Поради з вибору

Знайди ідеальну кухонну плиту для себе

Плити SteamBake

Бездоганний результат випікання риби, м’яса, тортів і навіть хліба завдяки парі. Порівняйте результат випічки без пари і з парою.

Використання пари на першій стадії приготування значно покращує кінцевий результат. Хліб та тістечка мають пухнасту та м'яку середину, а дія гарячого повітря забезпечує золоту, хрустку скоринку.

 

Розміри плит

Вибір кухонної плити залежить від доступного місця та бажаної конфігурації приладу.

Ширина 60 см - окремо розташовані кухонні плити передбачають численні поєднання варильні поверхні і духових шаф, що забезпечує прекрасну гнучкість вибору.

Ширина 100 см - великі кухонні плити мають значні розміри і виняткову продуктивність.Завдяки збільшеній ширині на варильній поверхні розташовуються шість конфорок замість чотирьох.

Порада від професіоналів: Вибираючи тип варильної поверхні і духової шафи своєї плити перегляньте посібник з вибору варильні поверхні і духових шаф: це допоможе зробити оптимальний вибір.

Джерело нагріву

Залежно від доступного джерела енергії ви можете вибрати електричну або газову кухонну плиту - або скористатися перевагами обох варіантів.

Газові плити: забезпечують миттєвий і точний контроль нагріву. У разі, якщо потрібно потужне джерело нагріву, наприклад, для фритюру, цей варіант буде кращий за всі інші.

Електричні плити: їх легко мити, плюс вони оснащені безліччю корисних функцій. Рівномірний розподіл нагріву в електричній духовій шафі робить її ідеальним вибором для випічки.

Газоелектричні кухонні плити поєднують в собі переваги як електричних, так і газових плит.

Об’єм

Якщо на вечерю збирається велика родина або багато друзів, вам підійде велика кухонна плита. Місткість духових шаф вимірюється в літрах.

70+ літрів - ідеальне рішення для великих сімей.

40 - 70 літрів - краще підійде для сім'ї з трьох-чотирьох осіб.

Більшість кухонних плит оснащені двокамерними духовими шафами, що дозволяє одночасно з грилем готувати випічку або печеню. При виборі кухонної плити з двокамерною духовою шафою прийнято порівнювати їхні найбільші відсіки.

Порада від професіоналів: Вибір плити з додатковими положеннями для листів дозволить приготувати більше страв.

Термощуп

Деякі з наших кухонних плит обладнані термощупом, який допомагає досягти ідеальних результатів на кухні. Він відстежує температуру всередині страви і повідомляє, коли їжа готова.

Вибір продукту

Розкішний обід? Маленька вечеря? В асортименті Electrolux знайдеться ідеальна кухонна плита саме для вас.