Деталі продукту

Рулони для вакуумного пакувальника з багатошаровою конструкцією, що не містять бісфенол А, для зберігання харчових продуктів і приготування в режимі су-вид, допомагають довше зберігати свіжість і поживні речовини

Переваги

Зберігайте їжу свіжою та смачною довше

7-шарова конструкція з подвійними ребрами жорсткості швидко видаляє повітря з мінімальним впливом на їжу, не даючи проникати всередину кисню та волозі для максимальної свіжості.

Відрізайте будь-яку довжину, яка підійде продуктам

Створюйте пакети нестандартної довжини для різних порцій їжі.

Безпечні для використання

Не містять бісфенол А та схвалені FDA. Виготовлені з нетоксичних і безпечних для продуктів матеріалів. Виготовляються без застосування хімічного клею.

Універсальні

Призначені для використання з усіма вакуумними пакувальниками: ідеально підходять для приготування їжі, зберігання і збереження продуктів. Можна використовувати в морозильній камері, в холодильнику, під час варіння, кип'ятіння та приготування в режимі су-вид.

Оцінити товар
Будь ласка, допоможіть нам у удосконаленні нашої техніки

Ваші відгуки дозволяють нам безперервно вдосконалювати нашу техніку, а також можуть допомогти зробити вірний вибір іншим користувачам. Використовуйте зірки, щоб розпочати ваш відгук.

Написати відгук

Ласкаво просимо! Це ваш простір. Скажіть нам, що ви думаєте. Поділіться, і вас почують.

Перегляньте як гість або увійдіть і залиште відгук

{{ props.errorNickname }}

Воно буде відображатися поряд з вашим відгуком. Будь ласка не використовуйте повне ім'я та прізвище. Відгуки з прізвищем не будуть опубліковані.

Нам потрібна ваша електронна адреса, щоб підтвердити ваш відгук

{{ props.errorEmoji }}

Найбільш корисні відгуки сфокусовані на якості, дизайні та враженнях від використання товару. Щоб надати відгук щодо сервісу, доставки чи установки виробу, будь ласка зверніться до Контакт Центру. Всі відгуки проходять попередню модерацію. БІльше інформаціі ви можете знайти у Правила відгуків.

Необхідно прийняти положення і умови

Дякуємо за ваш відгук

Перевірте вашу поштову скриньку на наявність листа з підтвердженням.

Зображення над кухнею

Вам може сподобатися

Electrolux - Вакуумні пакети для вакууматора - EVSB1
Вакуумні пакети для зберігання та приготування

Багатошарові пакети для вакуумного пакувальника, що не містять бісфенол А, для зберігання продуктів і приготування в режимі су-вид, допомагають довше зберігати свіжість і поживні речовини.

Підтримка

Виникли питання?

Розшифруйте код помилки, можливо ви зможете відразу вирішити просту проблему самостійно і продовжити експлуатацію приладу

Запасні частини та аксесуари

Знайдіть оригінальні запчастини та аксесуари для вашої техніки в нашому офіційному магазині і замовляйте їх доставку прямо до вашої двері.

Зворотній зв'язок

Будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб замовити послуги майстра або отримати відповіді на ваші питання. Ми доступні, як по телефону, так і електронній пошті.

Експлуатація без турбот

Зареєструйте свою техніку Electrolux і дозвольте нам зберегти вказану вами інформацію для подальшого швидкого доступу до інструкцій, інформації про покупку, гарантій та замовлення сервісного майстра - якщо він вам коли-небудь знадобиться. Дізнайтеся, як використовувати техніку на всі 100%, підписавшись на поради та рекомендації, та отримуйте їх на вашу поштову скриньку.

Зареєструвати прилад