Як вибрати холодильник?

Як вибрати холодильник?

Тип системи охолодження

Різні продукти потребують різних умов для зберігання.

Стандартна система охолодження – коли холодне повітря перенаправляється із морозильної камери у холодильну. Холодні сухі потоки повітря пересушують продукти у холодильнику, скорочуючи термін їхнього зберігання.

TwinTech® FrostFree – дві незалежні системи охолодження для холодильної та морозильної камери. У холодильному відділенні підтримується оптимальна температура та вологість для того, аби овочі та зелень довше зберігали свої властивості та смак.

Наявність різних слотів для зберігання продуктів

Щоб аромати не змішувалися, важливо зберігати продукти правильно. Наявність різних слотів, ящиків та підставок – чудовий варіант для вирішення цієї проблеми.

Для зберігання свіжих овочів та салатів у холодильниках Electrolux передбачено великий ящик CRISPFRESH™ із регулятором вологості. Продукти у ньому утримуються в оптимальних умовах і довше залишаються свіжими.

Тип холодильника

Side-by-side – повногабаритний холодильник із великою морозильною камерою та додатковим дозатором для води та льоду. Варіант для великої родини, або, коли закуповуєте продукти раз на тиждень, і є необхідність зберігати велику кількість продуктів одночасно.

Комбінований – холодильник, котрий складається із двох різних відсіків – холодильної та морозильної камери. У кожній камері – окрема система охолодження.

Місткість та габарити

Визначаючись із габаритами та об’ємом холодильника, важливо орієнтуватися на розмір приміщення та кількість продуктів, котрі плануєте зберігати.

100-150 літрів – підійде родині із 1-2 осіб

150-250 літрів – підійде для 3-4 осіб

Понад 250 літрів – для п’яти та більше осіб

Важливо, аби у холодильній камері залишалось достатньо місця для циркуляції холодного повітря. Так продукти будуть зберігатися довше.

Енергоефективність

Холодильник споживає більше електроенергії, ніж будь-який інший побутовий пристрій у домі. Техніці Electrolux присвоєно вищий клас енергоефективності – А+++. Особлива конструкція конденсатора та спеціальні еко-програми дають змогу скоротити енерговитрати.

Режим Eco – автоматично встановлює оптимальну температуру у холодильнику.

Режим Holiday – скорочення споживання електроенергії, коли у роботі холодильника немає потреби.

Тип розморожування

LowFrost – ручне розморожування. Завдяки вбудованому випарнику поверхня охолодження значно розширюється. У результаті – шар інію такий тонкий, що для його танення потрібно зовсім мало часу. Більше не потрібно чекати, доки розморозяться решітки. Просто розморозьте камеру та видаліть лід.

FrostFree – автоматичне розморожування, котре побудовано так, що лід накопичується у найхолоднішому місці – на випарнику. Процес управляється електронікою за допомогою невеликого нагрівального елемента та відбувається без підвищення температури у морозильній камері.

Додаткові можливості

MultiFlow – технологія, завдяки котрій у холодильнику встановлюється оптимальний рівень вологості для тривалого зберігання продуктів. Овочі, фрукти та зелень будуть такими ж свіжими, як щойно з грядки.

FreeStore – технологія, яка забезпечує автоматичне вирівнювання температури у кожному куточку холодильної камери для рівномірного охолодження всіх продуктів.