ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО БЕЗПЕКИ: Ми відкликаємо деякі акумуляторні пилососи Electrolux Pure F9 через можливу проблему з безпекою.
Дізнатися більше
EOC9P31WX

Духова шафа з парою SteamCrisp PRO 700

Деталі продукту
hidden
Немає в наявності на www.electrolux.ua
hidden
Повідомити про наявність
КолірНержавіюча сталь з Antifingerprint
Energy efficiency classA++
Розмір ніші для вбудовування590x560x550
Функція духової шафиЗапікання, Нижній нагрів, Випічка хліба, Традиційна кулінарія, Розморожування, Тісто, Сушка, Розморожування, Гриль, Humidity Low, Підтримка тепла, Волога конвекція, Налаштування для піци, Підігрів тарілок, Консервування, Повільне приготування, Відновлення парою, Вентилятор, Турбо-гриль
ПідключенняТак
Максимальна потужність, Вт3500
SteamCategoryProfiSteam3
Тип таймеруI-Tex100
Деталі продукту
Саме час випробувати потужність пари з духовою шафою 700 SteamCrisp®. Ця духова шафа додає пару до процесу приготування страв, завдяки чому вони готуються при нижчих температурах та залишаються соковитими. Створюючи золотаву, хрумку скоринку та соковиту середину.
Electrolux -  - EOC9P31WX
Лагідні всередині, хрусткі зовні зі SteamCrisp

Попрощайтеся з посередньою випічкою та вітайте SteamCrisp. Ідеально підходить для випікання та смаження, поєднуючи пару та традиційне нагрівання для лагідного приготування страви, запобігаючи її висиханню. Смак і текстура покращуються завдяки парі.

Electrolux -  - EOC9P31WX
Піролітичне чищення — незмінно блискучий результат

Підтримувати духову шафу як нову зовсім не важко з інтелектуальною функцією піролітичного очищення. Ця система самоочищення нагріває духову шафу до температури, яка перетворює жир та інші залишки на попіл. Після цього потрібно лише протерти дно духовки. Більше не потрібно витрачати безліч часу на миття духової шафи.

Electrolux -  - EOC9P31WX
Точне готування з нашим термощупом

Завдяки нашому термощупу ви можете досягти чудових результатів щоразу. Він дозволяє відслідковувати процес готування, вимірюючи внутрішню температуру продукту. Він навіть повідомить вас про те, коли ваша страва приготовлена до потрібної температури, і припинити готування.

Smart Kitchen — зручний особистий помічник у готуванні

За допомогою додатка My Electrolux Kitchen App ви можете віддалено керувати своєю духовою шафою, дізнатися про наших партнерів і отримати персоналізовану підтримку. Це простий спосіб покращити роботу зі Smart Kitchen.

Сенсорний дисплей EXCite+ надасть професійну допомогу

Наш сенсорний дисплей EXCite+ забезпечує інтуїтивне та зрозуміле управління та більший контроль над процесом приготування у вашій духовці. Прокручуйте меню категорій страви, від м'яса та риби до десертів та солодкого. Насолоджуйтесь чудово приготованими стравами щоразу.

woman on couch with mobile phone
Маєте такий виріб?

Зареєструйте ваші прилади в MyElectrolux і знаходьте все необхідне в одному місці.

  • Зручний сервіс та підтримка
  • Зручний доступ до інструкції та посібників користувача
  • Спеціальні пропозиції та знижки