Деталі продукту

Завдяки технології TruFlow® ви насолоджуватиметеся процесом змішування для створення кулінарних шедеврів. Ручний блендер Create 3 потужний, зручний і забезпечує відмінне змішування. Він стане вашим улюбленим кухонним приладом.

Переваги

Оптимальне змішування завдяки технології TruFlow®

Завдяки технології TruFlow® з унікальною мішалкою та оптимізованій конструкції лез продукти змішуються з надзвичайною точністю: для ще більшого задоволення від приготування.

Двигун потужністю 400 Вт

Завдяки потужному двигуну ви зможете легко готувати супи, тісто, песто та соуси, створюючи ніжні та смачні страви для себе та своєї сім'ї.

Функція Turbo для миттєвого посилення потужності

За допомогою кнопки Turbo можна переключити прилад на повну потужність (400 Вт) для швидкого та однорідного змішування. Використовуйте цю функцію, коли хочете заощадити час, або наприкінці змішування.

Велика чаша для змішування об'ємом 600 мл

У комплект входить велика чаша об'ємом 600 мл, у якій можна легко та зручно змішувати продукти. Унікальна форма чаші дозволяє відмінно подрібнити продукти та уникнути розбризкування.

Не містить БФА

Елементи ручного блендера Create 3 не містять БФА, тому його можна використовувати для приготування найрізноманітніших страв, і навіть здорового дитячого харчування.

Підтримка

Маєте такий виріб?

Зареєструйте ваші прилади в MyElectrolux і знаходьте все необхідне в одному місці.

  • Зручний сервіс та підтримка
  • Зручний доступ до інструкції та посібників користувача
  • Спеціальні пропозиції та знижки
Приєднуйтесь до MyElectrolux Сервісні питання
woman on couch with mobile phone