Деталі продукту

"Легко створюйте корисні та смачні суміші за допомогою блендера Explore 6 із лезами Truflow®. Потужний двигун на 1400 Вт забезпечує оптимальне обертання шести лез і на 48 %* одноріднішу консистенцію гарячих і холодних страв.*Порівняно з блендером Electrolux Create 3 (E3TB1-4GB) за даними випробувань у власній лабораторії (2021 р.) шляхом вимірювання кількості залишків, розмір яких перевищує 1 мм, після використання протягом 1 хвилини на максимальній швидкості для приготування стандартного рецепта згідно з IEC60335-2-14"
Детальніше

Переваги

Electrolux - Настільний блендер - E6TB1-6ST

Відмінне змішування за допомогою лез TruFlow®

Леза Truflow® забезпечують бажану текстуру під час кожного змішування. Шість лез TruFlow® покращують циркуляцію інгредієнтів і дають змогу створювати улюблені суміші з більш однорідною текстурою (до 48 %*).*Порівняно з блендером Electrolux Create 3 (E3TB1-4GB) за даними випробувань у власній лабораторії (2021 р.) шляхом вимірювання кількості залишків, розмір яких перевищує 1 мм, після використання протягом 1 хвилини на максимальній швидкості для приготування стандартного рецепта згідно з IEC60335-2-14

Electrolux - Настільний блендер - E6TB1-6ST

Надійний і потужний двигун на 1400 Вт

Отримати бажану текстуру неймовірно легко. Потужний двигун обертає леза, які можуть ефективно переробити будь-які інгредієнти, наприклад змішати ніжний суп чи подрібнити лід.

Electrolux - Настільний блендер - E6TB1-6ST

Жаротривка скляна чаша для гарячих і холодних сумішей

Блендер Explore 6 High Power підходить для приготування найрізноманітніших сумішей. У чаші з боросилікатного скла, яке витримує екстремальні перепади температур до 100 °C, можна змішувати будь-які страви, зокрема свіжі смузі, холодні напої та гарячі супи. Перед наливанням кип'ятку необхідно витримати чашу принаймні 4 години за кімнатної температури (25°C).

Electrolux - Настільний блендер - E6TB1-6ST

Щоразу гарний результат завдяки програмам рецептів і змінній швидкості

Експериментуйте й отримуйте однорідну текстуру за допомогою блендера Explore 6 High Power. Готуйте смузі, подрібнюйте лід і змішуйте супи одним натисканням кнопки. Контролюйте процес, регулюючи швидкість, і додавайте потужності за допомогою функції вібрації.

Electrolux - Настільний блендер - E6TB1-6ST

Велика чаша на 1,75 л

Велика чаша чудово підходить для приготування будь-яких страв, наприклад свіжих смузі для всієї родини та чарівних супів для гостей.

Підтримка

Маєте такий виріб?

Зареєструйте ваші прилади в MyElectrolux і знаходьте все необхідне в одному місці.

  • Зручний сервіс та підтримка
  • Зручний доступ до інструкції та посібників користувача
  • Спеціальні пропозиції та знижки
Приєднуйтесь до MyElectrolux Сервісні питання
woman on couch with mobile phone