Як вибрати пральну машину?

Як обрати пральну машину

Тип завантаження

Пральні машини можуть бути із фронтальним і вертикальним завантаженням. Яка пральна машина краща - вирішувати вам. У цьому питанні керуйтеся виключно вашими потребами і уподобаннями.

        Фронтальне завантаження. Такі машини виглядають більш естетично і мають безліч додаткових функцій, що спрощують процес прання.

        Вертикальне завантаження. Пральна техніка з вертикальним завантаженням - оптимальний варіант, коли є потреба у компактному рішенні. Вони займають менше місця і не потребують виділення додаткового простору для відкривання люка.

Габарити

Як вибрати пральну машину за її параметрами?

        Повногабаритна: 60х60 сантиметрів. Якщо дозволяє простір, з установкою такої машини не виникне труднощів.

        Із вертикальним завантаженням: 40х60 сантиметрів. Така техніка забере зовсім мало місця, але при цьому забезпечить необхідний рівень продуктивності.

        Вузька пральна машина: ширина 60 сантиметрів, глибина може варіюватися від 34 до 45 сантиметрів. Такі компактні рішення - відмінний варіант для приміщень з обмеженим простором.

Розмір завантаження

Вибираючи пральну техніку, орієнтуйтеся також на кількість білизни, яку необхідно прати за один цикл.

        Розмір завантаження 5-6 кілограмів: компактні пральні машини. Якщо перете нечасто, такий формат техніки - оптимальний вибір.

        Завантаження на 7 кілограмів: повногабаритні пральні машини, які підійдуть для регулярного прання, в тому числі об'ємних речей.

        Розмір завантаження на 8-10 кілограмів - рішення для великої родини.

Багато моделей пральних машин Electrolux оснащені функцією автокорекції часу. Система визначає розмір завантаження і скорочує тривалість циклу. Це дозволяє також скоротити споживання ресурсів.

Делікатні режими

Щоб забезпечити речам дійсно дбайливий догляд, вибирайте пральну машину з делікатними режимами прання.

        Технологія OptiSense дозволяє уникнути запирання речей. Система автоматично підбирає час циклу, кількість води і споживання електроенергії при кожному завантаженні.

        Сертифікат Woolmark Blue на корпусі вкаже на те, що в пральній машині є спеціальний режим для дбайливого догляду за вовною.

        Система UltraMix змішує мийні засоби та пом'якшувачі до їхнього потрапляння до барабана. Це дає змогу прати делікатні речі при низькій температурі, але при цьому з бездоганним результатом.

Гнучке управління часом прання

Віддайте перевагу техніці, яка дозволяє гнучко управляти тривалістю циклу прання. У пральних машинах Electrolux реалізовано низку технологій, які дозволяють підлаштувати прання під ваш графік.

TimeManager- дає змогу контролювати час прання. Виберіть один з 8 рівнів зниження тривалості циклу і впишіть прання в свій розпорядок дня.

DelayStart - дає можливість відстрочити старт циклу прання до 20 годин. Просто введіть потрібні налаштування та увімкніть режим. Білизна буде чистою саме тоді, коли вам це потрібно.

QuickWash option - режим, який дозволяє скоротити тривалість циклу в два рази.

З парою або без

Пральні машини з парою - рішення, яке переверне ваше уявлення про бездоганний догляд за одягом.

Переваги прання з парою:

        Завершення кожного циклу прання відпарюванням дозволить розгладити складки на одязі. Після такої обробки речі не потребують прасування.

        Пара допоможе освіжити одяг в проміжках між повноцінним пранням. Відпарювання усуне сторонні запахи і продезінфікує речі. Так ви зможете уникнути запирання тканин, продовжити термін їхньої служби і зберегти бездоганний вигляд.