ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО БЕЗПЕКИ: Ми відкликаємо деякі акумуляторні пилососи Electrolux Pure F9 через можливу проблему з безпекою.
Дізнатися більше
EIV87675

Індукційна варильна поверхня TotalFlex 80 см

Деталі продукту
hidden
Немає в наявності на www.electrolux.ua
hidden
Повідомити про наявність
Номінальна напруга, В400V3N
Ширина, мм780
Глибина, мм520
Ширина вбудування, мм750
Глибина вбудування, мм490
Тип поверхніПовністю індукційна
Країна виробництваНімеччина
Довжина кабелю живлення, м1.5
Деталі продукту
Хочете, щоб варильна поверхня автоматично виявляла каструлі та сковороди? Жодних проблем! Хочете використовувати каструлі та сковороди різних розмірів? Жодних проблем! Готуйте на будь-якій частині варильної поверхні серії 800 з функцією TotalFlex.
TotalFlex: місця вистачить для всіх каструль і сковорід

Функція TotalFlex автоматично розпізнає каструлі й сковороди різних розмірів і форм та створює під ними зони готування. Ви можете вільно переміщувати посуд по скляній поверхні пристрою.

Завдяки функції ActiveTouch зони нагрівання підсвічуються

Коли ви ставите посуд на варильну поверхню, автоматично підсвічується відповідний пересувний елемент керування. Ви відразу бачите, який елемент керування слід використовувати. Просто проведіть пальцем, щоб вибрати температуру готування, і насолоджуйтеся смачним результатом.

Electrolux -  - EIV87675
Функція Hob2Hood® для повної зручності

Функція Hob2Hood® бездротово з’єднує варильну поверхню та витяжку. Починайте приготування, а витяжка автоматично регулюватиме налаштування, забезпечуючи найкраще очищення повітря залежно від потужності, обраної для варильної поверхні. Вона виконує важку роботу за вас.

Інтенсивне й миттєве нагрівання за допомогою функції PowerBoost

Активуйте PowerBoost для миттєвого збільшення потужності нагрівання під час готування. Функція ідеально підходить для швидшого приготування страв. Можна швидше закип’ятити воду й обсмажувати страви при високій температурі.

Electrolux -  - EIV87675
Індивідуальний таймер для кожної зони

Складно готувати декілька страв одночасно, але це не стосується встановлення таймерів. Налаштуйте таймер для окремих зон нагрівання, і коли час спливе, варильна поверхня автоматично вимкнеться. Розумна допомога при готуванні кожної страви.

woman on couch with mobile phone
Маєте такий виріб?

Зареєструйте ваші прилади в MyElectrolux і знаходьте все необхідне в одному місці.

  • Зручний сервіс та підтримка
  • Зручний доступ до інструкції та посібників користувача
  • Спеціальні пропозиції та знижки