Як вибрати посудомийну машину?

Як вибрати посудомийну машину?

Як вибрати посудомийну машину: Простір та місце

Простір та місце

Почніть з вимірювання доступного місця та перевірки того, яким чином можна підключити посудомийну машину до водопроводу.

ширина 60 см або більше – Поміститься стандартна посудомийна машина, яка забезпечить найбільшу місткість.

ширина 45-60 смВузька посудомийна машина забезпечить такі самі відмінні результати, займаючи менше місцяt.

менше 45 смКомпактна посудомийна машина пропонує чудове очищення, будучи при цьому достатньо компактною, аби вміститись у вашу кухню.

Як вибрати посудомийну машину: Типи посудомийних машин

Типи посудомийних машин

Повністю вбудовані посудомийні машини можуть бути встановлені під передні панелі кухонних меблів, відповідаючи дизайну вашої кухні та ідеально вписуватись в приміщення.

Напівбудовувані посудомийні машини також встановлюються в меблі, але панель управління залишається зовні. 

Окремі посудомийні машини повністю демонструють дизайн приладу.

Як вибрати посудомийну машину: Місткість

Місткість

Місткість посудомийних машин найчастіше описується кількістю комплектів посуду. Один комплект посуду — це приблизно увесь посуд, що використовується однією особою при споживанні обіду з трьох страв і кави. 

12-15 комплектів – чудово підійде для кількості посуду у досить великій сім'ї.

9 комплектів – доступно у вузькій моделі і підійде для невеликої сім'ї, а також для тих, у кого маленька кухня.

6 комплектів – компактна посудомийна машина, яка ідеально підходить для однієї особи або для людей, яким не часто потрібно мити посуд.

Як вибрати посудомийну машину: Програми

Програми

Для тонкого посуду – Ви можете довірити свої улюблені келихи якісній, сучасній посудомийній машині. Звертайте увагу на характеристики, які забезпечують більшу стійкість і захист келихів, такі як SoftSpikes та SoftGrips.

Для каструль і сковорідок – Для очищення присохлих залишків їжі на каструлях і сковорідках, використовуйте цикл миття при температурі до 70 градусів для забезпечення ефективного та потужного миття.

Для змішаного завантаження – Деякі машини дозволяють регулювати інтенсивність та температуру миття на верхній та нижній полицях, завдяки чому в одному циклі можна мити делікатний посуд у верхньому кошику, а брудні каструлі і сковорідки — у нижньому.

Гучність роботи посудомийної машини

Хочеться тиші і спокою? 

Нудне гудіння посудомийної машини - не найприємніший звук в будинку. Однак у компанії Electrolux є рішення! Ми раді представити Вам широкий асортимент посудомийних машин зі зменшеним рівнем шуму. Наприклад, чи знаєте Ви, що одна посудомийна машина з рівнем шуму 48 децибел (дБ) виробляє стільки ж шуму, що і дві посудомийні машини з рівнем шуму 45 дБ? Таким чином, зменшення рівня шуму всього на декілька децибел значно впливає на результат.

Як вибрати посудомийну машину: Ефективність

Ефективність

Сертифікація енергоефективності передбачає класи від А+++ (найвища енергоефективність) до D (найнижча енергоефективність). Обирайте посудомийну машину з класом А+ або вище, аби заощадити на витратах на воду та електроенергію. 

Деякі посудомийні машини також пропонують унікальну систему заощадження води, яка знижує споживання води до 6,5 літрів на миття.