Поради з вибору

Підберіть собі ідеальний холодильник

Продукти

Що ви будете зберігати в холодильнику?

Свіжі фрукти та овочі - вам потрібен холодильник з відділенням для салату і глибокими ящиками для великих овочів. Якщо ви зберігаєте більше свіжих, ніж заморожених продуктів, оберіть більше холодильне відділення.

М'ясо і риба - модель зі спеціальним низькотемпературним відділенням FreshZone® дозволить довше зберегти свіжість м'яса і риби.

Напої - подумайте про придбання полички для вин, регульованих полиць для розміщення пляшок або навіть вбудованого холодильника для вина. Деякі холодильники в американському стилі оснащені вбудованим дозатором льоду.

Заморожені продукти - якщо ви зберігаєте багато заморожених продуктів, обирайте холодильник, в якому розмір морозильного відділення не поступатиметься холодильному відділенню.

Тип

Який тип холодильника ідеально підійде до вашої кухні?

Дводверний - повнорозмірний холодильник-морозильник збільшеної місткості, з дозатором води і льоду; деякі моделі оснащені відділенням для зберігання вина.

Комбінований - розташовані один над одним холодильник і морозильник з роздільними дверцятами. Можна обрати моделі з морозильником вгорі або внизу.

Вбудований - прилад буде приховано за дверцятами фасаду вашої кухні. Можна встановити як холодильник-морозильник, так і роздільні прилади (холодильник і морозильник).

Висота, ширина і глибина можуть відрізнятися: вивчіть повну лінійку моделей і підберіть розмір і стиль, які будуть оптимальні для вашого  дому.

Об'єм

Об'єм холодильників вимірюється в літрах.

100-150 літрів - підійде для сім'ї з 1-2 людей.

150-250 літрів - для 3-4 людей.

250 літрів і більше - ідеальний варіант для великих сімей від 5 осіб.

Порада від професіоналів: Не заповнюйте холодильник до межі, залишивши місце для циркуляції повітря і ефективного охолодження

Енергоспоживання

Висока енергоефективність зменшує ваші витрати на електроенергію. Стандарти ростуть, і починаючи з 2014 року всі холодильники-морозильники повинні мати клас енергозбереження не нижче А +. Вищим класом є клас А +++. Наприклад, холодильник класу А ++ на 21% енергоефективніший класу А +.

Головна порада: Зменшити споживання енергії, розташувавши холодильник-морозильник далеко від обігрівачів повітря або духової шафи.

Вибір моделі

Що б не було у вас в меню, холодильник Electrolux дозволить продуктам довше зберігати природну свіжість.

 

Серія Flex

Вся справа в гнучкості. Ми в Electrolux націлені на рішення, які могли б спростити і полегшити ваші повсякденні завдання на кухні. Налаштуйте все на ваш смак. Зберігайте свіжість, оптимізуйте місце, ефективно упорядковуйте і тримайте все під рукою: перед вами новий холодильник серії Flex.

Розміщуйте продукти так, як вам подобається

У холодильнику з морозильною камерою 600 CustomFlex® знайдеться місце для всього. Виїмки для регулювання лотків в дверцятах холодильника дозволяють розставити їх як вам зручно. Від спаржі до картонних коробочок з лохиною - все зручно поміститься. Можна навіть витягти лотки і поставити їх на стільницю.

600 CustomFlex®

600 CustomFlex®

 • Регулюйте місткість холодильника з функцією CustomFlex®
 • TwinTech® - гарантія оптимального рівня вологості у всьому холодильнику
 • Електронні сенсори: контроль без клопоту
 • салат на обробній дошці
  TwinTech

  Технологія TwinTech® - гарантія оптимального рівня вологості у всьому холодильнику. Незалежні системи циркуляції повітря в холодильнику довше зберігають свіжий смак і текстуру продуктів. Салат, зелень і селера залишаються хрусткими навіть через 7 днів зберігання, ніби ви щойно принесли їх додому з ринку.

 • свіжі овочі на обробній дошці
  MultiFlow

  Збережіть продукти такими ж свіжими, якими вони були в момент покупки. Технологія циркуляції холодного повітря підтримує стабільність температури. Таке охолодження краще зберігає продукти і запобігає втраті вологи.

 • овочі в ящиках в морозильнику
  NoFrost

  Забудьте про ручне розморожування морозильної камери. Завдяки нашій технології запобігання утворенню льоду вам більше не доведеться розморожувати свою морозильну камеру. Морозильна камера дозволить зберегти первинний смак і текстуру всіх продуктів.

 • овочі в морозильній камері
  MaxiBox

  Іноді буває складно знайти потрібні продукти і тримати на видноті все, що вам потрібно. Ящик для морозильника MaxiBox дозволить з одного погляду побачити весь його вміст.

Серія Pro

Збережіть свіжість всіх продуктів, вибравши холодильник серії PRO

Свіжість. Твердість. Поживність.

Холодильник-морозильник 800 UltraFresh + збереже максимум корисних речовин в овочах і фруктах. Ізольований ящик оснащений мембраною, що автоматично регулює рівень вологості, щоб зберегти хрустку свіжість овочів. Фільтр антиоксидантів збереже смаки і кольори, забезпечивши свіжість.

Холодильник 800 UltraFresh+

Холодильник 800 UltraFresh+

 • Аромат створений самою природою з функцією UltraFresh +
 • NaturaFresh - індивідуальний догляд за інгредієнтами
 • TwinTech® - гарантія оптимального рівня вологості у всьому холодильнику
 • Електронні сенсори: контроль без клопоту
 • порівняння двох шматків м'яса
  NaturaFresh

  NaturaFresh: якісний догляд за всіма інгредієнтами. Цей контейнер створює оптимальні умови для збереження інгредієнтів завдяки встановленню оптимального рівня температури і вологості. Збереження свіжості та аромату для створення неперевершено смачних страв.

 • свіжий салат на обробній дошці
  TwinTech

  Технологія TwinTech® - гарантія оптимального рівня вологості у всьому холодильнику. Незалежні системи циркуляції повітря в холодильнику довше зберігають свіжий смак і текстуру продуктів. Салат, зелень і селера залишаються хрусткими навіть через 7 днів зберігання, ніби ви щойно принесли їх додому з ринку.

 • LED-дисплей холодильника
  Електронне сенсорне управління

  Електронна сенсорна панель управління забезпечує легкий доступ до всіх налаштувань і функцій холодильника. Світлодіодний дисплей дозволяє легко змінити рівень температури.