Як вибрати пральну машину?

Поради з вибору пральних машин

Як вибрати пральну машину: простір та місце

Простір і місце

Почніть з вимірювання наявного для пральної машини простору.

Ширина 60 см і глибина 60 см – вміститься повнорозмірна пральна машина з фронтальним завантаженням

ширина 40 см і глибина 60 см – гарно вміститься пральна машина з верхнім завантаженням або вузька пральна машина

ширина 60 см і глибина 34-45 см –  підійде пральна машина із зменшеною глибиною

Не забудьте перевірити сантехнічні отвори для забезпечення легкого підключення пральної машини до водопроводу. 

Як вибрати пральну машину: Місткість

Місткість

Скільки разів на тиждень ви перете білизну?

Менш ніж 4 рази на тиждень – Пральна машина місткістю 5 або 6 кг буде зручною для не досить частого прання

4-6 разів на тиждень – Пральна машина місткістю 7 кг призначена для більш регулярного прання, а також прання деяких об'ємних речей

більше 6 разів на тиждень – Щоденне прання, включаючи великі речі, найкраще здійснювати в пральній машині місткістю від 8 до 10 кг.

Як вибрати пральну машину: Тканини

Тканини

Бавовна – шукайте адаптивні машини, які захищають вашу білизну, автоматично регулюючи час прання, завдяки чому одяг ніколи не буде надмірно випраний. Це, наприклад, машини з технологією OptiSense.

Вовна – переконайтесь, що в машині є спеціальна програма для вовни, яка дозволяє прати навіть виробі з вовни, призначені для ручного прання. Логотип Woolmark Blue означає, що можна прати вироби з вовни, придатні лише для ручного прання. Сертифікат Woolmark Green надається за такий самий рівень лагідного піклування плюс провідний на ринку рівень споживання води та електроенергії.

Делікатні тканини – шукайте пральну машину, яка попередньо змішує миючий засіб та пом'якшувач для тканин з водою, наприклад, як це робить система UltraMix. У такий спосіб активується очищувальна потужність миючого засобу при низьких температурах. Це також усуває ризик залишення плям від миючого засобу.

Як вибрати пральну машину: час

Час

Існує цілий ряд програм, які дозволяють більш гнучке прання:

TimeManager – дозволяє обирати тривалість циклу прання з восьми варіантів, завдяки чому можна регулювати прання відповідно до вашого графіку 

DelayStart – дозволяє відкласти час запуску до 20 годин, завдяки чому прання закінчиться саме тоді, коли вам потрібно

QuickWash option – дозволяє випрати білизну на 50% швидше, якщо вам терміново потрібен чистий одяг

Як вибрати пральну машину: легше сушіння

Легше сушіння

Чим вища швидкість віджимання одягу в циклі прання, тим більше вологи усувається і менше часу потрібно на сушіння. В машинах Electrolux можна обирати швидкість віджимання від 600 до 1800 обертів на хвилину.

Більш висока швидкість віджимання може утворювати більше зморшок, але машина з парою зменшить утворення зморшок навіть до такого ступеню, що деякі речі не потрібно навіть прасувати. Пара освіжить і оновить ваш одяг. 

Як вибрати пральну машину: Обробка паром та прасування

Обробка паром та прасування

Програми пропарювання – a пральна машина з програмами пропарювання лагідно освіжить делікатні тканини, навіть речі, які підлягають лише сухому чищенню. Вони допомагають розгладити зморшки (скорочуючи необхідність прасування), а одяг завдяки цим програмам пахне свіжістю та виглядає як новий.

Програма «Легке прасування» – Ця програма забезпечує швидке та легке прасування, оскільки вона скорочує утворення зморшок, автоматично регулюючи рівень води та швидкість віджимання.