Деталі продукту

Просто насолоджуйтеся приготуванням їжі, використовуючи газову плиту серії 600 з функцією StepPower. Ви можете регулювати інтенсивність полум'я від 1 до 9. Тепер приготувати улюблену страву ще легше, адже немає потреби нахилятися для перевірки рівня полум'я.

Переваги

Надійне готування за допомогою StepPower

Налаштування StepPower дозволяють точно керувати полум'ям вашої газової варильної поверхні. Встановлюйте рівень нагрівання від 1 до 9, легко вибираючи потрібну потужність і не нахиляючись для перевірки.

Electrolux - Газова - KGG75362W

Газова конфорка (Speed Burner) для швидкого приготування

Газові конфорки (Speed Burners) — це швидкий та ефективний спосіб приготування їжі. На відміну від звичайної газової плити газові конфорки (Speed Burners) заощаджують до 20% енергії. Також вони спрямовують полум’я на нагрівання дна каструль і сковорідок, дозволяючи вам готувати їжу ще швидше.

Потужна конфорка для насиченішого смаку

Готуйте страви зі ще насиченішим смаком завдяки потужній конфорці Powerful Burner. Вона забезпечує швидке нагрівання при високій температурі, що ідеально підходить для обсмажування свіжих креветок або приготування пасти зі смачним карі.

Чавунна решітка виглядає професійно

Надайте своїй варильній поверхні професійного вигляду за допомогою чавунної решітки. Ці міцні опори надійно підтримують посуд під час готування. Міцний матеріал гарантує тривалий термін служби.

Electrolux - Газова - KGG75362W

Безпека без роздумів

Наша газова варильна поверхня оснащена автоматичною функцією безпеки, яка вимикає газ у випадку раптового згасання полум'я.