ПОРАДИ З ВИБОРУ ТЕХНІКИ

Підберіть собі ідеальну духову шафу

Простір і місце встановлення

Виміряйте свій простір. Всім духовим шафам потрібно як мінімум 60 см в ширину, в той час як вимоги до висоти можуть відрізнятися. Саме висота буде визначати вибір духової шафи:

 • 60 см - одна духова шафа стандартного розміру
 • 45 см - компактні духові шафи, що економлять місце

Порада від професіоналів: Компактна мікрохвильова піч прекрасно дозволить зварити, приготувати на грилі, розігріти або розморозити будь-яку страву.

Місткість

Якщо у вас велика родина або ви часто запрошуєте гостей, слід вибрати духову шафу великих розмірів, яка допоможе вам впоратися з великими обсягами приготування. Місткість духових шаф вимірюється в літрах.

 • 70+ літрів - ідеальне рішення для великих сімей
 • 40 - 70 літрів - краще підійде для сім'ї з трьох-чотирьох осіб
 • 40 літрів - ідеальне рішення для одного-двох осіб

Порада від професіоналів: Духова шафа з додатковою кількістю положень листів дозволить одночасно готувати більше страв.

Приготування

Методи, яким ви надаєте перевагу під час приготування, можуть вплинути на вибір духової шафи.

Обробка парою - нагрівання забезпечить рум'яну і хрустку скоринку, в той час як пара збереже вологість всередині. Це дозволяє домогтися неймовірно соковитих страв, в тому числі м'яса, риби і овочів, а також - не в останню чергу, - десертів.

Приготування на грилі - духова шафа з окремим грилем розширить можливості приготування. Досягніть хрусткої властивої грилю текстури в домашніх умовах.

Випікання - духова шафа з вентилятором забезпечить приготування чудових тістечок і пирогів на професійному рівні завдяки рівномірному розподілу нагрівання.

Не можете вирішити? - багатофункціональна парова духова шафа здатна на все, що описано вище

Очищення

Духові шафи з наступними функціями дбають самі про себе.

Самоочистні духові шафи - піролітичні духові шафи розігріваються до 500 ° C, перетворюючи бруд в золу, яку потім можна просто прибрати ганчіркою.

Каталітичне покриття - каталітичне покриття поглинає жирові плями і починає діяти при стандартному нагріванні до 220 ° C. Жир окислюється, і поверхня знову стає чистою.

Очищення парою - Прихований дисплей нагадує про необхідність очищення. Потім використовується пара для ослаблення засохлого жиру і залишків їжі, які можна просто протерти ганчіркою і духова шафа знову буде бездоганно чиста.

Водне очищення - Вологості всередині духової шафи створюють пару для ослаблення засохлого жиру і залишків їжі на поверхні. Таким чином, можна легко запустити процес натурального очищення.

Порада від професіоналів: Покриття від слідів пальців додасть зовнішнім поверхнях незайманий вигляд і вимагатиме менше миття.

Вибір продукту

Що б ви зазвичай не готували, будь то вечеря на двох, їжа тільки для себе або для великої компанії, - в асортименті Electrolux знайдеться духова шафа, яка відмінно вам підійде.

Ознайомтесь з духовими шафами

Серія Flex

Максимум універсальності для активного життя. Наша лінійка Flex забезпечує максимальну гнучкість, максимально ефективно використовуючи наявні у вас час і місце.

Чудова їжа вдвічі швидше

Духова шафа CombiQuick® скорочує час приготування улюблених страв. Продукти готуються удвічі швидше завдяки поєднанню вентилятора гарячого повітря, багатофункціональних програм і режиму мікрохвиль. Готуйте чудові страви вдвічі швидше.

Духова шафа 800 CombiQuick

Духова шафа 800 CombiQuick

 • Готуйте ваші улюблені страви з функцією швидкого готування
 • Економте час з функцією швидкого нагріву
 • Управляйте духовою шафою за допомогою програми My Electrolux
 • Швидке приготування

  Мікрохвильова піч подарує вам тости з булькаючою моцарелою і соковиту курку гриль. Додатковий гриль допоможе вам швидко створити і оцінити улюблені страви.

 • Швидкий нагрів

  Завдяки функції швидкого розігріву духова шафа буде готова за вашою першою вимогою. Зекономлений в порівнянні зі звичайним розігрівом час ви зможете витратити на більш запам'ятовуючі страви.

 • Готування з можливістю підключення до мережі

  Відкрийте для себе справжню допомогу в готуванні, обравши програму My Electrolux. Регулюйте температуру і час роботи духової шафи на відстані. Оцініть зручність управління і контролю ходу приготування навіть за межами кухні.

Підтримує рівномірне нагрівання кожного куточка духової шафи.

