Відкрийте для себе

Прально-сушильні машини

Прально-сушильні машини зроблять все

Найкраще прання зустрічається з найкращим сушінням в нашій технології DualCare. Більше не потрібно прати вручну або сушити в розгорнутому вигляді, адже прання делікатних тканин можна автоматизувати. Ця компактна машина як слід подбає про ваш одяг. Таким чином, ви зможете раціональніше використовувати місце вдома. А також насолоджуватися чистішою і м'якшою білизною.

Годинники поруч із прально-сушильною машиною DualCare

Заощаджуйте час з функцією wash & dry

Заощаджуйте час та місце з прально-сушильною машиною від Electrolux. Можна випрати та висушити до 6 кг білизни за раз. Це до 24 сорочок. Просто одним натисненням кнопки. Немає потреби обирати два цикли, ви просто отримаєте свіжу білизну, яку можна одразу класти до шафи.

Прально-сушильна машина DualCare

Прально-сушильні машини DualCare дозволяють безпечно прати та сушити вовняні речі за один цикл.

Прально-сушильна машина DualCare

Гарантований лагідний догляд

Прально-сушильні машини Electrolux — перші машини на ринку, які мають сертифікат Woolmark Blue. Woolmark — це лідируюча у світі організація з догляду за вовняними виробами. А маркування Blue доводить, що в машині можна прати та сушити вовняні речі, придатні лише для ручного прання. Тому ви можете зберігати улюблені светри пухнастими та теплими та довше насолоджуватись ними.

Сорочка, яка наполовину пом'ята, а наполовину гладенька, аби показати потужність використання пари

Коли ви дбаєте про одяг — використовуйте пару

Хочете, аби одяг виглядав якнайкраще, але не маєте часу на прання?Машини DualCare використовують пару для отримання м'якого, гладенького та свіжого одягу. Вологість розслабляє волокна, усуває запахи та видаляє зморшки, тому ви можете освіжити та розправити одяг за лічені хвилини. Тепер у вас буде одяг, який ви хочете, тоді, коли ви цього хочете — навіть у проміжки між праннями.

Відсутність надмірного прання та пересушування

Аби ваш одяг зберігав таку ж бездоганну м'якість, як і новий, просто покладіть білизну в барабан та довірте усе інше машині DualCare. Цикл прання за технологією OptiSense автоматично адаптується до обсягу завантаження. Тому, незалежно від того, чи завантажуєте ви 3, 6 чи 9 кг білизни, вона ніколи не буде надмірно випрана або пересушена. І ваш одяг довше залишатиметься новим і свіжим.

Використовуйте пар

Функція пари

Як надати більше свіжості білизні і полегшити прасування? Використовуйте пару! Це ідеальне рішення, коли потрібно вдихнути життя в улюблені речі, а на повне прання немає часу. У професійних пралень пара використовується для досягнення м'якості, гладкості та свіжості тканини, тому що вона розгладжує волокна, усуває неприємні запахи і позбавляє одяг від складок.

Тепер завдяки програмі обробки парою в прально-сушильній машині Electrolux 3 в 1 можна освіжити і розгладити складки на одязі прямо у себе вдома. Це дозволяє не витрачати на білизну зайвий час і сили і одягати будь-який одяг за власним вибором тоді, коли він потрібен.

Панель дисплея DualCare

Постійна турбота

В усіх наших прально-сушильних машинах DualCare встановлено більш тихий, більш надійний та більш ефективний інверторний двигун. Він забезпечує необхідну продуктивність для найкращого піклування про ваш одяг. Таким чином, одяг виглядатиме так само чудово, як і в той день, коли ви його придбали. Ми настільки впевнені в можливостях інверторного двигуна, що надаємо на нього гарантію 10 років.