Деталі продукту

Cooling 360° — це провідна система циркуляції повітря. Завдяки вентиляційним отворам система забезпечує циркуляцію повітря в кожному куточку. Задня стінка з нержавіючої сталі швидко охолоджує після відкривання дверцят. Продукти дбайливо захищені. Кожен шматочок буде наповнений смаком та ароматом

Переваги

Захист структури харчових продуктів. Від куточка до куточка. Cooling 360°

Холодильник Cooling 360° — це циркуляція повітря по всьому об'єму. Розташування вентиляційних отворів забезпечує охолодження кожного куточка. Функціональна й стильна задня стінка з нержавіючої сталі швидко відновлює температуру після відкривання дверцят. Продукти зберігають свіжість та аромат.

Різко окреслені форми DesignLine

Винятковий вид холодильника зробить його гармонійною прикрасою сучасної кухні завдяки чітким лініям і абсолютно плоскому дизайну. Ви оціните чудову гармонію його оздоблення.

Electrolux - Окремостоячий холодильник з морозильною камерою - RNT7ME34X2

Налаштування зберігання CustomFlex®

CustomFlex® забезпечує свободу індивідуального налаштування простору у холодильнику. Внутрішня частина дверцят оснащена контейнерами різних розмірів, які можна переміщувати, аби пристосувати простір відповідно до ваших потреб. Ці контейнери навіть можна знімати, аби легко вийняти їх з холодильника для легкого доступу до продуктів.

Electrolux - Окремостоячий холодильник з морозильною камерою - RNT7ME34X2

М'ясна нарізка під захистом з висувним ящиком Extra Chill

Збережіть якість, смак і свіжість м'ясного асорті та сирів в висувному ящику Extra Chill. В ящику підтримується більш низька температура, ніж в решті частини холодильника, завдяки активній циркуляції холодного повітря.

Electrolux - Окремостоячий холодильник з морозильною камерою - RNT7ME34X2

Десять років гарантії на двигун

Будьте спокійні, знаючи, що на двигун надається десять років гарантії. Ця гарантія розповсюджується на пошкодження, які можуть виникнути під час роботи, перевезення, а також загального обслуговування.