Як вибрати пральну машину?

Як вибрати пральну машину

Тип завантаження

Пральні машини можуть бути із фронтальним і вертикальним завантаженням. Яка пральна машина краща - вирішувати вам. У цьому питанні керуйтеся виключно вашими потребами і уподобаннями.

 • Фронтальне завантаження. Такі машини виглядають більш естетично і мають безліч додаткових функцій, що спрощують процес прання.
 • Вертикальне завантаження. Пральна техніка з вертикальним завантаженням - оптимальний варіант, коли є потреба у компактному рішенні. Вони займають менше місця і не потребують виділення додаткового простору для відкривання люка.

Габарити

Як вибрати пральну машину за її параметрами?

 • Повногабаритна: 60х60 сантиметрів. Якщо дозволяє простір, з установкою такої машини не виникне труднощів.
 • Із вертикальним завантаженням: 40х60 сантиметрів. Така техніка забере зовсім мало місця, але при цьому забезпечить необхідний рівень продуктивності.
 • Вузька пральна машина: ширина 60 сантиметрів, глибина може варіюватися від 34 до 45 сантиметрів. Такі компактні рішення - відмінний варіант для приміщень з обмеженим простором.

Розмір завантаження

Вибираючи пральну техніку, орієнтуйтеся також на кількість білизни, яку необхідно прати за один цикл.

 • Розмір завантаження 5-6 кілограмів: компактні пральні машини. Якщо перете нечасто, такий формат техніки - оптимальний вибір.
 • Завантаження на 7 кілограмів: повногабаритні пральні машини, які підійдуть для регулярного прання, в тому числі об'ємних речей.
 • Розмір завантаження на 8-10 кілограмів - рішення для великої родини.

Багато моделей пральних машин Electrolux оснащені функцією автокорекції часу. Система визначає розмір завантаження і скорочує тривалість циклу. Це дозволяє також скоротити споживання ресурсів.

Делікатні режими

Щоб забезпечити речам дійсно дбайливий догляд, вибирайте пральну машину з делікатними режимами прання.

 • Технологія OptiSense дозволяє уникнути запирання речей. Система автоматично підбирає час циклу, кількість води і споживання електроенергії при кожному завантаженні.
 • Сертифікат Woolmark Blue на корпусі вкаже на те, що в пральній машині є спеціальний режим для дбайливого догляду за вовною.
 • Система UltraMix змішує мийні засоби та пом'якшувачі до їхнього потрапляння до барабана. Це дає змогу прати делікатні речі при низькій температурі, але при цьому з бездоганним результатом.

Гнучке управління часом прання

Віддайте перевагу техніці, яка дозволяє гнучко управляти тривалістю циклу прання. У пральних машинах Electrolux реалізовано низку технологій, які дозволяють підлаштувати прання під ваш графік.

TimeManager- дає змогу контролювати час прання. Виберіть один з 8 рівнів зниження тривалості циклу і впишіть прання в свій розпорядок дня.

DelayStart - дає можливість відстрочити старт циклу прання до 20 годин. Просто введіть потрібні налаштування та увімкніть режим. Білизна буде чистою саме тоді, коли вам це потрібно.

QuickWash option - режим, який дозволяє скоротити тривалість циклу в два рази.

З парою або без

Пральні машини з парою - рішення, яке переверне ваше уявлення про бездоганний догляд за одягом.

Переваги прання з парою:

 • Завершення кожного циклу прання відпарюванням дозволить розгладити складки на одязі. Після такої обробки речі не потребують прасування.
 • Пара допоможе освіжити одяг в проміжках між повноцінним пранням. Відпарювання усуне сторонні запахи і продезінфікує речі. Так ви зможете уникнути запирання тканин, продовжити термін їхньої служби і зберегти бездоганний вигляд.