Filters for Corded Vacuum Cleaners EF75B

0

0 (0 Відгуки)

Electrolux - Фільтр - EF75B

Максимальна продуктивність

Високоякісний матеріал, який використовується для фільтрів ELECTROLUX, забезпечує вашому пилососу сильний повітряний потік і високу потужність всмоктування, а також високий рівень фільтрації і максимальне утримання пилу. Таким чином, двигун вашого пилососа захищений від попадання частинок пилу всередину мішка. Щоб гарантувати працездатність вашого пилососа, ми рекомендуємо регулярно чистити гігієнічний фільтр E10. Переверніть гігієнічний фільтр, що миється, дотримуючись рекомендацій, і зніміть його, ви можете використовувати щітку, щоб видалити пил і частинки, які прилипли до фільтру. Коли його індикатор стане червоним або фільтр стане помітно брудним, промийте фільтр під проточною водою і дайте йому висохнути перед заміною.

Electrolux - Фільтр - EF75B

Фільтр, що миється

Цей фільтр можна мити, і для оптимальної роботи всі фільтри слід регулярно мити і замінювати два рази на рік. Ця упаковка містить один миючий картріджний фільтр.

Технічна специфікація

Ключові характеристики
Документи по продукту
Деталі
Інше
  • Номер продукту (PNC): 900 195 949
Оцінити товар
Будь ласка, допоможіть нам у удосконаленні нашої техніки

Ваші відгуки дозволяють нам безперервно вдосконалювати нашу техніку, а також можуть допомогти зробити вірний вибір іншим користувачам. Використовуйте зірки, щоб розпочати ваш відгук.

Написати відгук

Ласкаво просимо! Це ваш простір. Скажіть нам, що ви думаєте. Поділіться, і вас почують.

Перегляньте як гість або увійдіть і залиште відгук

{{ props.errorNickname }}

Воно буде відображатися поряд з вашим відгуком. Будь ласка не використовуйте повне ім'я та прізвище. Відгуки з прізвищем не будуть опубліковані.

Нам потрібна ваша електронна адреса, щоб підтвердити ваш відгук

{{ props.errorEmoji }}

Найбільш корисні відгуки сфокусовані на якості, дизайні та враженнях від використання товару. Щоб надати відгук щодо сервісу, доставки чи установки виробу, будь ласка зверніться до Контакт Центру. Всі відгуки проходять попередню модерацію. БІльше інформаціі ви можете знайти у Правила відгуків.

Необхідно прийняти положення і умови

Дякуємо за ваш відгук

Перевірте вашу поштову скриньку на наявність листа з підтвердженням.

Зображення над кухнею

Підтримка

Виникли питання?

Розшифруйте код помилки, можливо ви зможете відразу вирішити просту проблему самостійно і продовжити експлуатацію приладу

Запасні частини та аксесуари

Знайдіть оригінальні запчастини та аксесуари для вашої техніки в нашому офіційному магазині і замовляйте їх доставку прямо до вашої двері.

Зворотній зв'язок

Будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб замовити послуги майстра або отримати відповіді на ваші питання. Ми доступні, як по телефону, так і електронній пошті.

Експлуатація без турбот

Зареєструйте свою техніку Electrolux і дозвольте нам зберегти вказану вами інформацію для подальшого швидкого доступу до інструкцій, інформації про покупку, гарантій та замовлення сервісного майстра - якщо він вам коли-небудь знадобиться. Дізнайтеся, як використовувати техніку на всі 100%, підписавшись на поради та рекомендації, та отримуйте їх на вашу поштову скриньку.

Зареєструвати прилад