Як вибрати варильну поверхню?

Як вибрати варильну поверхню?

Тип варильної поверхні

Індукційні варильні панелі. Головна перевага – швидкість розігрівання. Індукційні вихрові токи миттєво розігрівають дно посуду. Адаптивні теплові зони підлаштовуються під форму та діаметр дна посуду, що дарує вам додаткову свободу у процесі приготування.

Газові варильні панелі – удосконалена класика завдяки особливій конструкції газових конфорок, їжа на такій плиті готується швидше та ефективніше. Полум’я направлено під певним кутом, що дає змогу теплу розподілятися більш рівномірно.

Електричні варильні панелі обладнані конфорками різного розміру, що не обмежує вас у виборі посуду. Склокерамічну поверхню легко утримувати у чистоті.

Розмір

Варильні панелі Electrolux ідеально інтегруються у будь-який інтер’єр кухні. У колекції бренду ви знайдете пристрої різного розміру.

Модульні панелі на 2 конфорки складуть вдалий тандем із будь-якою іншою плитою на вашій кухні. Просто доповніть ними вже наявну варильну панель та насолоджуйтеся безмежною свободою у процесі приготування ваших улюблених страв.

Стандартна варильна панель на 3 чи 4 конфорки – оптимальний варіант для будь-якої кухні.

Великі варильні панелі на 6 конфорок. Ширина таких варильних панелей варіюється у діапазоні від 70 до 90 сантиметрів, що дає змогу готувати страви, використовуючи посуд різного розміру та форми.

Функціональність

Вибір варильної поверхні також визначає низка функціональних особливостей пристрою. Адже зручність використання – головний критерій.

Функція Bridge (у індукційних панелях) дає змогу об’єднати зони нагрівання у одну велику, що дарує свободу у виборі посуду.

Функція Hob2Hood - плита сама подбає про роботу витяжки.

Функція Booster – одне натискання на кнопку, і плита видає потужний тепловий імпульс. Коли потрібно прискорити процес приготування – кращої функції не знайти.

Функція Stop&Go – коли необхідно ненадовго відійти, а потім – продовжити приготування із тими самими налаштуваннями.

Безпека використання

Яка варильна поверхня краща з точки зору безпеки використання? Питання, яке цікавить споживачів в першу чергу. Конструкція плит Electrolux продумана до дрібниць, аби гарантувати безпеку ваших близьких.

Газ-контроль. Подання газу припиняється, щойно гасне полум’я.

Автоматичне вимкнення. Електрична варильна панель автоматично відключає конфорку через 40 хвилин, якщо її не використовують.

Підігрівання тільки дна посуду. Індукційні панелі – найбільш безпечний тип пристроїв. Нагрівається тільки дно посуду, решта поверхні залишається холодною.

Простота очищення

Індукційні панелі. Поверхня взаємодіє лише із металевим дном посуду. Тому рідини, котрі витекли у процесі приготування, не пригорають. Щоб очистити – просто протріть звичайною кухонною серветкою.

Електричні варильні панелі. Жаростійке склокерамічне покриття дає змогу легко очистити поверхню.

Газові варильні панелі. Стильна рамка зі скошеними фасками затримує рідини, що википіли, тому вони не витікають на поверхню столешні.

Енергоефективність

Економність пристрою – важливий критерій вибору. Варильні панелі Electrolux обладнані функціями, які дають змогу економити електроенергію в процесі приготування.

Функція EcoTimer™ - плита припиняє споживання електроенергії за визначений час до завершення приготування. Страва продовжує готуватися на залишковому теплі. CleverHeat™ - індикатор, який завжди точно покаже, які з конфорок досі гарячі.

У індукційних плитах зона нагрівання розігрівається лише в момент взаємодії з дном посуду. І так само миттєво відключається, якщо зняти посуд з плити. Це – додаткова економія в процесі приготування.