Деталі продукту

Технологія DynamicAir створює повітряний потік, який переміщує холодне повітря по всьому простору холодильника, підтримуючи стабільну температуру в кожному його куточку. Продукти не втрачають форму та не висихають.

Переваги

DynamicAir: холод у кожному куточку

Система DynamicAir подбає про стабільність температури мікроклімату холодильника. Результат досягається циркуляцією холодного повітря, тому продукти захищені від нагрівання навіть при відкриванні дверцят.

Точні налаштування зберігання їжі завдяки внутрішньому електронному керуванню

Повноцінно контролюйте умови зберігання ваших продуктів завдяки внутрішньому електронному керуванню. Світлодіодні індикатори зручно показують вам показники температури, а налаштування забезпечують надійні результати.

Повністю висувний ящик. Зручний доступ

Доступ до свіжих продуктів ніколи не був такий зручний. Ви оціните повністю висувний ящик. Зручна конструкція дозволяє йому висуватися до самого кінця. Це спрощує укладання і виїмку будь-яких потрібних вам інгредієнтів.

Світлодіодна підсвітка холодильника преміум-класу

Відмінна видимість завдяки вбудованому світлодіодному освітленню. Приховані енергоефективні лампи яскраво освітлюють увесь простір холодильника та споживають у десять разів менше енергії, ніж стандартне освітлення.

Надійні полки з безпечним склом

Міцні полки всередині холодильника зроблені із безпечного скла, відомого своєю надійністю. А якщо ви щось випадково розлили на нього, це можна легко прибрати вологою серветкою.

Аксесуари