ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ

Посудомийні машини

ComfortLift

Система ComfortLift піклується про вас не менш дбайливо, ніж про ваш посуд, піднімаючи нижню корзину вашої посудомийної машини на зручну висоту.

 

Переглянути посудомийну машину СomfortLift:

ESL97845RA

Технологія ComfortLift

Посудомийні машини з унікальним  механізмом ComfortLift дозволяють одним рухом підняти нижню корзину на рівень верхньої для більш комфортного завантаження і вивантаження посуду.

 • 1
  Покращене розбризкування

  Навіть важкодоступні місця камери досяжні для планетарного розпилювача Electrolux , що забезпечує ефективність миття і ополіскування раз-за-разом.

 • 2
  Утримувач для келихів

  Вам більше не доведеться мити келихи для вина вручну. Пришвидшіть прибирання після вечері – довіртеся своїй посудомийній машині з системою утримувачів для келихів SoftGrips. Кожен келих надійно утримується на своєму місці спеціальним фіксатором.

 • 3
  Дбайливий догляд за посудом

  Система SoftClose, що працює делікатно і безшумно, має спеціальні амортизатори, завдяки яким корзина посудомийної машини плавно і точно повертається на своє місце.

Природне досушування посуду

Тепер, коли вам буде необхідно переставити посуд з посудомийної машини в шафу, він буде абсолютно сухим. Нова технологія AirDry автоматично відкриває дверцята посудомийної машини на 10 см після кожної програми миття. Посуд досушується за допомогою природної вентиляції.

 • 1
  Машина автоматично відкриває дверцята приблизно через 30 хвилин після закінчення миття.

    

 • 2
  Ідеально сухий посуд без залишків вологи! У 3 рази краще, ніж у машинах без AirDry.

    

 • 3
  З технологією AirDry навіть після 10 років використання (3000 циклів) колір і структура стільниці залишаються без змін.

    

 • 1
  Суха камера посудомийної машини без конденсату, жодних умов для утворення бактерій.

    

 • 2
  Захисна плівка для меблевого фасаду в комплекті – БЕЗПЕКА ваших меблів.

    

 • 3
  Слайдерні кріплення PerfectFit: дозволяють встановлювати дверцята потрібної висоти, залежно від дизайну кухні.

    

Слайдерні петлі Perfect Fit

Всі вбудовані моделі ComfortLift з функцією AirDry також оснащені запатентованим механізмом PerfectFit, що дає змогу фасадній дверці, при відкриванні дверцят посудомийної машини, плавно ковзати по поверхні, не зачіпаючи підлогу, навіть якщо меблевий фасад не має цоколя і в закритому стані дверцята практично впираються в підлогу.

SoftGrips та SoftSpikes надійно утримують келих на місці

Особливий догляд за посудом зі скла

Якщо у вас є посуд зі скла для особливих випадків, довірте його посудомийній машині з системою утримувачів SoftSpikes і SoftGrips. Спеціальні тримачі будуть надійно утримувати келихи на своєму місці. Спеціальна програма миття скла GlassСare 45 виконує миття посуду при низьких температурах, а потім дбайливо охолоджує після короткого полоскання при температурі 60 °. Це захистить від тріщин і подряпин навіть найделікатніший посуд зі скла.

Забудьте про миття келихів вручну

Миття навіть найбільш делікатного скляного посуду може бути простим завдяки корзині для скляного посуду GlassBasket, відзначеної нагородою в галузі дизайну iF Design. Заощаджуйте час і досягайте приголомшливих результатів завдяки простому завантаженню і надійному утриманню до 8 склянок або келихів. Премії за дизайн iF Design вперше вручалися ув 1954 році. Їх присуджує міжнародне журі у складі якого більш ніж 50 відомих експертів.

Відзначений нагородами дизайн

У повністю вбудованих посудомийних машинах RealLife® сучасна естетика поєднується з передовими технологіями. Майже безшумний цикл миття і дбайливий захист скла були відзначені престижною нагородою iF Design.

 

Оберіть ідеальну посудомийну машину для свого дому

Додаткові переваги посудомийних машин Electrolux

Посудомийна машина RealLife® повністю заповнена посудом для демонстрації місткості

Поміститься все

Завдяки збільшенню об’єму на 25% в порівнянні зі звичайною посудомийною машиною, RealLife® дозволяє розміщувати посуд будь-якої форми. Скористайтеся можливістю вільно готувати, як захочете самі – використовуючи різноманітне кухонне приладдя, каструлі, посуд для подачі на стіл, роблячи будь-який вибір, що вам підкаже ваш кулінарний талант – твердо знаючи, що в RealLife® поміститься все.

Індикація часу, що залишився

Ви завжди будете знати, скільки часу залишилося до кінця програми миття. Цифровий таймер TimeBeam за допомогою світлового променю проектує час, що залишився до кінця миття на підлогу.