ПОРАДИ З ВИБОРУ ТЕХНІКИ

Підберіть собі ідеальну варильну поверхню

Тип

Індукція - Використовуйте свої кулінарні навички по максимуму - і з неймовірною швидкістю. Індукційні варильні панелі забезпечують швидке нагрівання і швидкий відгук, дозволяючи впевнено використовувати методи приготування, для яких важлива точно задана температура.

Газ - популярний вибір домашніх кухарів і професійних шефів. Газові варильні панелі легко контролювати, плюс на них можна використовувати всі типи посуду. Нове покоління високошвидкісних горілок Electrolux дозволить вам готувати на 20% швидше, ніж зі звичайними газовими горілками.

Електрика - перевірена класика, в якій нагрівальна система прихована під міцною склокерамічною поверхнею. Гладкі електричні варильні панелі легко мити.

 

Простір

Вибір варильної панелі залежить від місця, яким ви володієте.

30-36 см - сюди помістяться варильні панелі з 1-2 конфорками. Вони ідеально підійдуть для компактного проживання і невеликих кухонь.

60 см - найтиповіший розмір варочних панелей з 3-4 конфорками. Підійде більшості сімей.

70, 75, 80 або 90 см - ідеальний варіант для великої родини, того, хто любить приймати гостей або домашнього кухаря-ентузіаста. На таких варильних панелях розміщується до 6 конфорок. Варильні поверхні такого розміру можуть оснащуватися конфорками з розміром, який можна налаштувати.

Порада від професіоналів: Для установки наших варильних панелей потрібна стільниця глибиною не менше 25-30 мм.

Приготування

Швидкі рецепти - страви з пастою, обсмажування і т.д. Краща панель з швидким нагріванням. Для прискорення приготування вибирайте індукційні варильні панелі з функцією Power Booster. Деякі газові варильні панелі також поставляються з потужною конфоркою вок, яка чудово підійде для швидкого обсмажування на всю сім'ю.

Передові технології - Приготування з парою, на пару і т.д. Індукційна варильна поверхня забезпечить вам точність контролю температури і дозволить впевнено впоратися з сучасними методами приготування.

Великі запіканки або рагу - Газові і електричні варильні панелі з конфорками самого різного розміру і здатність до розширення забезпечать необхідну гнучкість. В якості альтернативи розгляньте індукційні варильні панелі з конфорками, які підлаштовуються за розміром: вони дозволяють об'єднати дві роздільні конфорки в одну зону приготування більшого розміру, на якій можна використовувати більш габаритний посуд.

Очищення

Індукційні варильні поверхні - індукція нагріває посуд і їжу в ній - і тільки. Поверхня навколо посуду залишається прохолодною. Звідси відсутність пригорілих залишків, а елегантна плоска поверхня дозволяє уникнути будь-якого скупчення бруду.

Газові варильні поверхні - газові варильні поверхні з плоскою склокерамічною поверхнею мити легше, ніж нержавіючу сталь. Якщо ви щось пролили в ході приготування, ви можете просто витерти бруд, не турбуючись про подряпини та плями.

Електричні варильні поверхні - гладку кераміку електричних варильних поверхонь легко містити в бездоганній чистоті.

Безпека

Індукція - індукційний нагрів діє тільки на посуд і продукти в ній; простір навколо залишається прохолодним і не обпалює руку. Панель управління також можна заблокувати, щоб не допустити випадкового включення нагріву.

Газ - можливість візуального контролю полум'я підвищує безпеку приготування. Крім того, варто полум'яю згаснути, як подача газу автоматично відключається.

Електрика - захист від дітей забезпечує неможливість випадкового включення конфорки. Крім того, індикація залишкового тепла дасть знати, що панель охолола достатньо, щоб її можна було торкатися.

Вибір продукту

Що б ви зазвичай не готували, будь то вечеря на двох, їжа тільки для себе або для великої кількості гостей, - в асортименті Electrolux знайдеться поверхня, яка відмінно вам підійде.

Переглянути продукти