Відкрийте для себе

Індукційні варильні поверхні

Найчистіша, найбезпечніша поверхня

Індукційні конфорки пристосовуються до вашого посуду, забезпечуючи його швидке і рівномірне нагрівання. Якщо на варильній панелі немає посуду, то зони готування не нагріваються. Крім того, поверхня, що не використовується, залишається холодною, завдяки чому індукційна панель є ще й безпечною. Нічого не пригорає, а гладенька, плоска поверхня означає, що бруду ніде ховатися. Отже, ви можете витрачати менше часу на прибирання та більше часу, насолоджуючись стравами.

Панель управління індукційною варильною поверхнею Electrolux

Потрібна температура миттєво

З легкістю робіть навіть найменші налаштування для отримання саме того результату, який вам потрібен, завдяки індукції. Просто посуньте елементи управління, і нагрівання відразу зміниться. Таким чином, ви зможете готувати соус за належної температури, не хвилюючись, що він підгорить. А точне регулювання нагрівання означає менші витрати енергії, що також позитивно позначиться на ваших рахунках за електроенергію.

 Проста установка

Індукційна поверхня SlimFit від Electrolux - найтонша з усіх коли-небудь створених, для безшовної робочої поверхні. Легкий процес установки, від початку до кінця. Тепер підходить під робочу поверхнею висотою 28мм над духовою шафою.

Виключні переваги в установці

 • SLIMFIT DESIGN

  Ви можете встановити індукційну поверхню в стільницю навіть товщиною 12мм без вентиляційного просвіту, якщо під нею розташований висувний ящик. Або в стільницю - 28мм, якщо під нею встановлена будь-яка модель духової шафи Electrolux, без роздільної планки.

 • OPTIFIX™ INSTALLATION

  OptiFix ™ означає - все, що вам необхідно зробити - це вирізати в стільниці місце для варильної поверхні і встановити її, ущільнювач та фіксатори вже попередньо встановлені.

 • OPTIFIT™ FRAME

  Рамка OptiFit ™ може бути легко закріплена у стільниці спеціальними адаптерами. Це ідеально підходить для заміни варильних поверхонь з більшим розміром для вбудовування.

Об'єднуйте зони для більшого простору готування

Зони із самостійним налаштуванням під розмір посуду

Дозвольте вашій варильній поверхні подбати про витяжку

Точні налаштування варильної поверхні без зусиль

Зони нагрівання із самостійним налаштуванням розміру, що адаптуються до вашого посуду.

Дозвольте вашій варильній поверхні подбати про витяжку

Просто пересувайте та регулюйте налаштування готування

Прохолодна поверхня для швидкого очищення

Об'єднуйте зони для більшого простору готування

Зони із самостійним налаштуванням під розмір посуду

Просто пересувайте та регулюйте налаштування готування

Нагрівання саме тоді, коли потрібно

Готуйте більше за один раз

Отримайте більше місця для створення улюблених страв завдяки зоні готування FlexiBridge. Ви можете об'єднати до 4 різних зон готування в одну з рівномірною та однаковою температурою. Отже, коли ви готуєте обід на всю сім'ю, вам не потрібно турбуватися про те, що сковорідка занадто гаряча або занадто холодна. Ви можете просто розслабитися і насолоджуватися чудовим результатом.

Каструля на індукційній варильній поверхні Electrolux Infinite™ Pure

Просто розкішно

Додайте стильного акценту своїй кухні завдяки Infinite™ Pure. Елементи керування і зони готування з'являються лише після натиснення кнопки увімкнення. Після цього загорається кришталево-чистий світлодіодний дисплей, який повідомляє вам про готовність до роботи. Незалежно від того, чи варильна поверхня увімкнена чи вимкнена, вона надасть сучасного стильного вигляду вашій кухні.

Миттєвий огляд

Infinite™ Combi — безумовний помічник кухаря. Її великий дисплей миттєво надає всю потрібну інформацію, наприклад, положення кожної каструлі та рівень нагрівання під нею. Ви завжди зможете контролювати процес, оскільки дуже легко налаштувати температуру та швидко встановити таймери. Все це робить цю варильну поверхню ідеальною для приготування складних кулінарних виробів.

Більше переваг індукції

 • Кнопка «старт/стоп» на індукційній варильній панелі Electrolux
  1
  Миттєве нагрівання

  Насолоджуйтесь чудовими стравами швидше з кнопкою «Booster». Вона стане вам у нагоді при виконанні кухонних завдань, які потрібно зробити в останню хвилину.

 • Кнопка «старт/стоп» на індукційній варильній панелі Electrolux
  2
  Призупиніть та відновіть роботу

  Коли б ви не перервалися, одне натиснення кнопки «Stop & Go» дозволить призупинити роботу, а інше — відновити її.

 • Пара з горщика, яка підіймається до кухонної витяжки
  3
  Витяжка «вільні руки»

  Hob2Hood автоматично керує вашою витяжкою, в залежності від того, що готується на варильній панелі.

Від кип'ятіння до слабкого кипіння за один рух

Готуєте соус або сковорідку смаженого м'яса чи риби? Коли процес готування вимагає швидкої та легкої зміни рівня нагрівання, використовуйте PowerSlide. Вам не потрібно думати про налаштування температури вгору і вниз під час готування. Просто пересувайте сковорідку або каструлю від одного рівня нагрівання до іншого. PowerSlide надає вам більше свободи та гнучкості, незалежно від того, наскільки великою чи складною є страва, яку ви готуєте.

Зосередьтесь на готуванні

Дозвольте своїй варильній панелі контролювати витяжку, аби ви могли зосередитися на готуванні. Як тільки ваша панель включається, Hob2Hood вмикається автоматично, якщо ви цього забажаєте. Під час роботи вона регулює потужність витяжки відповідно до того, що готується. Наприклад, при обсмажуванні потужність посилюється. А при повільному кипінні вона знижується до більш спокійного, тихішого витягнення.

Мені дійсно потрібні нові каструлі для індукційної поверхні?

Більшість сучасних каструль можуть використовуватися з індукційними варильними поверхнями. Якщо ви не впевнені, протестуйте свої каструлі за допомогою магніту. Якщо магніт тримається на дні посуду, то такий посуд підходить для індукції. Посуд з нашої колекції Infinite Chef нагрівається до 14 разів швидше, ніж нержавіюча сталь. Це ідеальне доповнення до індукції.

Ягня і морква, які смажаться на plancha-гриль Electrolux

Максимізація смаку

Для найкращих страв використовуйте найкращий посуд. Ми створили приладдя для кожного способу готування, використовуючи найкращі матеріали. Аби ви могли отримати максимум від вашої індукційної варильної поверхні. Наприклад, наш Plancha-гриль з протипригарним покриттям, який дає можливість здорового приготування на грилі, тушкування чи зарум'янювання без жиру.