ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО БЕЗПЕКИ: Ми відкликаємо деякі акумуляторні пилососи Electrolux Pure F9 через можливу проблему з безпекою.
Дізнатися більше
EIP7346

Індукційна варильна поверхня Pure Bridge 68 см

Деталі продукту
hidden
Немає в наявності на www.electrolux.ua
hidden
Повідомити про наявність
 • Купуйте комплект варильна поверхня + духова шафа та отримуйте знижку 15% за промокодом ELX_Taste_15.

  Детальніше
 • Фахівці контакт-центру дадуть відповідь на ваші питання і зорієнтують стосовно: наявності, вартості, гарантії на товар, умов доставки та оплати.

Номінальна напруга, В220-240V/400V2N
Максимальна потужність, Вт7350
Ширина, мм710
Глибина, мм520
Ширина вбудування, мм680
Глибина вбудування, мм490
Тип поверхніПовністю індукційна
Країна виробництваНімеччина
Деталі продукту
Індукційна варильна поверхня 600 Bridge дозволяє поєднувати дві окремі зони готування для створення однієї великої конфорки. Завдяки автоматичному вирівнюванню налаштувань температури й часу, вона ідеально підходить для багатьох планча-грилів та каструль для запікання.
Electrolux - - EIP7346
Об'єднуйте зони для більшого простору готування з функцією Bridge

Функція Bridge дозволяє поєднувати дві окремі зони готування для створення єдиної великої конфорки. Завдяки автоматичному приведенню у відповідність налаштувань температури і часу, вона ідеально підходить для багатьох планча-грилів та горщиків для смаження.

Electrolux - - EIP7346
Сучасна варильна поверхня з ідеальним дизайном

Коли варильну панель вимкнено, вона ідеально інтегрується в інтер'єр кухні завдяки гладенькій чорній поверхні. Елементи керування варильної поверхні засвічуються при торканні, демонструючи стильний дизайн конфорок у вигляді вітряків. Наша елегантна варильна поверхня стане ідеальним доповненням сучасної кухні. 

Electrolux - - EIP7346
Функція Hob2Hood® для повної зручності

Функція Hob2Hood® бездротово з’єднує варильну поверхню та витяжку. Починайте приготування, а витяжка автоматично регулюватиме налаштування, забезпечуючи найкраще очищення повітря залежно від потужності, обраної для варильної поверхні. Вона виконує важку роботу за вас.

Electrolux - - EIP7346
Зони нагрівання підсвічуються з ActiveTouch

Коли ви ставите посуд на варильну поверхню, автоматично підсвічується відповідний пересувний елемент керування. Тому ви інтуїтивно знаєте, який елемент керування використовувати для готування. Просто оберіть бажану температуру для вашої страви одним проведенням пальцем, — і насолоджуйтеся смачним результатом.

Electrolux - - EIP7346
Кожна зона з індивідуальним таймером

Приготування кількох страв може бути складним, але не з установкою таймерів. Встановіть окремі таймери для кожної конфорки, і коли таймер завершить роботу, панель автоматично відключиться. Це розумна допомога, тому кожен прийом їжі поєднується з легкістю.

woman on couch with mobile phone
Маєте такий виріб?

Зареєструйте ваші прилади в MyElectrolux і знаходьте все необхідне в одному місці.

 • Зручний сервіс та підтримка
 • Зручний доступ до інструкції та посібників користувача
 • Спеціальні пропозиції та знижки