.

Як чиста оселя впливає на ваше самопочуття

Ми в Electrolux впевнені, що чисте середовище може бути життєво важливим. 81% людей сказали, що відчувають себе щасливішими в чистому будинку, 85% відчувають себе більш розслабленими, 76% краще сплять*. Ми вирішили перевірити, чи можемо ми вплинути на настрій сусідів, прибравши вулиці вночі. Подивіться, чим закінчився наш експеримент і прочитайте, як ми поставили за мету виготовлення пилососів, що зробили б можливим прибирання без зусиль. 

* Hunting Dynasty, Вплив чистого довкілля на щастя людей, Травень 2019

Бездротові пилососи серії Well Q8 

Завдяки легкому доступу до ручного блоку та різноманітним аксесуарам акумуляторний пилосос Well Q8 дозволяє миттєво переключатися з прибирання підлоги на прибирання важкодоступних місць.

Новий Pure Q9

Pure Q9 - наш найбільш стильний, багатофункціональний та тихий акумуляторний пилосос. Дизайн Pure Q9, натхнений преміальними інтер'єрами, створений щоб легко вписатить в сучасний міський будинок. Легкий у руці та універсальний, цей пилосос подарує вам найбільш безтурботне прибирання у вашому житті.

Electrolux робить можливим прибирання без зусиль

Ми розуміємо, що прибирання може вимагати як розумових, так і фізичних зусиль. Ми також знаємо, що життя в чистому будинку може як ваше підвищити щастя, так і покращити загальне самопочуття. Ось чому ми розробляємо пилососи, що є ефективними помічниками завжди під рукою. Щоб ви могли прибирати без зусиль і відчувати себе краще.

Інновація чистоти

Pure F9 - це сучасний акумуляторний пилосос, що створений для прибирання в умовах сьогодення

Бездоганна легкість прибирання

Новий Pure D9 із системою FlowMotion забезпечує неперевершену маневреність та комфортне прибирання без зайвих зусиль. Pure D9 завжди рухається в унісон із Вами. XL колеса Easy-roll та насадка з підшипниками працюють спільно - рухаючись в бездоганній гармонії, вони допомагають пилососу плавно линути по підлозі.

Чиста підлога. Будь-де. Будь-коли.

Бездротові пилососи - це безкомпромісна зручність. Стильні, компактні та без дротів, вони просто створені, щоб красуватися в інтер'єрі й завжди готові до прибирання де й коли завгодно.

Будинок, який створили ви

Перетворіть запорошені кути на сяючий простір, а підлогу — на дзеркало з пилососами Electrolux. Бо ці чотири стіни можна назвати домом лише тоді, коли ви почуваєтеся в них дійсно зручно.

Пилосос для вікон та різних покриттів. Миттєве прибирання

Насолоджуйтесь чистотою своєї оселі з новим пилососм для вікон та інших покриттів Electrolux WELL S7, котрий не залишає жодних плям та розводів.

Переможець iF DESIGN AWARD 2020

Нагорода iF DESIGN AWARD - всесвітньо відомий конкурс у галузі дизайну. Вперше відбувшись у 1953 році, iF DESIGN AWARD вважається найстарішим у світі незалежним дизайнерським визнанням, символом досконалості дизайну у всьому світі.