.

Як чиста оселя впливає на ваше самопочуття

Ми в Electrolux впевнені, що чисте середовище може бути життєво важливим. 81% людей сказали, що відчувають себе щасливішими в чистому будинку, 85% відчувають себе більш розслабленими, 76% краще сплять*. Ми вирішили перевірити, чи можемо ми вплинути на настрій сусідів, прибравши вулиці вночі. Подивіться, чим закінчився наш експеримент і прочитайте, як ми поставили за мету виготовлення пилососів, що зробили б можливим прибирання без зусиль. 

* Hunting Dynasty, Вплив чистого довкілля на щастя людей, Травень 2019

Новий Pure Q9

Pure Q9 - наш найбільш стильний, багатофункціональний та тихий акумуляторний пилосос. Дизайн Pure Q9, натхнений преміальними інтер'єрами, створений щоб легко вписатить в сучасний міський будинок. Легкий у руці та універсальний, цей пилосос подарує вам найбільш безтурботне прибирання у вашому житті.

Electrolux робить можливим прибирання без зусиль

Ми розуміємо, що прибирання може вимагати як розумових, так і фізичних зусиль. Ми також знаємо, що життя в чистому будинку може як ваше підвищити щастя, так і покращити загальне самопочуття. Ось чому ми розробляємо пилососи, що є ефективними помічниками завжди під рукою. Щоб ви могли прибирати без зусиль і відчувати себе краще.

Інновація чистоти

Pure F9 - це сучасний акумуляторний пилосос, що створений для прибирання в умовах сьогодення

Бездоганна легкість прибирання

Новий Pure D9 із системою FlowMotion забезпечує неперевершену маневреність та комфортне прибирання без зайвих зусиль. Pure D9 завжди рухається в унісон із Вами. XL колеса Easy-roll та насадка з підшипниками працюють спільно - рухаючись в бездоганній гармонії, вони допомагають пилососу плавно линути по підлозі.

Чиста підлога. Будь-де. Будь-коли.

Бездротові пилососи - це безкомпромісна зручність. Стильні, компактні та без дротів, вони просто створені, щоб красуватися в інтер'єрі й завжди готові до прибирання де й коли завгодно.

Будинок, який створили ви

Перетворіть запорошені кути на сяючий простір, а підлогу — на дзеркало з пилососами Electrolux. Бо ці чотири стіни можна назвати домом лише тоді, коли ви почуваєтеся в них дійсно зручно.

Пилосос для вікон та різних покриттів. Миттєве прибирання

Насолоджуйтесь чистотою своєї оселі з новим пилососм для вікон та інших покриттів Electrolux WELL S7, котрий не залишає жодних плям та розводів.

Переможець iF DESIGN AWARD 2020

Нагорода iF DESIGN AWARD - всесвітньо відомий конкурс у галузі дизайну. Вперше відбувшись у 1953 році, iF DESIGN AWARD вважається найстарішим у світі незалежним дизайнерським визнанням, символом досконалості дизайну у всьому світі.