Поради з вибору

Пральні машини з сушкою

Наші серії продукції

Ознайомтесь з серіями нашої продукції, щоб підібрати техніку, яка найкраще підійде вашому дому.

  • DelicateCare
  • UltraCare
  • DualCare
  • SensiCare
  • Woolmark Blue
  • UltraCare
  • DualCare
  • SensiCare
  • Woolmark Blue

Енергія і ефективність

Всі прально-сушильні машини Electrolux істотно знижують споживання енергії і води, при цьому забезпечуючи очищення і догляд за білизною відповідно до найвищих стандартів. Клас енергоефективності прально-сушильних машин Electrolux знаходиться в діапазоні від A до A-40%. Це означає, що машини Electrolux з найвищим класом енергоефективності споживають на 40% менше енергії, ніж машини класу А.
Підвищенню класу енергоефективності також сприяють деякі спеціальні технології. До них відносяться інверторні двигуни, технологія SensiCare або DelicateCare, наша технологія теплового насоса.

Розміри прально-сушильної машини

Якщо у вас мало місця, можна розглянути варіант пральної машини з сушкою два-в-одному. Ви отримаєте максимум від функціональності окремих машин, не жертвуючи при цьому місцем. Є два види прально-сушильних машин: вбудовані та окремо розташовані. Вбудовані машини при установці закриваються панеллю, що дозволяє інтегрувати їх в інтер'єр, наприклад, кухні.

Місткість прально-сушильної машини

У прально-сушильних машин є два параметри місткості. Місткість для сушки трохи менша, ніж місткість для прання, оскільки сушка одягу вимагає більше місця для циркуляції повітря.
Фактори, які необхідно враховувати при розгляді місткості:
Розмір домогосподарства: велика родина або одна людина
Звички: скільки разів на тиждень ви перете і сушите білизну?
Тип і розмір речей, які ви перете: Наприклад: постільна білизна, ковдри і штори вимагають більшого обсягу барабана для досягнення найкращих результатів.

Всі прально-сушильні машини Electrolux оснащені технологією SensiCare. ProSense використовує передові датчики вологості і температури для регулювання енергоспоживання в залежності від обсягу завантаження. Це дозволяє заощадити час і гроші, а також забезпечує захист одягу. 

Інтелектуальне управління

Додаток My Electrolux Care дозволить управляти приладами по догляду за білизною зі смартфона. Використовуйте функцію «Консультант по догляду», щоб отримати професійні поради по оптимальному пранні одягу. Функція «Мої програми» дозволяє зберегти набір налаштувань для речей, які ви часто носите.

Програми 2-в-1

Використовуйте комплексні програми прання і сушіння, щоб легко доглядати за білизною і отримувати готовий до носіння одяг за допомогою єдиного процесу.

Програми

«Універсального» догляду за білизною не існує. У різних людей і різних тканин різні потреби. Тому в наших прально-сушильних машинах є цілий ряд програм:

  • Dark blue delicate fabrics
    Вовна

    Безпечне прання та сушіння вовни в одному циклі.

  • White shirt close-up
    Пар

    Скорочення складок на сухому одязі або освіження і видалення запахів.

  • A garment in a washer dryer
    Антиалергенна

    Спеціально розроблена для людей з алергією. Ця програма видаляє мікроорганізми, протягом декількох хвилин підтримуючи температуру понад 60 ° C. Це допомагає позбутися від мікробів, бактерій, мікроорганізмів і небажаних частинок. Додатковий етап полоскання забезпечує належне видалення залишків миючого засобу і пилку / компонентів, здатних викликати алергію. 

  • Waterdrops on dark blue fabric
    Верхній одяг

    Програма для верхнього одягу з технологією DualSense захищає високотехнологічні тканини для збереження їх структури протягом тривалого часу. Спеціальний цикл сушки відновлює водовідштовхувальні властивості.

Сертифікати

Сертифікат Woolmark є підтвердженням схвалення Woolmark Company. Це означає, що всі наші прально-сушильні машини Electrolux досить делікатні для вовни - як при пранні, так і при сушінні.


Одна машина для комплексного догляду

Ще ніколи не було так легко контролювати догляд за білизною, як з прально-сушильною машиною PerfectCare 900. Процес сушіння настільки м'який, що навіть шовкові речі можна випрати і висушини одним безперервним циклом.

Подивитися модель

DelicateCare - м'який догляд

Система DelicateCare з тепловим насосом (HeatPump) м'яко обробляє одяг при низьких температурах, адаптованих для кожного циклу. Завдяки цьому ви можете з впевненістю прати та сушити в машині делікатні тканини, не хвилюючись про їх усадку або пошкодження.

