Деталі продукту

Чайник з привабливим дизайном зі скла та швидким закипанням стане незамінним на будь-якій сучасній кухні. Завдяки відмінному огляду чайника ви можете легко побачити, коли час його відчистити. Він також економить ваш час під час приготування їжі або гарячих напоїв, так як ви легко можете перевірити, чи вода нагрілася до бажаної температури.

Переваги

Привабливий дизайн зі скла

Цей чудовий чайник зі скла та нержавіючої сталі буде чудово виглядати на вашій кухні. Міцна скляна ємність об'ємом 1,7 л забезпечує повну видимість, тому ви можете нагріти воду як забажаєте.

Надійно та швидко

Функція проти википання води вимикає чайник, коли в ньому немає води, а автоматичне відключення - коли він досягає точки кипіння. Нагріваючи воду в чайнику зі скла, ви також економите час, готуючи їжі.

Зручність без дротів

Бездротова конструкція чайника Create 4 має підставку, що обертається на 360° та кришку, що відкривається однією рукою для вашої зручності.

Легке очищення

Велика кришка забезпечує легкий доступ всередину чайника, а дизайн зі скла дозволяє точно бачити, коли ваш чайник потребує чищення. Його нагрівальний елемент захований всередині підставки, тому ваш чайник буде менш піддаватися утворенню іржі та накипу.

Фільтр від накипу

Фільтр від накипу довше зберігає воду чистою, що покращує смак кип'яченої води.