Поради з вибору

Як обрати ідеальну морозильну камеру

Типи морозильників

В асортименті наших морозильників доступні повнорозмірні моделі, і моделі, що встановлюються під стільницю, і навіть морозильні ларі для зберігання габаритних продуктів.

Стандартні морозильники дозволяють зручно організовувати простір і забезпечують максимальну місткість.

Морозильники під стільницю за розмірами схожі на посудомийну машину і акуратно поміщаються під стільниці стандартної висоти.

Морозильні ларі замість дверцят оснащені кришкою і ідеально підходять для заморожування великої кількості продуктів одночасно.

Місткість

Який об'єм продуктів вам потрібно заморожувати?

Місткість морозильника можна легко оцінити виходячи з розміру вашого домогомподарства:

до 200 літрів - для маленьких домогосподарств

200-300 літрів - для середніх домогосподарств

300-400 літрів - для великих домогосподарств

Порада від професіоналів: висувний ящик MaxiBox і система організації внутрішнього простору FlexiSpace допоможуть зручно зберігати габаритні продукти.

Розморожування

Позбавтеся від розморожування вручну - вибирайте моделі з автоматичним розморожуванням.

Моделі з автоматичним розморожуванням ефективно запобігають утворенню криги і зберігають первинний смак і текстуру продуктів, не допускаючи утворення кристалів льоду.

Electrolux NoFrost - це високопродуктивний морозильник, який не потребує розморожування вручну.

Ідеальний клімат

Отримайте повний контроль над кліматом у своєму морозильнику - шукайте такі функції:

Оптимальна температура - система точного регулювання заморозки Electrolux підтримує рівномірну температуру в кожному ящику, дозволяючи продуктам зберігатися довше і залишатися свіжими.

Швидке заморожування - функція Electrolux FastFreeze допоможе швидко заморозити свіжі продукти, зберігши їх смак, колір і живильну цінність.

Звукове сповіщення при підвищенні температури - сигнал, що попереджає про підвищення температури, дасть знати про незакриті дверцятах або про підвищення температури усередині морозилки.

Енергоефективність

Всі морозильники марковані за шкалою енергоефективності, яка починається з класу А +++ (максимальна енергоефективність) і закінчується класом G (мінімальна енергоефективність). Вибір морозильника класу А + і вище допоможе вам зменшити витрати на електроенергію. Наприклад, морозильник класу А ++ на 21% енергоефективніше класу А +.

Порада від професіоналів: Зменшити споживання енергії, розташувавши морозильник далеко від таких приладів, що випромінюють тепло, як, наприклад, обігрівачі повітря і духові шафи.

Вибір продукту

Точний контроль температури, гнучкі можливості зберігання і бездоганна робота. Виберіть свій морозильник з асортименту Electrolux з ідеальною комбінацією критеріїв.