ПОРАДИ З ВИБОРУ ТЕХНІКИ

Підберіть посудомийну машину, яка ідеально відповідає вашим вимогам

Простір і місце установки

Для ідеальної установки потрібно виміряти доступне місце.

60 см - вам чудово підійде стандартна посудомийна машина з максимальним розміром завантаження.

45 см - місця вистачить для вузької посудомийної машини, яка забезпечить ідеальні результати, при цьому зайнявши менше місця.

Посудомийна машина може бути встановлена під стільницею або на стільниці - для оптимального доступу відповідно до ваших потреб.

 

Типи посудомийних машин

Повністю вбудовуванні посудомийні машини встановлюються в кухонні меблі, гармонійно поєднуючись з дизайном кухні. Непомітна функція Beam On Floor дасть вам знати про стан циклу мийки.

Окремо стоячі посудомийні машини ідеально підійдуть до кухонь, які не відрізняються однаковим дизайном, так як вони не вбудовуються в кухонні меблі.

Місткість

Місткість посудомийної машини зазвичай оцінюється кількістю стандартних комплектів посуду. Стандартний комплект складається з набору посуду, який знадобився б вам для трапези з трьох страв плюс кави.

12-15 комплектів - добре підійде великим сім'ям та будинкам, де полюбляють приймати гостей.

9 комплектів - таку місткість мають вузькі моделі; вони підійдуть парам або тим, у кого маленька кухня.

6 комплектів - компактна посудомийна машина ідеально підійде тим, хто не харчується вдома або не має надлишку місця.

 

Програми миття

Крихкий скляний посуд - сучасній посудомийній машині можна довірити навіть улюблений скляний посуд. Шукайте рішення, які забезпечать келихам стійкість і захист, такі як Soft Spikes і Soft Grips.

Каструлі і сковороди - необхідно видалити пригорілі залишки з каструль і сковорідок? Шукайте модель з програмою інтенсивної мийки з температурою 70 ° C: для досягнення виняткової чистоти і гігієнічності потрібно менше ніж 90 хвилин.

Змішане завантаження - деякі машини можуть варіювати інтенсивність миття і температуру води на нижніх і верхніх рівнях. Це дозволить вам одночасно мити фаянс і скло в верхніх корзинах, тоді як в нижніх протягом того ж циклу будуть відмиватися брудні каструлі та сковорідки.

 

Зручність

Ці функції допоможуть вам знайти місце для миття посуду в вашому щільному графіку:

ComfortLift® - максимально полегшіть завантаження і вивантаження посуду. Єдиний у своєму роді механізм ComfortLift® дозволяє м'яко підняти нижню корзину на зручну для завантаження і вивантаження висоту.

Затримка старту - машина з відстрочкою запуску дозволяє вибрати такий час початку циклу, який впишеться у ваші плани.

30-хвилинна швидка мийка - посуд буде вимито всього за 30 хвилин. Не хвилюйтеся про відсутність чистого посуду між зміною страв на вечірці або званій вечері.

Енергоефективність

Шкала класів енергоефективності починається з класу А +++ (максимальна енергоефективність) і закінчується класом A + (мінімальна енергоефективність). Вибирайте посудомийну машину класу A + і вище, щоб скоротити витрати води і зменшити рахунки за електроенергію.

Функція AutoFlex оптимізує споживання води і електроенергії, підбираючи витрати і температуру відповідно до розмірів завантаження.

 

Виберіть свою посудомийну машину

Зручна посудомийна машина звичайних розмірів або техніка з революційними функціями - в Electrolux вас чекає ваша ідеальна посудомийна машина.

Ознайомтесь з посудомийними машинами