Як вибрати духову шафу?

Як вибрати духову шафу?

Визначтеся з розміром

Габарити духових шаф можуть бути різними, тому у виборі орієнтуйтеся на кількість вільного простору у вас на кухні. У лінійці духових шаф бренду ви знайдете як повногабаритні, так і компактні прист

  • Повногабаритні духовки шириною 60 сантиметрів - стандарт, який ідеально вписується в кухню будь-яких розмірів. Але всередині вас чекає на 25% більше простору, ніж у стандартних моделей, доступних на ринку. Обсяг духової камери - 74 літри, 9 рівнів розташування дек - все це дозволяє вам готувати більше страв за один раз.
  • Компактні духовки - оптимальне рішення при обмеженому просторі кухні. Пристрій надає повноцінний набір функцій, включаючи приготування на пару, але при цьому займає набагато менше місця на кухні.

 

Тип пристрою

Як правильно вибрати духовку? Віддайте перевагу тому типу пристрою, який буде покривати всі ваші потреби.

  • Традиційна духова шафа з нагрівальними елементами, розташованими вгорі і внизу камери. Такий пристрій - оптимальний варіант, якщо запікаєте нечасто і готуєте прості страви.
  • Комбіновані духові шафи - пристрої, які поєднують в собі функції духовки і мікрохвильовки. Хороший вибір при обмеженому просторі на кухні.
  • Багатофункціональні духовки з функцією пари. Оснащені конвекцією, додатковими пристроями (термодатчиками), функціями грилю і розморожування.

З парою або без

Духові шафи Electrolux - пристрої, продумані до дрібниць.

Вентилятори збільшеного розміру, які допомагають гарячому повітрю розподілятися рівномірно на всіх рівнях одночасно. Кілька рівнів розташування листів, завдяки яким ви економите час і електроенергію, запікаючи кілька страв одночасно. Але якщо хочете вивести свою кулінарну майстерність на принципово новий рівень, зверніть увагу на духовки з функцією пари.

У поєднанні з традиційним нагрівом, пара створює оптимальні умови температури і вологості для того, щоб кожна страва була досконалою. Випічка виходить більш пишною і пористою, а м'ясо таким, що тане в роті.

Наявність термосенсора

Як дізнатися, чи готова страва всередині? Для цього більше не потрібно використовувати зубочистку. Багато моделей духових шаф Electrolux оснащені спеціальним пристроєм - термодатчиком, який допомагає точно визначити ступінь готовності страви всередині.

Все, що потрібно зробити - занурити голку приладу в продукт, що запікається, і встановити бажану температуру. Щойно страва всередині досягне встановленої температури, датчик подасть звуковий сигнал або відключить духовку. Цей інструмент професійних кухарів допоможе вам готувати страви, які не поступляться за смаком тим, що подають в ресторані.

Тип системи очищення

Духові шафи Electrolux продумані так, щоб ви отримували максимум задоволення від процесу приготування і докладали мінімум зусиль для догляду за технікою. Піч оснащена системою самоочищення, тип якої залежить від моделі.

  • Очищення парою. Духові шафи з функцією пари завжди будуть виблискувати чистотою. Просто активуйте відповідний режим, потім - приберіть залишки забруднень кухонною серветкою.
  • Каталітична система самоочищення. Емалеві стінки духовки з каталітичним покриттям вже при 220°С починають окислювати жир і забруднення. Все, що залишається зробити вам - протерти духовку після використання.
  • Піролітична система самоочищення. Духовка розігрівається до екстремально високої температури - 500°C, при яких абсолютно всі забруднення перетворюються на попіл і вологу, які можна прибрати кухонною серветкою.

 

Додаткові можливості

Сенсорна панель управління дозволяє швидко задати необхідні налаштування приготування.

  • Готові алгоритми приготування в пам'яті пристрою. Виберіть страву в меню, і духова шафа сама встановить потрібну температуру і час запікання.
  • Конвекція. Вентилятор збільшеного розміру забезпечить рівномірний розподіл гарячого повітря на всіх рівнях одночасно. Ви можете готувати відразу кілька страв і бути впевненими в бездоганному результаті.