Як вибрати посудомийну машину?

Як вибрати посудомийну машину

Габарити

Вибираючи посудомийну машину, перш за все необхідно визначитися з її габаритами. Вона повинна ідеально інтегруватися у відведений для неї простір кухні. Також перевірте можливість підключення до каналізації і водопроводу.

 • Стандартна посудомийка з максимальним завантаженням шириною 60 і більше сантиметрів. Такий пристрій забезпечить першокласний догляд за посудом у великій родині.
 • Вузька посудомийна машина - 45-60 сантиметрів завширшки - оптимальне рішення у співвідношенні якісний результат-економія простору
 • Компактна посудомийка - до 45 сантиметрів у ширину - техніка, яка органічно впишеться навіть в найменшу кухню.

Повністю інтегрована або окремо стояча

Крім габаритів, важливим параметром для посудомийної машини також є її тип. Повністю вбудована або окремо стояча - в цьому питанні орієнтуйтеся на свої вподобання.

 • Вбудована техніка ідеально впишеться в будь-який, навіть найбільш лаконічний інтер'єр кухні. Ще одна перевага - тиха робота. Інтегровані посудомийки Electrolux створюють неймовірно низький рівень шуму - лише 49 дБ.
 • Автономна техніка - функціональний пристрій із лаконічним дизайном, який оцінять навіть найбільш вибагливі естети. Така посудомийна машина вдало доповнить інтер'єр будь-якої кухні.

Продуктивність

Важливою характеристикою посудомийної машини є також її місткість. Вибирайте об’єм завантаження машини, відштовхуючись від своїх потреб.

 • Повногабаритна посудомийна машина на 12-15 комплектів посуду. Інженери Electrolux створили особливу конструкцію, яка дозволила розширити місткість машини на 25%, зберігши при цьому стандартні габарити пристрою.
 • Вузька посудомийна машина - техніка, яка займає мінімум простору на вашій кухні, але при цьому розрахована на 9 комплектів посуду.
 • Компактна техніка - економить місце, ресурси, розрахована на 6 комплектів посуду. Оптимальне рішення для невеликої сім'ї.

Функціонал

Хай би якою сучасною була посудомийна машина, в процесі миття не завжди вдається уникнути пошкодження крихкого посуду. Electrolux - техніка, продумана до дрібниць. Комбінація спеціальних програм і унікальних тримачів для келихів - формула дбайливого догляду навіть за найбільш крихким посудом.

 • Унікальні гумові тримачі для келихів SoftGrip і спеціальна програма для скла GlassCare 45° - комбінація, яка забезпечить максимально дбайливий догляд за крихким посудом.
 • 5-рівнева система розбризкування гарантує ефективне миття посуду на всіх рівнях посудомийної машини.
 • Intensive 70° - інтенсивна програма, яка ефективно впорається навіть із найбільш забрудненим посудом.

Рівень шуму

Вибираючи побутову техніку, ми хочемо, щоб вона працювала не тільки ефективно, але й тихо. Комфорт і зручність - понад усе. Electrolux створив посудомийні машини, які працюють так тихо, що ви їх навіть не почуєте.

Преміальні моделі техніки створюють рівень шуму, нижчий, ніж при звичайній тихій розмові. Лише 39 дБ. Режим SilentPlus дає змогу знизити рівень шуму в процесі роботи до неймовірних 37 дБ. Такого рівня шуму конструкторам вдалося досягти завдяки комбінації спеціальної системи шумоізоляції і особливої конструкції корпусу. Тиху роботу також забезпечує унікальний насос на базі інверторного двигуна.

Енергоефективність

Будь-який додатковий прилад в будинку - це додаткові витрати на оплату комунальних рахунків. Тому вкрай важливо, щоб посудомийна машина була максимально енергоефективною. Electrolux створив техніку, яка працює ефективно, а ресурси при цьому витрачає раціонально.

 • Автоматичний підбір оптимальної тривалості циклу і температури.
 • Режим AutoFlex, який скорочує витрату води залежно від рівня забруднення посуду.
 • FlexiWash - режим, який дозволяє мити одночасно крихкий і сильно забруднений посуд. Одне завантаження – оптимально економна витрата води і електроенергії.