ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО БЕЗПЕКИ: Ми відкликаємо деякі акумуляторні пилососи Electrolux Pure F9 через можливу проблему з безпекою.
Дізнатися більше
KBB5X

Камера інтенсивного охолодження

Деталі продукту
hidden
Немає в наявності на www.electrolux.ua
hidden
Повідомити про наявність
  • Фахівці контакт-центру дадуть відповідь на ваші питання і зорієнтують стосовно: наявності, вартості, гарантії на товар, умов доставки та оплати.

Маєте такий виріб?
  • Все, що потрібно, в одному місці
  • Зручний доступ до інструкції і посібників користувача
  • Зручний сервіс та підтримка
  • Спеціальні пропозиції та знижки
Інструкції з монтажу
Деталі продукту
Наш 900 BlastChiller охолоджує або заморожує свіжі продукти або напівприготовлені страви так швидко, що він ефективно «зупиняє час» — навіть найвибагливіші смаки та найделікатніші текстури зберігають свою якість так, ніби вони щойно приготовлені. Ваші улюблені страви будуть готові за лічені хвилини та смакуватимуть так, ніби вони ніколи не були охолоджені або заморожені.
Смак охолоджених та заморожених продуктів, як у щойно приготовлених

Наш BlastChiller професійної якості зберігає аромат, смак та поживні речовини ваших щойно приготовлених страв. Незалежно від того, чи ви охолоджуєте страву на тиждень, чи заморожуєте її на шість місяців, вас очікує незмінно смачний результат. Тому ви зможете насолоджуватися заздалегідь приготовленими стравами, коли забажаєте.

Продукти зберігаються довше натуральним чином

Зберігайте бездоганну свіжість продуктів з BlastChiller. Швидке падіння температури запобігає формуванню великих кристалів льоду, що захищає продукт на клітинному рівні. Смак, текстура, вітаміни та мінерали повністю зберігаються, завдяки чому ваші страви залишаються смачними.

Охолоджуйте з впевненістю відразу після приготування

BlastChiller спрацьовує миттєво, швидко охолоджуючи навіть гарячі страви. А завдяки тому, що цей процес відбувається так швидко, бактерії не встигають утворюватися, а поживні речовини зберігаються в продукті. Це найбезпечніший та найсмачніший спосіб зберігання продуктів.

Ваше вино, охолоджене для святкування

Завдяки нашому BlastChiller можна насолоджуватися холодним вином щоразу: чи то пляшка ігристого для святкування, чи ваше улюблене вино для вечора п'ятниці. Усього за 20 хвилин пляшки будуть охолоджені від кімнатної температури. Тому, що б ви не наливали, кожен ковток буде ідеальним.

Electrolux - Камера інтенсивного охолодження - KBB5X
Ваші десерти — охолоджені та готові до подачі

Приготування десертів не потребує надмірних зусиль з нашим BlastChiller. Незалежно від того, чи охолоджуєте ви кожен шар швидко, аби створити багаторівневий торт з морозива, або просто хочете своєчасно заморозити сорбет для гостей, — все буде охолоджено до належної температури.

woman on couch with mobile phone
Маєте такий виріб?

Зареєструйте ваші прилади в MyElectrolux і знаходьте все необхідне в одному місці.

  • Зручний сервіс та підтримка
  • Зручний доступ до інструкції та посібників користувача
  • Спеціальні пропозиції та знижки