Поради щодо вибору холодильника

Як вибрати холодильник?

Тип системи охолодження

Тип системи охолодження

Різні продукти потребують різних умов для зберігання.

Стандартна система охолодження – коли холодне повітря перенаправляється із морозильної камери у холодильну. Холодні сухі потоки повітря пересушують продукти у холодильнику, скорочуючи термін їхнього зберігання.

TwinTech® FrostFree – дві незалежні системи охолодження для холодильної та морозильної камери. У холодильному відділенні підтримується оптимальна температура та вологість для того, аби овочі та зелень довше зберігали свої властивості та смак.

Як вибрати холодильник: Типи холодильників

Наявність різних слотів для зберігання продуктів

Щоб аромати не змішувалися, важливо зберігати продукти правильно. Наявність різних слотів, ящиків та підставок – чудовий варіант для вирішення цієї проблеми.

Для зберігання свіжих овочів та салатів у холодильниках Electrolux передбачено великий ящик CRISPFRESH™ із регулятором вологості. Продукти у ньому утримуються в оптимальних умовах і довше залишаються свіжими.

Тип холодильника

Side-by-side – повногабаритний холодильник із великою морозильною камерою та додатковим дозатором для води та льоду. Варіант для великої родини, або, коли закуповуєте продукти раз на тиждень, і є необхідність зберігати велику кількість продуктів одночасно.
Комбінований – холодильник, котрий складається із двох різних відсіків – холодильної та морозильної камери. У кожній камері – окрема система охолодження.

Охлаждение

 Місткість та габарити

Визначаючись із габаритами та об’ємом холодильника, важливо орієнтуватися на розмір приміщення та кількість продуктів, котрі плануєте зберігати.

100-150 літрів – підійде родині із 1-2 осіб

150-250 літрів – підійде для 3-4 осіб

Понад 250 літрів – для п’яти та більше осіб

Важливо, аби у холодильній камері залишалось достатньо місця для циркуляції холодного повітря. Так продукти будуть зберігатися довше.

Енергоефективність

Енергоефективність

Холодильник споживає більше електроенергії, ніж будь-який інший побутовий пристрій у домі. Техніці Electrolux присвоєно вищий клас енергоефективності – А+++. Особлива конструкція конденсатора та спеціальні еко-програми дають змогу скоротити енерговитрати.
Режим Eco – автоматично встановлює оптимальну температуру у холодильнику.
Режим Holiday – скорочення споживання електроенергії, коли у роботі холодильника немає потреби.

Тип розморожування

Тип розморожування

LowFrost – ручне розморожування. Завдяки вбудованому випарнику поверхня охолодження значно розширюється. У результаті – шар інію такий тонкий, що для його танення потрібно зовсім мало часу. Більше не потрібно чекати, доки розморозяться решітки. Просто розморозьте камеру та видаліть лід.

FrostFree – автоматичне розморожування, котре побудовано так, що лід накопичується у найхолоднішому місці – на випарнику. Процес управляється електронікою за допомогою невеликого нагрівального елемента та відбувається без підвищення температури у морозильній камері.

Додаткові можливості

Додаткові можливості

MultiFlow – технологія, завдяки котрій у холодильнику встановлюється оптимальний рівень вологості для тривалого зберігання продуктів. Овочі, фрукти та зелень будуть такими ж свіжими, як щойно з грядки.

FreeStore – технологія, яка забезпечує автоматичне вирівнювання температури у кожному куточку холодильної камери для рівномірного охолодження всіх продуктів.