Керівництво з придбання варильних поверхонь

Як вибрати варильну поверхню?

Види варочних поверхонь

Індукційні – найтехнологічніші варочні поверхні з індукційними конфорками, які підлаштовують свій розмір під ваш посуд. Ви зможете точно контролювати швидкість нагріву і охолодження посуду.

Газові – на газових варочних поверхнях дуже просто контролювати нагрів. Вибирайте  "газ-на-склі", що дозволяє вам легко очищувати поверхню.

Склокерамічні – електричні варочні поверхні, які працюють на основі теплонагрівальних елементів. Рівну гладеньку поверхню з керамічного скла дуже просто чистити. Крім того, вона оснащена конфорками різного розміру.

Розмір

Вибір варочної поверхні залежить від місця відведеного під неї в вашій стільниці:

30-36 см – такі панелі мають одну чи дві конфорки; їх також можна використовувати при комбінуванні варочних поверхонь різного типу.

60 см – варочні поверхні такого розміру складаються з 3-4 конфорок; вони ідеально підходят для вирішення більшості задач.

70, 75, 80 чи 90 см – така ширина підійде варочній поверхні, на якій розміщені до 6 конфорок. Така поверхня дозволяє використовувати посуд збільшеного об'єму і готувати більше страв.

Готування

Приготувати м'ясо на грилі, зварити пасту чи розтопити шоколад прямо в пательні... Ніщо не зрівняється з індукційною варочную поверхнею за багатозадачністю чи експлутаційним характеристикам. Індукційні варочні поверхні мають розмір, що підлаштовується під ваш посуд автоматично і визначають розмір пательні чи каструлі. Для виключно великого посуду і посуду незвичайної форми вибирайте варочні поверхні, в яких декілька конфорок можуть об'єднуватись в одну.

І електричні і газові поверхні забезпечують достатню гнучкість для готування страв в керамічному посуді, для смаження чи тушкування. Ми пропонуємо газові конфорки різного розміру чи спеціальну конфорку для пательні вок, в той час як електричні склокерамічні варочні поверхні оснащенні конфорки, які можна розширювати до розмірів вашого посуду. 

Безпека

Індукція – нагрів направляється прямо на пательню і ніяк не підігріває навколишню поверхню, тому її можна сміливо торкатись. Індукційні варильні панелі нагріваються тільки після того, як на конфорку поставлять посуд. Крім того, панель управління можна заблокувати, щоб не допустити випадкових змін налаштувань або включення панелі. 

Газ – можливість безпосередньо бачити полум'я значно підвищує безпеку приготування їжі. Подача газу автоматично припиняється після того, як вогонь згасне. 

Склокераміка – також можна заблокувати панель і налаштування. Крім того, індикатор нагріву вкаже, коли панель досить охолола, щоб її можна було торкатись