Духова шафа SurroundCook® забезпечить рівномірне приготування різних страв: від хрусткої смаженої курки до ніжного безе. Духова шафа подбає про стабільність температури всередині камери за допомогою вентилятора, який забезпечить циркуляцію повітря і тепла. Вам більше не доведеться повертати страви або поправляти листи.

Духова шафа 600 SurroundCook®

Духова шафа 600 SurroundCook®

 • Рівномірне приготування з багаторівневим приготуванням
 • Економія часу за допомогою функції швидкого нагрівання
 • Піролітичне очищення для стійкого блиску
 • Точні налаштування за допомогою світлодіодного таймера
 • pastries in oven
  Multilevel

  Нагрівання рівномірно розподіляється по всій духовій шафі, гарантуючи рівномірність випікання і смаження. Можна навіть поставити кілька листів один над одним - рівномірне приготування і випічка гарантовані завжди. Економте час за допомогою цієї швидкої і ефективної функції.

 • salmon in oven
  Швидкий нагрів

  Завдяки функції швидкого розігріву духова шафа буде готова за вашою першою вимогою. Зекономлений в порівнянні зі звичайним розігрівом час ви зможете витратити на більш запам'ятовуючі страви.

 • cleaning oven
  Піролітичне очищення

  Функція піролітичного самоочищення бере на себе всі турботи з підтримки духової шафи в чистоті. Духова шафа нагрівається до температури, при якій жир і залишки їжі перетворюються в попіл, який потім можна просто витерти вологою ганчіркою.

  * Для окремих моделей


Серія Pro

Духові шафи лінійки Pro перетворять створення страв в незабутній досвід. Тепер страви з золотистою хрусткою скоринкою і соковитою м'якоттю стануть для вас звичайною справою. Духова шафа лінійки Pro допоможе вам перетворити пару в звичний інструмент і вивести улюблені смаки на новий рівень.

 • chicken and food probe
  Термощуп

  Завдяки термощупу ви зможете раз по раз домагатися ідеальних результатів. Він дозволяє стежити за ходом приготування, вимірюючи температуру всередині продукту. Він навіть дасть вам знати, коли їжа доведена до необхідної температури, і завершить приготування.

 • cleaning oven with cloth
  SteamBake для смачної випічки

  Функція SteamBake дозволяє вдома створювати випічку як у професійних пекарнях одним натисненням кнопки. Волога дозволяє тісту повністю піднятися, створюючи чудову м'яку серединку, в той час як сухе тепло створює яскраву, хрустку скоринку. Насолоджуйтесь не лише смачною випічкою, але й смаженою куркою та рибою.

 • led display on oven
  Світлодіодний дисплей таймера

  Розкрийте потенціал своєї духової шафи всього лише кілька разів клацнувши на кнопки. Передбачено безліч налаштувань, що дають вам ширший контроль за ходом приготування. Скляний дисплей з сенсорними елементами керування забезпечує легкий доступ до всіх функцій. Не сумнівайтеся: ви зможете розраховувати на точний результат, навіть якщо на якийсь час відлучитися з кухні.

 • baked cookies on tray
  Рівномірне приготування

  Система Even Cooking розподіляє тепло по всьому об'єму духовки, забезпечуючи рівномірне приготування. Все це без необхідності повертати страву. Дана технологія прискорює розігрів духової шафи, економлячи як ваш час, так і електрику.

 • chicken in oven tray
  SteamCrisp®

  Пара - це новий стандарт на кухні. З духовою шафою SteamCrisp® ви зможете вивести свої страви на новий рівень завдяки тому, що традиційний нагрів духовки тепер доповнено парою. Всі ваші страви тепер будуть рум'яними і золотистими, при цьому зберігаючи соковитість і ніжність.

 • chicken and food probe on cutting board
  Термощуп

  Термощуп дозволяє точно контролювати процес приготування і домагатися ідеальних результатів відповідно до вашого власного смаку.

 • cleaning oven
  Піролітичне очищення

  Функція піролітичного самоочищення бере на себе всі турботи з підтримки духової шафи в чистоті. Духова шафа нагрівається до температури, при якій жир і залишки їжі перетворюються в попіл, який потім можна просто витерти вологою ганчіркою.

  * Для окремих моделей

 • salmon in oven
  Швидкий нагрів

  Завдяки функції швидкого розігріву духова шафа буде готова за вашою першою вимогою. Зекономлений в порівнянні зі звичайним розігрівом час ви зможете витратити на більш запам'ятовуючі страви.

 • cooking fish with sous vide
  Вакуумне приготування

  Відкрийте двері у світ бездоганних результатів і вакуумне приготування у себе вдома. Ключова умова для приготування під вакуумом - точний контроль температури. Наші прецизійні технології зробили його простим і доступним. Герметично закриті пакети підсилюють аромат, а пара зберігає смак і поживні речовини.

