Шланг для забору води E2WIS250A2

4

4 (1 Відгуки)

Технічна специфікація

Ключові характеристики
 • Встановлення: Аксесуар
 • Глибина, мм: 430
 • Ширина, мм: 330
Документи по продукту
Деталі
Установка
 • Встановлення: Аксесуар
 • Глибина, мм: 430
 • Ширина, мм: 330
Інше
 • Номер продукту (PNC): 902 979 415

Відгуки

Оцінити товар
Будь ласка, допоможіть нам у удосконаленні нашої техніки

Ваші відгуки дозволяють нам безперервно вдосконалювати нашу техніку, а також можуть допомогти зробити вірний вибір іншим користувачам. Використовуйте зірки, щоб розпочати ваш відгук.

Написати відгук

Ласкаво просимо! Це ваш простір. Скажіть нам, що ви думаєте. Поділіться, і вас почують.

Перегляньте як гість або увійдіть і залиште відгук

Воно буде відображатися поряд з вашим відгуком. Будь ласка не використовуйте повне ім'я та прізвище. Відгуки з прізвищем не будуть опубліковані.

{{ props.errorNickname }}

Нам потрібна ваша електронна адреса, щоб підтвердити ваш відгук

Найбільш корисні відгуки сфокусовані на якості, дизайні та враженнях від використання товару. Щоб надати відгук щодо сервісу, доставки чи установки виробу, будь ласка зверніться до Контакт Центру. Всі відгуки проходять попередню модерацію. БІльше інформаціі ви можете знайти у Правила відгуків.

Необхідно прийняти положення і умови

Дякуємо за ваш відгук

Перевірте вашу поштову скриньку на наявність листа з підтвердженням.

Відгуки іншими мовами Перекладені відгуки

4

Відсутність актуальної інформації на правила експлуатації

від Jarek на 03 травня 2019 Перекладено з польської

Вітаю
на мій погляд, опис продукту бракує актуальної інформації. Основна справа-принцип роботи. Немає нічого про те, чи є гравітаційний елемент усередині корпусу на вході. Існує нічого про те, як правильно встановити шланг на кран. Я зустрів у своїй короткій практиці, де кран з'єднань були направлені вертикально вниз (передбачається сценарій за замовчуванням навіть продавці), а також горизонтально або навіть вгору-в залежності від ситуації життя. тому невідомо, чи буде безпека працювати в цих несподіваних позиціях.
Другим недоліком є принцип індикатора необхідності заміни шланга. Сподіваюся, що він не працює за принципом окислення речовини і цей процес відбувається з моменту упакованого шланга на заводі (плановане старіння виробу).
Крім того, інші довжини шланга повинні бути доступні, або можливість скорочення себе повинні бути доступні. У моєму випадку, було б достатньо близько L = 1.5 MB.
З найщирішими побажаннями
Jarek

Заява щодо перекладу

 • Дизайн
  3
 • Функції
  3
 • Якість
  3
 • Jarek рекомендує цей виріб

Вважаете цей відгук корисним?

I am error text

Вам може сподобатися

Підтримка

Виникли питання?

Розшифруйте код помилки, можливо ви зможете відразу вирішити просту проблему самостійно і продовжити експлуатацію приладу

Авторизовані сервісні центри

Знайдіть сервісний центр у вашому місті.

Зворотній зв'язок

Будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб замовити послуги майстра або отримати відповіді на ваші питання. Ми доступні, як по телефону, так і електронній пошті.

Експлуатація без турбот

Зареєструйте свою техніку Electrolux і дозвольте нам зберегти вказану вами інформацію для подальшого швидкого доступу до інструкцій, інформації про покупку, гарантій та замовлення сервісного майстра - якщо він вам коли-небудь знадобиться. Дізнайтеся, як використовувати техніку на всі 100%, підписавшись на поради та рекомендації, та отримуйте їх на вашу поштову скриньку.

Зареєструвати прилад