Деталі продукту

Завдяки конструкції лез TruFlow® та високій потужності ви зможете щодня готувати смузі або швидко подрібнити лід для створення кулінарних шедеврів із однорідною текстурою.

Переваги

Оптимальне змішування з лезами TruFlow®

Чотири леза TruFlow® з нержавіючої сталі спеціально розроблені для створення потужного вихрового ефекту, який оптимально змішує і дозволяє виявити краще в ваших інгредієнтах.

Двигун потужністю 800 Вт

Завдяки потужному двигуну ви можете легко змішувати ніжні продукти, тверді інгредієнти, і навіть подрібнювати лід для приготування однорідних і смачних страв.

Декілька налаштувань швидкості та функція вібрації

Розкривайте найкращі смаки кожної страви, використовуючи оптимальну потужність 5 режимів швидкості та функції вібрації, що надасть вам упевненість і насолоду від процесу змішування та його результату.

Велика місткість з об'ємом 1,5 л

Використовуючи скляний глечик об'ємом 1,5 л, ви зможете готувати смачні та здорові смузі та десерти для всієї сім'ї або робити великі партії, щоб заморозити їх на потім.

Можна мити в посудомийній машині для легкого очищення

Глечик і леза з нержавіючої сталі можна мити в посудомийній машині. Леза можна легко зняти, що значно полегшує їх очищення та економить час.

Підтримка

Маєте такий виріб?

Зареєструйте ваші прилади в MyElectrolux і знаходьте все необхідне в одному місці.

  • Зручний сервіс та підтримка
  • Зручний доступ до інструкції та посібників користувача
  • Спеціальні пропозиції та знижки
Приєднуйтесь до MyElectrolux Сервісні питання
woman on couch with mobile phone