Деталі продукту

Легкий у користуванні пилосос 2 в 1, розроблений для того, щоб полегшити прибирання.

Переваги

Electrolux - Бездротовий пилосос - PQ92-ALGS

Потужний і адаптивний, для швидкого і ретельного прибирання до 55 хвилин.

Миттєвий доступ до ручного блоку одним рухом дозволяє швидко перемикатися з прибирання підлоги на прибирання в важкодоступних місцях. Додаткові аксесуари, включаючи телескопічну насадку-подовжувач, дозволяють привести в порядок найпотаємніші куточки вашої оселі.

Electrolux - Бездротовий пилосос - PQ92-ALGS

Безкомпромісна ефективність прибирання без втрати потужності*.

Осьова циклонна технологія забезпечує безкомпромісну продуктивність протягом усього прибирання, навіть при заповненому пилозбірнику. Контейнер можна очистити від пилу за лічені секунди. Завдяки яскравій LED підсвічуванню Ви не залишите жодної смітинки.* *вимірюється контейнером для пилу, завантаженим пилом DMT (стандартний тест), згідно з IEC 5.1, 5,7 і 5.9 на налаштуваннях максимальної потужності

Electrolux - Бездротовий пилосос - PQ92-ALGS

Ергономічний дизайн забезпечує комфортне прибирання в будь-яких важкодоступних місцях

Завдяки низькому центру тяжіння, управляти пилососом легко і просто. Турбощітка полегшує рух пилососа по підлозі і килиму, а також якісно очищає будь-яку поверхню. Ручний блок зі зручним захватом зробить необхідне прибирання над поверхнею підлоги. А вертикальна самостійне паркування дозволить в будь-яку хвилину зробити паузу. Пилосос Вас зачекає!