Деталі продукту

Впевнено контролюйте вибрану потужність завдяки яскравим світлодіодам FlameLight. Їхнє яскраве світло спрощує візуальний контроль за інтенсивністю полум'я в діапазоні від 1 до 9. FlameLight також показує, чи ввімкнено конфорку чи ні.

Переваги

Electrolux - Газова - GPE365YPB

StepPower: надійність та стабільність приготування

Налаштування StepPower дозволяють точно керувати полум'ям вашої газової варильної поверхні. Задавайте рівень нагріву від 1 до 9, легко обираючи необхідну потужність та не нахиляючись для її перевірки.

Electrolux - Газова - GPE365YPB

Зосередьтесь на готуванні

Регулювання витяжки під час готування може відволікати, але не з функцією Hob2Hood. Вона автоматично вмикає витяжку та освітлення, коли ви починаєте готувати, тому ви можете зосередитися на готуванні. Ми також включили сенсорні елементи керування, аби ви могли регулювати витяжку самостійно.

Electrolux - Газова - GPE365YPB

Зручно стежте за приготуванням страв завдяки таймеру

Таймер допоможе вам якнайкраще впоратися із готуванням, незалежно від того, що ви готуєте — від простого вареного яйця до шовковистого густого різотто. Ви можете використовувати його і для інших кухонних завдань, як-от маринування м'яса чи вистоювання тіста.

Electrolux - Газова - GPE365YPB

Світлодіодні індикатори інформують вас, якщо варильна поверхня все ще гаряча

Для забезпечення більшої впевненості під час готування з використанням газу ми додали дві додаткові функції. Світлодіодні індикатори вказують, чи увімкнено конфорку. А індикатори залишкового тепла показують, чи підставки для посуду все ще гарячі після використання.