ПОРАДИ З ВИБОРУ

Підберіть витяжку, яка ідеально відповідає вашим вимогам

Стилі

Витяжки відрізняються різноманітними формами та розмірами.

Острівні витяжки - рішення для кухонь «острівного» планування. Ці витяжки підвішуються під стелею.

Настінні витяжки, чи то Т-подібна, пірамідальна, або ж вертикальна витяжка – ці прилади, які перетворюються в елементи інтер'єру, представлені в різних розмірах і з різним оформленням і кріпленням до стіни.

Вбудовані витяжки – вони повністю підлаштовуються до стилю вашої кухні; їх можна приховати в кухонних меблях.

Порада від професіоналів: Перед тим як зробити вибір перевірте рекомендовану відстань між поверхнею і витяжкою.

 

Установка і циркуляція повітря

Вихід повітря через отвір для зовнішньої вентиляції – витяжки вентиляційного типу відводять продукти згоряння назовні через витяжну трубу. Під час установки витяжки важливо враховувати довжину повітропроводу, вигини і тип матеріалу, оскільки вони впливають на потік повітря.

Рециркуляція – рециркуляційні витяжки не вимагають наявності витяжної труби. Вони проганяють повітря крізь вугільні фільтри, які видаляють запахи.

Порада від професіоналів:
Перед початком приготування увімкніть витяжку, щоб запустити процес циркуляції повітря.

Потужність

Витяжки мають різну ефективність, тому спочатку вираховуйте необхідну вам мінімальну і максимальну потужність. Виконайте ці прості кроки:

 1. Поміряйте довжину, ширину і висоту кухні.
 2. Помножте Довжину x Ширину x Висоту = об'єм приміщення.
 3. Помножте обсяг приміщення x 6 = мінімальна потужність витяжки (6 змін повітря за годину для легких видів кулінарної обробки, наприклад, варіння на слабкому вогні)
 4. Помножте кубічну ємність обсягу приміщення x 12 = максимальна потужність витяжки (12 змін повітря за годину для смаження на олії).

Для оптимізації результатів рекомендується вибирати множники від 6 до 12.

Рівень шуму

Для облаштування комфортного кухонного простору без сторонніх подразників –обирайте витяжку з низьким рівнем шуму (дБ). Рівень шуму витяжок Electrolux варіюється від 40 до 70 дБ. Наприклад, шепіт - це приблизно 40 дБ, нормальна розмова - від 60 до 70 дБ.

Конструкція труб повітропроводу впливає на рівень шуму витяжних вентиляторів. При монтажі повітропроводу намагайтеся мінізувати кількість вигинів і поворотів на 90 градусів і використовуйте звукоізолюючі матеріали.

Фільтри

Всі кухонні витяжки забезпечені жировими фільтрами, які видаляють з повітря частинки жиру. Залежно від свого типу, жирові фільтри вимагають або регулярної заміни (змінні), або очищення (металеві). Постійні металеві жирові фільтри можна замочувати і мити вручну або в посудомийній машині, обравши програму 60-70 ° C.

Рециркуляційні витяжки також оснащені фільтрами з активованим вугіллям, що усувають неприємні запахи. Приблизно кожні чотири місяці (або частіше при дуже інтенсивному використанні) їм потрібна заміна або мийка/регенерація.

Вибір моделі

Кухонні витяжки Electrolux поєднують потужну екстракцію з тихою, ефективною роботою і визнаним нагородами дизайном - підберіть витяжку, яка підійде саме для вас.

Дізнатися більше

Витяжка зі скла та нержавіючої сталі з трубою над каструлею на індукційній варильній поверхні

Готування без відволікань

Знайдіть витяжку, яка матиме достатню потужність, аби зберігати вашу велику кухню вільною від запахів, але достатньо тиху, аби ви ледь помічали, що вона працює.Рівень шуму наших витяжок становить від 40 до 70 дБ, і обираючи витяжку з рівнем шуму 40 дБ, ви отримаєте витяжку, яка працює тихіше, ніж шепотіння, — навіть на максимальній швидкості. Крім того, з технологією Hob2Hood витяжка ніколи не працюватиме гучніше, ніж це потрібно.

Витяжка «вільні руки»

Керування вручну з варильної панелі або витяжки завжди доступне у випадку необхідності.