 • man looking at app on smartphone
  Можливості підключення до мережі

  Помічник, який допомагає вам планувати приготування і готувати їжу, управляє духовою шафою, купує необхідні продукти, а також допомагає краще готувати з розумними покроковими інструкціями.

 • chicken and food sensor
  Термощуп

  Завдяки термощупу ви зможете кожного разу домагатися ідеальних результатів. Він дозволяє стежити за ходом приготування, вимірюючи температуру всередині продукту. Він навіть дасть вам знати, коли їжа доведена до необхідної температури, і завершить приготування.

 • Steamify®

  Функція Steamify® ще більше спрощує приготування чудових страв. Введіть температуру приготування, якої ви зазвичай дотримуєтеся, і духова шафа автоматично відрегулює налаштування, довівши страву до досконалості за допомогою пари. Експерт із застосування пари подарує вам більш корисну і смачну дієту.


Серія Sense

Незмінно відмінні результати. Наша лінійка Sense підкаже користувачу, як досягти більш високих і стабільних результатів.

Ваш шлях до готування точно за рецептом

Духова шафа з термощупом дозволяє точно контролювати температуру всередині продукту. Він навіть вміє вимикатися після досягнення заданої температури. Це - найкоротший шлях до ніжного стейку і чудової лазанії.

Духова шафа 700 SenseCook®

Духова шафа 700 SenseCook®

 • Сенсорний дисплей для експертної допомоги
 • Піролітичне очищення для стійкого блиску
 • Рівномірне приготування з багаторівневим приготуванням
 • Економія часу за допомогою функції швидкого нагрівання
 • LED display on oven
  РК-дисплей

  Всі необхідні вам налаштування і функції чітко відображаються на світлодіодному дисплеї. Все, що вам потрібно, всього кілька дотиків кнопки. Виберіть відповідну програму AssistedCooking і зробіть свою духову шафу місцем магічних перетворень.

 • cleaning oven with orange cloth
  Піролітичне очищення

  Функція піролітичного самоочищення бере на себе всі турботи з підтримки духової шафи в чистоті. Духова шафа нагрівається до температури, при якій жир і залишки їжі перетворюються в попіл, який потім можна просто витерти вологою ганчіркою.

  * Для окремих моделей

 • cooking salmon in oven
  Швидкий нагрів

  Завдяки функції швидкого розігріву духова шафа буде готова за вашою першою вимогою. Зекономлений в порівнянні зі звичайним розігрівом час ви зможете витратити на більш запам'ятовуючі страви.

 • cookies on kitchen counter
  Рівномірне приготування

  Система Even Cooking розподіляє тепло по всьому об'єму духовки, забезпечуючи рівномірне приготування. Все це без необхідності повертати страву. Ця технологія прискорює розігрів духової шафи, економлячи як ваш час, так і електрику.

Познайомтесь зі своїм кухарем -  AssistedCooking

AssistedCooking замінить вам особистого су-шефа. Виберіть продукт, який слід приготувати, а духова шафа сама задасть для вас потрібну програму - і не забуде прискорити розігрів. Ви зможете навіть зберегти налаштування відповідно до своїх уподобань.

Духова шафа 800 AssistedCooking

Духова шафа 800 AssistedCooking

 • Легке приготування смачних страв з можливістю підключення
 • Точність приготування з термощупом
 • Сенсорний дисплей для експертної допомоги
 • Піролітичне очищення для стійкого блиску
 • man and woman reading newspaper in couch
  Можливості підключення

  Помічник, який допомагає вам планувати приготування і готувати їжу, керує духовою шафою, купує необхідні продукти, а також допомагає краще готувати з розумними покроковими інструкціями.

 • chicken on cutting board
  Термощуп

  Завдяки термощупу ви зможете раз у раз домагатися ідеальних результатів. Він дозволяє стежити за ходом приготування, вимірюючи температуру всередині продукту. Він навіть повідомить вам, коли їжа доведена до необхідної температури, і завершить приготування.

 • LED display on oven
  Сенсорний дисплей

  Повноколірний сенсорний дисплей забезпечує інтуїтивне і зрозуміле управління і містить ярлики трьох найбільш актуальних функцій. Тому вам не доведеться прокручувати списки в пошуках улюблених програм. У вас буде найбільш прямий шлях до чудових страв.

 • cleaning oven with cloth
  Піролітичне очищення

  Функція піролітичного самоочищення бере на себе всі турботи з підтримки духової шафи в чистоті. Духова шафа нагрівається до температури, при якій жир і залишки їжі перетворюються в попіл, який потім можна просто витерти вологою ганчіркою.

  * Для окремих моделей