Поради з вибору

Підберіть собі ідеальний холодильник

Продукти

Що ви будете зберігати в холодильнику?

Свіжі фрукти та овочі - вам потрібен холодильник з відділенням для салату і глибокими ящиками для великих овочів. Якщо ви зберігаєте більше свіжих, ніж заморожених продуктів, оберіть більше холодильне відділення.

М'ясо і риба - модель зі спеціальним низькотемпературним відділенням FreshZone® дозволить довше зберегти свіжість м'яса і риби.

Напої - подумайте про придбання полички для вин, регульованих полиць для розміщення пляшок або навіть вбудованого холодильника для вина. Деякі холодильники в американському стилі оснащені вбудованим дозатором льоду.

Заморожені продукти - якщо ви зберігаєте багато заморожених продуктів, обирайте холодильник, в якому розмір морозильного відділення не поступатиметься холодильному відділенню.

Тип

Який тип холодильника ідеально підійде до вашої кухні?

Дводверний - повнорозмірний холодильник-морозильник збільшеної місткості, з дозатором води і льоду; деякі моделі оснащені відділенням для зберігання вина.

Комбінований - розташовані один над одним холодильник і морозильник з роздільними дверцятами. Можна обрати моделі з морозильником вгорі або внизу.

Вбудований - прилад буде приховано за дверцятами фасаду вашої кухні. Можна встановити як холодильник-морозильник, так і роздільні прилади (холодильник і морозильник).

Висота, ширина і глибина можуть відрізнятися: вивчіть повну лінійку моделей і підберіть розмір і стиль, які будуть оптимальні для вашого  дому.

Об'єм

Об'єм холодильників вимірюється в літрах.

100-150 літрів - підійде для сім'ї з 1-2 людей.

150-250 літрів - для 3-4 людей.

250 літрів і більше - ідеальний варіант для великих сімей від 5 осіб.

Порада від професіоналів: Не заповнюйте холодильник до межі, залишивши місце для циркуляції повітря і ефективного охолодження

Енергоспоживання

Висока енергоефективність зменшує ваші витрати на електроенергію. Стандарти ростуть, і починаючи з 2014 року всі холодильники-морозильники повинні мати клас енергозбереження не нижче А +. Вищим класом є клас А +++. Наприклад, холодильник класу А ++ на 21% енергоефективніший класу А +.

Головна порада: Зменшити споживання енергії, розташувавши холодильник-морозильник далеко від обігрівачів повітря або духової шафи.

Вибір моделі

Що б не було у вас в меню, холодильник Electrolux дозволить продуктам довше зберігати природну свіжість.

 

Оберіть свою модель