Допомога у виборі духової шафи

Як правильно вибрати духову шафу?

Як вибрати духову шафу: Простір і місце

Простір і місце

Почніть з вимірювання місця. Всі духові шафи потребують 60 см ширини, але різні види духових шаф мають різну висоту: 

45 см – компактні духові шафи, які ідеально вписуються у невеличкий простір

60 см – підходить для окремої духової шафи стандартного розміру  

72-80 см– підходить для великої духової шафи або подвійної духової шафи

Розгляньте можливість встановлення шухляди для вакуумізації Vacuum Sealer під духовою шафою ProCombi SousVide або шухляди для нагрівання  під вашою духовою шафу для підігрівання тарілок та підтримання страв теплими до подачі на стіл.

Як вибрати духову шафу: Простір і місце

Місткість 

Якщо у вас велика сім'я або ви часто приймаєте гостей, вам, скоріш за все, знадобиться більша духова шафа, яка може впоратись з приготуванням великих страв. 

понад 4 особи – 70+ літрів ідеально підійде для більших страв, які готують в сім'ях, що складаються з чотирьох або більше осіб

3-4 особи –  40-70 літрів гарно підійдуть для сім'ї з 3-4 осіб

1-2 особи –  35-43 літри гарно підійдуть для домогосподарства, що складається з однієї або двох осіб 

Як вибрати духову шафу: Типи духових шаф

Типи духових шаф

Традиційні духові шафи – традиційні духові шафи з верхнім і нижнім нагрівальними елементами. 

Багатофункціональні духові шафи – духові шафи з вентилятором, які включають додаткові функції, такі як гриль, розморожування і турбо-гриль. Духові шафи з вентилятором забезпечують ефективнішу циркуляцію гарячого повітря для рівномірного приготування і зарум'янювання страв 

Комбіновані парові духові шафи – багатофункціональні духові шафи, які також пропонують програми готування з використанням пари чи поєднанням тепла і пари для кращого смаку, текстури і кольору. 

Як вибрати духову шафу: Парова духова шафа

Парова духова шафа

Відкрийте для себе новий світ смаку з паровими духовими шафами. Від випікання хліба з рум'яною, хрумкою скоринкою до смаження курки з хрусткою шкіркою та соковитим м'ясом, готування з парою зробить ваші улюблені страви ще смачнішими.

Повна пара – Лагідне готування при низьких температурах, зберігаючи смак та аромат продукту. 

Половинна пара – Забезпечує ніжну текстуру продуктів, зберігаючи їх соковитими. 

Четвертинна пара – Допомагає створити хрустку скоринку при випіканні, чудово підходить для золотавої скоринки при випіканні хліба 

Додаток Electrolux Steam App для iPad і планшетів з Android пропонує велику кількість рецептів, а також перетворює рецепти для традиційних духових шаф в рецепти для духових шаф із парою. 

Як вибрати духову шафу: Парова духова шафа

Газова чи електрична?

Ця суперечка ведеться довгі роки. Що краще, газова плита чи електрична? Обидва типи мають свої переваги, але в підсумку все залежить від ваших вподобань. Газові духові шафи Electrolux не тільки дуже швидко розігріваються, а й дають додатковий контроль при приготуванні їжі. З іншого боку, наші електричні духові шафи простіше встановлювати і чистити. Вони також забезпечують більше варіантів при виборі місця установки на кухні.

Якщо ви вирішили зробити вибір на користь електричної духової шафи, рекомендуємо прочитати статтю за посиланням.

Як вибрати духову шафу: Самоочищення

Самоочищення

Позбавте себе необхідності чистити духову шафу хімічними очисниками

Каталітичні духові шафи - каталітичне покриття активується при нагріванні духової шафи до 220°C. При цьому залишки жиру окислюються, залишаючи поверхню чистою. 

Піролітичні духові шафи - оберіть програму самоочищення, і духова шафа нагріється до 500°C, перетворюючи залишки їжі та жир на дрібний попіл, який можна просто протерти тканиною.