Деталі продукту

Потужність приготування на газу з точністю індукції — варильна поверхня TouchSure забезпечить все. Швидке нагрівання всього одним дотиком дозволяє готувати страви майже миттєво. І також не потрібно чекати охолодження після закінчення готування. Ви повністю керуєте швидшим та безпечнішим готуванням на газовій варильній поверхні

Переваги

Потужність газу з простим управлінням

Виготовлення кулінарних шедеврів потребує точності. Саме тому наші елементи управління нададуть вам потужності газу всього у декілька натиснень без жодних кнопок чи ручок. Все, що вам потрібно для повної точності, вбудовано безпосередньо у гладеньку та безпечну поверхню. Таким чином, ви одним дотиком можете взяти під контроль процес готування.

Більше не потрібно здогадуватися

Яскрава світлодіодна підсвітка показує, коли конфорки увімкнено чи вимкнено. А завдяки індикатору залишкового тепла, можна побачити чи все ще конфорки теплі після вимкнення. Не потрібно здогадуватися та ризикувати — готуйте безпечно щоразу.

Безпечніше готування без компромісів

Готування разом з дітьми безцінне. Тому, поки ви весело проводите час, довіртеся замку безпеки для попередження випадкового вмикання плити, та зосередьтеся на страві. Цей замок також захищає встановлені налаштування від випадкової зміни. Тому ви можете готувати так, як вам подобається, без необхідності починати все з початку.

Electrolux - Газова - KGV7539IK

Інтуїтивний помічник з Hob2Hood

Функція Hob2Hood® без жодних дротів з'єднує варильну поверхню з витяжкою. Сенсорні елементи керування дозволяють легко регулювати витяжку, що забезпечить найкраще очищення повітря на кухні.

Немає полум'я, немає газу

Функція Gas Stop забезпечує безпеку при згасанні полум'я. Якщо воно випадково згасне, ця функція відразу вимкне подачу газу. Тому можна перестати постійно перевіряти та зосередитися на страві. Немає полум'я, немає газу — безпечніший спосіб готування.

Аксесуари

Підтримка

Маєте такий виріб?

Зареєструйте ваші прилади в MyElectrolux і знаходьте все необхідне в одному місці.

 

  • Зручний сервіс та підтримка
  • Зручний доступ до інструкції та посібників користувача
  • Слідкуйте за гарантіями на ваші прилади
  • Спеціальні пропозиції та знижки
Приєднуйтесь до MyElectrolux Сервісні питання
woman on couch with mobile phone