Незалежно від того, що ви перете і сушите, розслабтеся, будучи впевненими в тому, що ці речі відразу ж можна буде надягнути.

Періть і сушіть улюблений одяг

Функція обробки парою в кінці кожного циклу зменшує кількість складок на одязі.

Температура та рухи для правильного догляду

Для догляду за пуховиком потрібен особливий режим прання та сушіння. Система DelicateCare підбирає температуру та рухи барабану таким чином, щоб пуховик максимально зберігав свої властивості.

Прання та сушіння відповідно до щоденних потреб

Програма прання та сушіння 3 кг білизни за 3 години дозволить не витрачати зайвого часу на прання і сушіння.

Система FreshScent

Поєднання пари і свіжого аромату додає одягу вид свіжовипраного, дозволяючи йому при цьому уникнути повного циклу обробки після кожного одягання. Збережіть його чудовий вид, форму і запах. Пара також розгладжує волокна одягу, що систематично зменшує кількість складок і необхідність прасування.


Прання та сушка за одне завантаження: збережіть свій бездоганний вигляд надовго

Впевненість в собі - це в тому числі і впевненість у своєму бездоганному зовнішньому вигляді. Це правильний догляд за улюбленими речами. Тепер ви можете довірити прально-сушильній машині PerfectCare 800 з системою UltraCare все: від щільного вуличного одягу до делікатних речей. Ваш улюблений комплект виглядає як новий буквально за одне завантаження «від сухого до сухого». Речі, які ви купуєте і з задоволенням носите, слугуватимуть набагато довше. Прально-сушильна машина PerfectCare - безкомпромісний догляд.

Подивитись модель

UltraCare - щоб одяг служила довго

Система UltraCare унікальна і є тільки в наших прально-сушильних машинах. Миючі засоби і кондиціонер попередньо розмішуються у воді до надходження в барабан. Це забезпечує рівномірний, гарантований і дбайливий догляд кожному волокну тканини. Завдяки цьому ваша одяг довше збереже вигляд і форму.

Тканина залишається м'якою. Навіть при багаторазовому пранні

Перш, ніж потрапити до барабану, миючий засіб і кондиціонер попередньо змішуються і активуються водою. Ця суміш досягає кожного сантиметра одягу і очищає його, оскільки нерозчинений миючий засіб знижує ефективність очищення. Система UltraCare рівномірно розподіляє кондиціонер у два рази ефективніше, ніж традиційна пральна машина.

Програма «Без зупинки 4 год. / 5 кг»

Наша програма «Без зупинки 4 год. / 5 кг пропонує найбільш ефективні цикли прання і сушіння за максимально короткий час. Ця програма, розроблена для щоденного прання і сушіння 5 кг білизни за чотири години, є найбільш ефективною сьогодні на ринку, забезпечуючи економію часу і енергії. З незмінно відмінним результатом.

Система FreshScent

Поєднання пари і свіжого аромату додає одягу вид свіжовипраного, дозволяючи йому при цьому уникнути повного циклу обробки після кожного одягання. Збережіть його чудовий вид, форму і запах. Пара також розгладжує волокна одягу, що систематично зменшує кількість складок і необхідність прасування.


SteamCare: ідеальний вигляд ваших речей

Система SteamCare за допомогою пари розпрямляє складки на вашій одежі після прання. Ваш одяг буде гарно виглядати навть без додаткового прасування.

Подивитись модель

Тканина вдвічі довше зберігає новий вигляд

Згідно з випробуваннями Ritex (тест №15CR00099), використання системи SensiCare зберігає новий вигляд одягу вдвічі довше. За першу хвилину циклу датчики автоматично підбирають його налаштування згідно з розміром завантаження, скорочуючи потрібний час, кількість електроенергії та води. Це знижує навантаження не тільки на ваш одяг, але і на навколишнє середовище.

Програма «Нон-стоп 1г. 1кг»

Наша програма «Нон-стоп 1ч. 1кг» пере і сушить невеликі обсяги білизни всього за одну годину в виключно швидкому та ефективному циклі. В результаті потрібний вам одяг буде готовий вчасно і без зайвих зусиль.

Система FreshScent

Поєднання пари і свіжого аромату додає одягу вид свіжовипраного, дозволяючи йому при цьому уникнути повного циклу обробки після кожного одягання. Збережіть його чудовий вид, форму і запах. Пара також розгладжує волокна одягу, що систематично зменшує кількість складок і необхідність прасування.