Деталі продукту

Завдяки інноваційній циклонічній технології та ергономічному дизайну, наш очищувач без мішка Clean 600 поєднує в собі високоефективне очищення з легким та швидким спорожненням.

Переваги

2-ступеневе швидке очищення від пилу

Зручна конструкція зі зручною системою спорожнення контейнеру без росипання пилу.

Безкомпромісні показники прибирання* протягом усього очищення

"Циклонічна технологія забезпечує безкомпромісну ефективність очищення, навіть коли контейнер наповнений.При наповненні контейнера зберігає до 99 % від початкової ефективності очищення відповідно до IEC 62885-2, редакція 1.0: 5.1, 5.7 та 5.9 (за максимальної потужності)."

Неперевершено чиста оселя

Система фільтрів HEPA здатна фільтрувати до 99,99%* частинок дрібного пилу, пилових кліщів та алергенів розміром до 0,3 мікрона, забезпечуючи якісніше очищення повітря.

* За результатами внутрішніх випробувань фільтрації мікрочастинок пилу розміром 0,3–10 мікрон відповідно до стандарту EN 60312-1 із використанням стандартних частинок піску/пилу.

Компактна конструкція для зберігання

Наша компактна конструкція з можливістю зберігання вертикально або горизонтально позбавляє клопоту та займає менше місця.

Маневрений

Колеса з гумовим покриттям XL, що покращують маневреність та захист при переміщенні навколо ваших поверхонь, для плавного очищення.