Деталі продукту

Завдяки конструкції лез TruFlow® та високій потужності ви зможете щодня готувати смузі або швидко подрібнити лід для створення кулінарних шедеврів із однорідною текстурою.

Переваги

Оптимальне змішування завдяки лезам TruFlow®

Чотири леза TruFlow® із нержавіючої сталі спеціально розроблені для створення потужного вихрового ефекту, за допомогою якого можна оптимізувати змішування та розкрити найкращі смаки продуктів.

Двигун потужністю 500 Вт

Завдяки потужному двигуну ви можете легко змішувати ніжні продукти, тверді інгредієнти, і навіть подрібнювати лід для приготування однорідних і смачних страв.

Декілька налаштувань швидкості та функція вібрації

Розкривайте найкращі смаки кожної страви, використовуючи оптимальну потужність 2 режимів швидкості та функції вібрації, що надасть вам упевненість і насолоду від процесу змішування та його результату.

Велика місткість з об'ємом 1,5 л

Використовуючи скляний глечик об'ємом 1,5 л, ви зможете готувати смачні та здорові смузі та десерти для всієї сім'ї або робити великі партії, щоб заморозити їх на потім.

Можна мити в посудомийній машині для легкого очищення

Глечик і леза з нержавіючої сталі можна мити в посудомийній машині. Леза можна легко зняти, що значно полегшує їх очищення та економить час.

Підтримка

Маєте такий виріб?

Зареєструйте ваші прилади в MyElectrolux і знаходьте все необхідне в одному місці.

  • Зручний сервіс та підтримка
  • Зручний доступ до інструкції та посібників користувача
  • Спеціальні пропозиції та знижки
Приєднуйтесь до MyElectrolux Сервісні питання
woman on couch with mobile phone