ПОРАДИ З ВИБОРУ

Підберіть витяжку, яка ідеально відповідає вашим вимогам

Стилі

Витяжки відрізняються різноманітними формами та розмірами.

Острівні витяжки - рішення для кухонь «острівного» планування. Ці витяжки підвішуються під стелею.

Настінні витяжки, чи то Т-подібна, пірамідальна, або ж вертикальна витяжка – ці прилади, які перетворюються в елементи інтер'єру, представлені в різних розмірах і з різним оформленням і кріпленням до стіни.

Вбудовані витяжки – вони повністю підлаштовуються до стилю вашої кухні; їх можна приховати в кухонних меблях.

Порада від професіоналів: Перед тим як зробити вибір перевірте рекомендовану відстань між поверхнею і витяжкою.

 

Установка і циркуляція повітря

Вихід повітря через отвір для зовнішньої вентиляції – витяжки вентиляційного типу відводять продукти згоряння назовні через витяжну трубу. Під час установки витяжки важливо враховувати довжину повітропроводу, вигини і тип матеріалу, оскільки вони впливають на потік повітря.

Рециркуляція – рециркуляційні витяжки не вимагають наявності витяжної труби. Вони проганяють повітря крізь вугільні фільтри, які видаляють запахи.

Порада від професіоналів:
Перед початком приготування увімкніть витяжку, щоб запустити процес циркуляції повітря.

Потужність

Витяжки мають різну ефективність, тому спочатку вираховуйте необхідну вам мінімальну і максимальну потужність. Виконайте ці прості кроки:

 1. Поміряйте довжину, ширину і висоту кухні.
 2. Помножте Довжину x Ширину x Висоту = об'єм приміщення.
 3. Помножте обсяг приміщення x 6 = мінімальна потужність витяжки (6 змін повітря за годину для легких видів кулінарної обробки, наприклад, варіння на слабкому вогні)
 4. Помножте кубічну ємність обсягу приміщення x 12 = максимальна потужність витяжки (12 змін повітря за годину для смаження на олії).

Для оптимізації результатів рекомендується вибирати множники від 6 до 12.

Рівень шуму

Для облаштування комфортного кухонного простору без сторонніх подразників –обирайте витяжку з низьким рівнем шуму (дБ). Рівень шуму витяжок Electrolux варіюється від 40 до 70 дБ. Наприклад, шепіт - це приблизно 40 дБ, нормальна розмова - від 60 до 70 дБ.

Конструкція труб повітропроводу впливає на рівень шуму витяжних вентиляторів. При монтажі повітропроводу намагайтеся мінізувати кількість вигинів і поворотів на 90 градусів і використовуйте звукоізолюючі матеріали.

Фільтри

Всі кухонні витяжки забезпечені жировими фільтрами, які видаляють з повітря частинки жиру. Залежно від свого типу, жирові фільтри вимагають або регулярної заміни (змінні), або очищення (металеві). Постійні металеві жирові фільтри можна замочувати і мити вручну або в посудомийній машині, обравши програму 60-70 ° C.

Рециркуляційні витяжки також оснащені фільтрами з активованим вугіллям, що усувають неприємні запахи. Приблизно кожні чотири місяці (або частіше при дуже інтенсивному використанні) їм потрібна заміна або мийка/регенерація.

Вибір моделі

Кухонні витяжки Electrolux поєднують потужну екстракцію з тихою, ефективною роботою і визнаним нагородами дизайном - підберіть витяжку, яка підійде саме для вас.

Дізнатися більше

Серія Flex

Ми створили ідеальне середовище для чудового смаку. Одне натискання кнопки — і ви оціните свіжість повітря на своїй кухні.

Свіже повітря на кухні без шуму

Забудьте про спробу перекричати шум вентилятора під час обіду або вечері з сім'єю та друзями завдяки витяжці 700 Breeze. Увімкніть функцію одним дотиком кнопки по закінченню готування, і вона безшумно освіжить повітря протягом десяти хвилин. Свіжість на кухні. Без шуму.

