштейн?

від VesaHy на 16 березня 2019 Перекладено з фінської

Ми купили AKI55951OX індукції olieden і він був встановлений тиждень тому. Проблема в тому, що телескопічні дужки входять в духовку. Хтось поклав їх на місце, але вони не сидять належним чином, і вони не наважуються покласти на них нічого важкого. Тепер, коли я не можу навіть отримати їх з нього, щоб вони не твіст, вони, можливо, перейшли на виворітну сторону? Інструкції з установки кажуть: "переконайтеся, що ви помістіть кронштейн на правій стороні печі". Що я можу переконатися в тому, коли керівництво не скаже вам більше? Чи могли б ви подумати про підтримку текстів лівого і RIGTH? Як на землі я можу отримати дужки без насильства і що кронштейн буде твіст? Піч дійсно великий і ефективний, але установка і експлуатації інструкції слабкі.

Заява щодо перекладу

 • Дизайн
  3
 • Функції
  3
 • Якість
  3
 • VesaHy рекомендує цей виріб

Вважаете цей відгук корисним?

I am error text

Підтримка

Виникли питання?

Розшифруйте код помилки, можливо ви зможете відразу вирішити просту проблему самостійно і продовжити експлуатацію приладу

Авторизовані сервісні центри

Знайдіть сервісний центр у вашому місті.

Зворотній зв'язок

Будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб замовити послуги майстра або отримати відповіді на ваші питання. Ми доступні, як по телефону, так і електронній пошті.

Експлуатація без турбот

Зареєструйте свою техніку Electrolux і дозвольте нам зберегти вказану вами інформацію для подальшого швидкого доступу до інструкцій, інформації про покупку, гарантій та замовлення сервісного майстра - якщо він вам коли-небудь знадобиться. Дізнайтеся, як використовувати техніку на всі 100%, підписавшись на поради та рекомендації, та отримуйте їх на вашу поштову скриньку.

Зареєструвати прилад