ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО БЕЗПЕКИ: Ми відкликаємо деякі акумуляторні пилососи Electrolux Pure F9 через можливу проблему з безпекою.
Дізнатися більше
EOABS39WZ

Духова шафа з парою SteamPro PRO 900

Деталі продукту
hidden
Немає в наявності на www.electrolux.ua
hidden
Повідомити про наявність
КолірЧорний
Energy efficiency classA++
Розмір ніші для вбудовування590x560x550
Функція духової шафиAu Gratin;Bottom heat;Bread baking;Conventional/Traditional cooking;Defrost;Dough proving;Drying;Frozen foods;Full steam;Grilling;Humidity High;Humidity Low;Humidity Medium;Keep warm;Moist fan baking;Pizza setting;Plate warming;Preserving;Slow Cooking;Sous vide cooking;Steam regenerating;Steamify;True fan cooking;Turbo grilling;Yoghurt function
ПідключенняТак
Максимальна потужність, Вт3500
SteamCategoryProfisteam1
Тип таймеруPUX
Деталі продукту
Духова шафа серії 900 SteamPro з функцією Steamify® дає змогу професійно випікати, смажити й готувати на парі. Тепер готувати страви у вакуумі можна навіть вдома. Щоб отримати результат ресторанної якості, просто виберіть температуру, і функція Steamify® налаштує параметри пари.
Electrolux -  - EOABS39WZ
Steamify® — ваш помічник у світі пари

Наша функція Steamify® робить приготування смачних страв ще легшим. Введіть температуру приготування, яку ви зазвичай використовуєте, і духова шафа автоматично встановить налаштування, завдяки чому ваша страва буде приготовлена на пару просто досконало. Для більш здорових та смачних страв познайомтеся з нашим експертом з пари.

Electrolux -  - EOABS39WZ
Удосконалюйте мистецтво готування су-від

Точний контроль температури — важливий фактор у приготуванні за технологією SousVide, а завдяки нашій точній технології, тепер його легко досягти. Вакуумні герметичні пакети підсилюють аромат, при цьому пара зберігає смак та поживні речовини.

Smart Kitchen — зручний особистий помічник у готуванні

За допомогою додатка My Electrolux Kitchen App ви можете віддалено керувати своєю духовою шафою, дізнатися про наших партнерів і отримати персоналізовану підтримку. Це простий спосіб покращити роботу зі Smart Kitchen.

Electrolux -  - EOABS39WZ
Точне готування з нашим термощупом

Завдяки нашому термощупу ви можете досягти чудових результатів щоразу. Він дозволяє відслідковувати процес готування, вимірюючи внутрішню температуру продукту. Він навіть повідомить вас про те, коли ваша страва приготовлена до потрібної температури, і припинити готування.

Сенсорний дисплей — звучне інтуїтивне та функціональне керування

Духова шафа із сенсорним TFT-дисплеєм дає змогу легко регулювати температуру та час готування як для випікання кексів, так і готування лосося. Необхідні вам технології та допомога під час готування смачних улюблених страв.

woman on couch with mobile phone
Маєте такий виріб?

Зареєструйте ваші прилади в MyElectrolux і знаходьте все необхідне в одному місці.

  • Зручний сервіс та підтримка
  • Зручний доступ до інструкції та посібників користувача
  • Спеціальні пропозиції та знижки