Бездоганні страви в кілька інтуїтивних дотиків

Індукційна варильна панель 600 SenseBoil® слідкує за водою, що кипить. Вона автоматично регулює налаштування температури, оцінюючи, коли вода досягає точки кипіння та переводячи активне кипіння у варіння на повільному вогні. А ви зможете зосередитися на приготуванні смачних страв, замість того, щоб слідкувати за тим, як кипить вода.

Кипіння під контролем

Датчик кипіння BoilSensor визначає, коли вода в каструлі досягає точки кипіння. Функція «від активного кипіння до варіння на повільному вогні» автоматично регулює 

налаштування температури, зменшуючи її до контрольованого кипіння на повільному вогні. Надаючи вам більше часу на створення інших страв.

Frying pan on stove
Salmon in pan

Зони нагрівання Infinite адаптуються до розміру посуду

Зони нагрівання Infinite самостійно адаптуються до розміру посуду, щойно ви поставите його на панель. Ці зони забезпечують повне покриття, незалежно від розміру посуду, нагріваючи його без зниження продуктивності. Насолоджуйтеся точним та ефективним готуванням з нашими зонами, що самостійно адаптуються до розміру посуду.

Професійні результати потребують професійних інструментів.

Варильна панель SenseBoil

З варильною панеллю Electroluxe SenseBoil кипіння завжди буде під контролем. Вода не втече в найбільш непідходящу мить, розумний контроль і максимально творча свобода - це і є секрет комфорту на кухні.