Деталі продукту

З PURED9 Performance Kit у вас буде все необхідне приблизно для одного року ефективної роботи. В комплект входить 4 мішки для пилу s-bag® Ultra Long Performance, які збільшують термін служби до 80% і збільшують потужність всмоктування в 2 рази в порівнянні зі звичайним паперовим мішком. Мішок оптимізований під PURED9, забезпечуючи високу фільтрацію з відмінним потоком повітря і оптимальну місткість, мішок для пилу 5 л. Мішок для пилу схвалений компанією TÜV Rheinland Group - незалежним інститутом з випробувань. Мішок s-bag® також оснащений Powerflow™, інноваційною системою складання збоку, яка забезпечує більшу місткість у порівнянні з плоским мішком і забезпечує його гнучкість і простоту розміщення у відсіку мішка для пилу. Мішок разом з новим тримачем мішка для пилу з PURED9 також дозволить вам уникнути будь-якого контакту з пилом завдяки інтелектуальній і автоматичній функції закриття і розблокування.
Читати ще

Переваги

Electrolux - Набір - ESKD9

Гігієнічний s-filter ™

До комплекту входить гігієнічний фільтр s-filter™, який затримує навіть найдрібніші частинки, такі як пилок, спори цвілі, екскременти пилових кліщів і алергени.

Electrolux - Набір - ESKD9

s-fresh™

До набору також входять ароматичні гранули s-fresh™, які під час прибирання надають вашому будинку приємного цитрусового аромату.

Electrolux - Набір - ESKD9

Фільтр двигуна

Комплект оснащений фільтром двигуна, який захищає двигун пилососа від частинок пилу, що продовжує термін його експлуатації.

Electrolux - Набір - ESKD9

4 мішка s-bag® Ultra Long Performance, 1 s-filter® Hygiene, 4 пакетика s-fresh™ Citrus Burst і 1 фільтр двигуна

Оцінити товар
Будь ласка, допоможіть нам у удосконаленні нашої техніки

Ваші відгуки дозволяють нам безперервно вдосконалювати нашу техніку, а також можуть допомогти зробити вірний вибір іншим користувачам. Використовуйте зірки, щоб розпочати ваш відгук.

Написати відгук

Ласкаво просимо! Це ваш простір. Скажіть нам, що ви думаєте. Поділіться, і вас почують.

Перегляньте як гість або увійдіть і залиште відгук

{{ props.errorNickname }}

Воно буде відображатися поряд з вашим відгуком. Будь ласка не використовуйте повне ім'я та прізвище. Відгуки з прізвищем не будуть опубліковані.

Нам потрібна ваша електронна адреса, щоб підтвердити ваш відгук

{{ props.errorEmoji }}

Найбільш корисні відгуки сфокусовані на якості, дизайні та враженнях від використання товару. Щоб надати відгук щодо сервісу, доставки чи установки виробу, будь ласка зверніться до Контакт Центру. Всі відгуки проходять попередню модерацію. БІльше інформаціі ви можете знайти у Правила відгуків.

Необхідно прийняти положення і умови

Дякуємо за ваш відгук

Перевірте вашу поштову скриньку на наявність листа з підтвердженням.

Зображення над кухнею

Підтримка

Виникли питання?

Розшифруйте код помилки, можливо ви зможете відразу вирішити просту проблему самостійно і продовжити експлуатацію приладу

Запасні частини та аксесуари

Знайдіть оригінальні запчастини та аксесуари для вашої техніки в нашому офіційному магазині і замовляйте їх доставку прямо до вашої двері.

Зворотній зв'язок

Будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб замовити послуги майстра або отримати відповіді на ваші питання. Ми доступні, як по телефону, так і електронній пошті.

Експлуатація без турбот

Зареєструйте свою техніку Electrolux і дозвольте нам зберегти вказану вами інформацію для подальшого швидкого доступу до інструкцій, інформації про покупку, гарантій та замовлення сервісного майстра - якщо він вам коли-небудь знадобиться. Дізнайтеся, як використовувати техніку на всі 100%, підписавшись на поради та рекомендації, та отримуйте їх на вашу поштову скриньку.

Зареєструвати прилад