Крупний план елементів управління індукційною варильною поверхнею

Під'єднано для готування, якому нічого не заважатиме

Вся увага на те, що дійсно важливо на кухні: створення смачних страв. Завдяки Hob2Hood варильна панель вмикає витяжку та регулює швидкість вентиляції, виходячи із способу готування. Таким чином, ви можете варити, смажити або тушкувати, навіть не торкаючись витяжки та не думаючи про витягнення.

Витяжка Electrolux, яка виходить з робочої поверхні

Найпопулярніший вибір на ринку

Зробіть кухню настільки ж гарною, наскільки чудовою є атмосфера в ній.З широким вибором під'єднаних варильних панелей та витяжок легко знайти підходяще поєднання, що чудово впишеться в дизайн вашої кухні. У нас найширший вибір у сегменті ринку, який представляє цю технологію. Тому ви можете насолоджуватись тихою, ефективною роботою витяжки без дотику руками.

Витяжка Electrolux над каструлею на індукційній варильній поверхні

Наскільки енергоефективною є кухонна витяжка?

Легко зрозуміти енергоефективність витяжки та заощаджувати енергію.Позначене літерами від F до А+, маркування енергоспоживання показує щорічне споживання енергії, фільтрування жиру, освітлення та рівень шуму при максимальній швидкості. Electrolux пропонує вам на вибір повний асортимент витяжок класу А.


Серія Sense

Ми прагнемо, щоб ви могли повністю зосередитися на приготуванні смачних страв на кухні - про рутинну роботу подбає наша техніка. Технологія Hob2Hood® дозволяє варильній панелі автоматично регулювати налаштування витяжки, що дасть вам можливість просто насолоджуватися їжею і приготуванням на своїй кухні.

Просте управління витяжкою

Витяжка 900 RemoteControl: багатозадачність на кухні ніколи не була простою справою. Без зусиль змінюйте потужність або повністю вимикайте - на відстані. Вам не доведеться витрачати увагу на дрібниці.

900 RemoteControl

900 RemoteControl

 • З’єднайте вашу варильну поверхню з витяжкою з Hob2Hood®
 • Дистанційне керування для повної зручності
 • Сучасний дизайн, який вписується у вашу кухню
 • kitchen countertop
  Hob2Hood®

  Система бездротового зв'язку Hob2Hood® варильної поверхні та витяжки забезпечує автоматичну екстракцію.

 • Electronic Controls
  Електронні елементи управління

  Електронні елементи управління дозволяють ефективно керувати витяжкою.

 • Design Alignment
  Відповідність дизайну

  Сучасний дизайн витяжки підійде до вашої кухні і кухонних приладів.

Варильна поверхня сама подбає про витяжку

Технологія 700 Hob2Hood® дозволяє варильній поверхні автоматично керувати витяжкою. Підстроювання вентилятора проводиться при будь-якій зміні температури, а також при включенні більш ніж однієї конфорки. Це дасть вам можливість зосередитися на створенні чудових страв.

700 Hob2Hood®

700 Hob2Hood®

 • Hob2Hood® для цілковитої зручності
 • Потужний двигун, ефективне очищення.
 • Функція «Breeze» безшумно освіжить повітря
 • Створіть атмосферу з затемненим світлом
 • Потужне безшумне очищення з SilenceTech.
 • cooking seafood pasta
  Потужний двигун

  Якими б не були ваші вимоги, витяжка ефективно очистить повітря, видаливши з нього кухонну пару. Потужний двигун і висока швидкість - запорука незмінної чистоти повітря. Це - найкоротший шлях до затишної кухні.

 • man cooking food
  Breeze

  Відразу ж після закінчення приготування торкніться кнопки «Breeze»; екстракція знизиться до ледь чутного мінімуму і пропрацює ще 10 хвилин. Ви зможете спокійно насолодитися їжею, в той час як буде йти тихе очищення повітря на кухні.

 • noodle dish in sauce pan
  Світлодіоди

  Легко налаштовуйте підсвічування витяжки завдяки регульованим світлодіодам. Залежно від вашого завдання - створити приємну атмосферу або уважно стежити за процесом приготування - яскравість можна чи посилювати, чи пригнічувати.

 • man cooking food and talking on the phone
  SilenceTech

  Витяжка SilenceTech видалить з вашої кухні утворену під час приготування їжі пару практично безшумно навіть при роботі на максимальній потужності. Наші передові технології дозволять вам зосередитись на приготуванні смачних страв в чистій і спокійній атмосфері.