Витяжка 700 Breeze

Витяжка 700 Breeze

 • Функція «Breeze» безшумно освіжить повітря.
 • Потужний двигун, ефективне очищення.
 • Hob2Hood® для цілковитої зручності.
 • Зручне сенсорне управління на склі.
 • cooking seafood pasta
  Потужний двигун

  Якими б не були ваші вимоги, витяжка ефективно очистить повітря, видаливши з нього кухонну пару. Потужний двигун і висока швидкість - запорука незмінної чистоти повітря. Це - найкоротший шлях до затишної кухні.

 • kitchen countertop
  Hob2Hood®

  Бездротова функція Hob2Hood® забезпечує бездротове з'єднання між поверхнею і витяжкою. Почніть готувати - і витяжка підбере налаштування для оптимальної швидкості екстракції згідно нагріву конфорки. Вона зробить всю чорну роботу, звільнивши вашу увагу і ваші руки для готування.

 • adjusting cooker hood on control panel
  Сенсори на склі

  Стильна панель управління зі скла відрізняється ідеальною інтеграцією. Електронне управління дозволяє швидко і точно відрегулювати налаштування витяжки та режими роботи.

Серія Sense

Ми прагнемо, щоб ви могли повністю зосередитися на приготуванні смачних страв на кухні - про рутинну роботу подбає наша техніка. Технологія Hob2Hood® дозволяє варильній панелі автоматично регулювати налаштування витяжки, що дасть вам можливість просто насолоджуватися їжею і приготуванням на своїй кухні.

Просте управління витяжкою

Витяжка 900 RemoteControl: багатозадачність на кухні ніколи не була простою справою. Без зусиль змінюйте потужність або повністю вимикайте - на відстані. Вам не доведеться витрачати увагу на дрібниці.

900 RemoteControl

900 RemoteControl

 • З’єднайте вашу варильну поверхню з витяжкою з Hob2Hood®
 • Дистанційне керування для повної зручності
 • Сучасний дизайн, який вписується у вашу кухню
 • kitchen countertop
  Hob2Hood®

  Система бездротового зв'язку Hob2Hood® варильної поверхні та витяжки забезпечує автоматичну екстракцію.

 • Electronic Controls
  Електронні елементи управління

  Електронні елементи управління дозволяють ефективно керувати витяжкою.

 • Design Alignment
  Відповідність дизайну

  Сучасний дизайн витяжки підійде до вашої кухні і кухонних приладів.

Варильна поверхня сама подбає про витяжку

Технологія 700 Hob2Hood® дозволяє варильній поверхні автоматично керувати витяжкою. Підстроювання вентилятора проводиться при будь-якій зміні температури, а також при включенні більш ніж однієї конфорки. Це дасть вам можливість зосередитися на створенні чудових страв.

700 Hob2Hood®

700 Hob2Hood®

 • Hob2Hood® для цілковитої зручності
 • Потужний двигун, ефективне очищення.
 • Функція «Breeze» безшумно освіжить повітря
 • Створіть атмосферу з затемненим світлом
 • Потужне безшумне очищення з SilenceTech.
 • cooking seafood pasta
  Потужний двигун

  Якими б не були ваші вимоги, витяжка ефективно очистить повітря, видаливши з нього кухонну пару. Потужний двигун і висока швидкість - запорука незмінної чистоти повітря. Це - найкоротший шлях до затишної кухні.

 • man cooking food
  Breeze

  Відразу ж після закінчення приготування торкніться кнопки «Breeze»; екстракція знизиться до ледь чутного мінімуму і пропрацює ще 10 хвилин. Ви зможете спокійно насолодитися їжею, в той час як буде йти тихе очищення повітря на кухні.

 • noodle dish in sauce pan
  Світлодіоди

  Легко налаштовуйте підсвічування витяжки завдяки регульованим світлодіодам. Залежно від вашого завдання - створити приємну атмосферу або уважно стежити за процесом приготування - яскравість можна чи посилювати, чи пригнічувати.

 • man cooking food and talking on the phone
  SilenceTech

  Витяжка SilenceTech видалить з вашої кухні утворену під час приготування їжі пару практично безшумно навіть при роботі на максимальній потужності. Наші передові технології дозволять вам зосередитись на приготуванні смачних страв в чистій і спокійній атмосфері.