Деталі продукту

Багато кухарів люблять швидкість реагування при готуванні на газу. Тепер ми зробили цей процес ще більш інтуїтивним. Яскраві світлодіодні індикатори на варильній панелі Electrolux з FlameLight чітко показують, чи увімкнена ручка керування, чи ні. Крім того, вони повідомлять вам, чи підставки для посуду ще гарячі. Таким чином, ви можете бути впевненими, готуючи на газу.

Переваги

Миттєві світлодіодні індикатори

Для забезпечення більшої впевненості під час готування з використанням газу ми додали дві додаткові функції. Світлодіодні індикатори FlameLight повідомляють, чи увімкнена конфорка, чи ні. А індикатори залишкового тепла показують, чи підставки для посуду ще гарячі після використання.

Electrolux - Газова - GPE363LK

Більше ніколи не залишайте газ увімкненим

Ця варильна поверхня видає звуковий сигнал, коли ручка керування увімкнена протягом тривалого періоду. А якщо ви випадково залишили газ увімкненим, вона нагадає вам про необхідність вимкнути його.

Electrolux - Газова - GPE363LK

Правильний час для найкращого смаку кожної страви

Таймер допоможе вам якнайкраще впоратися із кухонними завданнями, не залежно від того, що ви готуєте, — від простого вареного яйця до різотто шовковистої кремової текстури. Ви можете використовувати його і для інших кухонних задач, наприклад, маринування м'яса чи вистоювання тіста.

Electrolux - Газова - GPE363LK

Інтуїтивний помічник з Hob2Hood

Функція Hob2Hood® без жодних дротів з'єднує варильну поверхню з витяжкою. Сенсорні елементи керування дозволяють легко регулювати витяжку, що забезпечить найкраще очищення повітря на кухні.

Electrolux - Газова - GPE363LK

Потужне нагрівання для повнішого смаку

Пальник «мульти-корона» нашої конфорки вок 4k розроблений для забезпечення більш потужного полум'я, надаючи додаткової потужності для готування справжніх страв азіатської кухні.

Аксесуари

Підтримка

Маєте такий виріб?

Зареєструйте ваші прилади в MyElectrolux і знаходьте все необхідне в одному місці.

 

  • Зручний сервіс та підтримка
  • Зручний доступ до інструкції та посібників користувача
  • Слідкуйте за гарантіями на ваші прилади
  • Спеціальні пропозиції та знижки
Приєднуйтесь до MyElectrolux Сервісні питання
woman on couch with mobile phone