Камера інтенсивного охолодження KBB5X

5

5 (3 Відгуки)

Смак охолоджених та заморожених продуктів, як у щойно приготовлених

Наш BlastChiller професійної якості зберігає аромат, смак та поживні речовини ваших щойно приготовлених страв. Незалежно від того, чи ви охолоджуєте страву на тиждень, чи заморожуєте її на шість місяців, вас очікує незмінно смачний результат. Тому ви зможете насолоджуватися заздалегідь приготовленими стравами, коли забажаєте.

Продукти зберігаються довше натуральним чином

Зберігайте бездоганну свіжість продуктів з BlastChiller. Швидке падіння температури запобігає формуванню великих кристалів льоду, що захищає продукт на клітинному рівні. Смак, текстура, вітаміни та мінерали повністю зберігаються, завдяки чому ваші страви залишаються смачними.

Охолоджуйте з впевненістю відразу після приготування

BlastChiller спрацьовує миттєво, швидко охолоджуючи навіть гарячі страви. А завдяки тому, що цей процес відбувається так швидко, бактерії не встигають утворюватися, а поживні речовини зберігаються в продукті. Це найбезпечніший та найсмачніший спосіб зберігання продуктів.

Ваше вино, охолоджене для святкування

Завдяки нашому BlastChiller можна насолоджуватися холодним вином щоразу: чи то пляшка ігристого для святкування, чи ваше улюблене вино для вечора п'ятниці. Усього за 20 хвилин пляшки будуть охолоджені від кімнатної температури. Тому, що б ви не наливали, кожен ковток буде ідеальним.

Electrolux - Камера інтенсивного охолодження - KBB5X

Ваші десерти — охолоджені та готові до подачі

Приготування десертів не потребує надмірних зусиль з нашим BlastChiller. Незалежно від того, чи охолоджуєте ви кожен шар швидко, аби створити багаторівневий торт з морозива, або просто хочете своєчасно заморозити сорбет для гостей, — все буде охолоджено до належної температури.

Відгуки

Оцінити товар
Будь ласка, допоможіть нам у удосконаленні нашої техніки

Ваші відгуки дозволяють нам безперервно вдосконалювати нашу техніку, а також можуть допомогти зробити вірний вибір іншим користувачам. Використовуйте зірки, щоб розпочати ваш відгук.

Написати відгук

Ласкаво просимо! Це ваш простір. Скажіть нам, що ви думаєте. Поділіться, і вас почують.

Перегляньте як гість або увійдіть і залиште відгук

{{ props.errorNickname }}

Воно буде відображатися поряд з вашим відгуком. Будь ласка не використовуйте повне ім'я та прізвище. Відгуки з прізвищем не будуть опубліковані.

Нам потрібна ваша електронна адреса, щоб підтвердити ваш відгук

{{ props.errorEmoji }}

Найбільш корисні відгуки сфокусовані на якості, дизайні та враженнях від використання товару. Щоб надати відгук щодо сервісу, доставки чи установки виробу, будь ласка зверніться до Контакт Центру. Всі відгуки проходять попередню модерацію. БІльше інформаціі ви можете знайти у Правила відгуків.

Необхідно прийняти положення і умови

Дякуємо за ваш відгук

Перевірте вашу поштову скриньку на наявність листа з підтвердженням.

Відгуки іншими мовами Перекладені відгуки

5

Відмінна особливість

від Željka1704 на 07 серпня 2020 Перекладено з хорватської

Все чудово, у мене немає претензій, якість, супер розроблений

Заява щодо перекладу

 • Дизайн
  5
 • Функції
  5
 • Якість
  5
 • Željka1704 рекомендує цей виріб

Вважаете цей відгук корисним?

I am error text
5

Казковий вибуховий чиллер

від Daniele на 18 червня 2020 Перекладено з італійської

Я вже деякий час користуюся чудовою побутовою технікою, і це змінило спосіб приготування їжі, і, перш за все, дозволило нам робити посуд довше, зберігаючи чудову якість, ми також багато використовуємо для охолодження ігристих білих, коли у нас є гості, дуже приємно відкрив цей прилад, рекомендований для всіх любителів хорошої їжі.

Заява щодо перекладу

 • Дизайн
  4
 • Функції
  5
 • Якість
  5
 • Daniele рекомендує цей виріб

Вважаете цей відгук корисним?

I am error text
5

Гарна якість!

від Micke.P на 24 березня 2020 Перекладено з шведської

Хороший продукт на всьому протязі, він швидкий і робить все, що повинен.
Єдиний невеликий мінус - це те, що простір, де ви охолоджуєтесь, може відчувати себе невеликим.
Як і приведення шеф-кухаря додому, цінник може стримувати.

Заява щодо перекладу

 • Дизайн
  4
 • Функції
  5
 • Якість
  5
 • Micke.P рекомендує цей виріб

Вважаете цей відгук корисним?

I am error text

Підтримка

Виникли питання?

Розшифруйте код помилки, можливо ви зможете відразу вирішити просту проблему самостійно і продовжити експлуатацію приладу

Запасні частини та аксесуари

Знайдіть оригінальні запчастини та аксесуари для вашої техніки в нашому офіційному магазині і замовляйте їх доставку прямо до вашої двері.

Зворотній зв'язок

Будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб замовити послуги майстра або отримати відповіді на ваші питання. Ми доступні, як по телефону, так і електронній пошті.

Експлуатація без турбот

Зареєструйте свою техніку Electrolux і дозвольте нам зберегти вказану вами інформацію для подальшого швидкого доступу до інструкцій, інформації про покупку, гарантій та замовлення сервісного майстра - якщо він вам коли-небудь знадобиться. Дізнайтеся, як використовувати техніку на всі 100%, підписавшись на поради та рекомендації, та отримуйте їх на вашу поштову скриньку.

Зареєструвати прилад