Як вибрати сушильний барабан

Як вибрати сушильний барабан

Габарити

Приймаючи рішення про покупку сушильної машини, необхідно керуватися не тільки потребою, але і наявністю вільного простору.

Якщо його досить, віддайте перевагу повногабаритному сушильному барабанові. Техніка стандартних розмірів - 60 сантиметрів в глибину і 60 сантиметрів завширшки - складе відмінний тандем з пральною машиною тих самих розмірів і забезпечить бездоганний догляд за речами.

Якщо простір обмежено, вибирайте компактні сушильні машини. Вони дозволяють економити до 30% вільного місця при збереженні всіх функцій і можливостей техніки.

Енергоефективність

Додатковий прилад в будинку - це додаткові витрати електроенергії. Машини для сушіння білизни Electrolux - техніка, яка вміє економити.

Технологія Heat Pump, заснована на принципі замкнутого закритого контуру, дозволяє мінімізувати теплові втрати і підвищити тим самим енергоефективність пристрою. У результаті сушильні барабани споживають на 40% менше електроенергії, ніж аналогічні моделі інших брендів. А для модельного ряду преміум-класу економія становить до 60%.

Розмір завантаження

Модельний ряд сушильних машин Electrolux представлений технікою, яка відповідає різним потребам.

  • Малогабаритна техніка. Розмір завантаження 4-5 кілограмів. Така машина - оптимальний варіант, якщо сушите речі раз на тиждень.
  • Машина зі збільшеним завантаженням. Розрахована на 5-7 кілограмів білизни. Підходить для тих, хто сушить речі регулярно.
  • Сушильні барабани на 9 кілограмів білизни. Така техніка розрахована на велику сім'ю, коли сушити потрібно багато речей за 1 раз.

Делікатні режими

Є типи тканин, які не рекомендується сушити в сушильних машинах через ризик їхнього пошкодження. Наприклад, вовна, кашемір, шовк, мембрана. З технікою Electrolux вам більше не потрібно про це турбуватися. Делікатні режими, адаптивне обертання барабану і спеціальна технологія низькотемпературного сушіння (білизна сушиться при 55°С) дозволяють забезпечити одягу першокласний догляд.

Крім того, сушильні машини бренду мають сертифікат Woolmark Blue. Це значить, що сушити в них можна навіть вовняні речі, які призначені лише для ручного догляду.

Функція пари

Наявність функції парової обробки в сушильних барабанах дозволяє не тільки дбайливо освіжити одяг, а й розгладити складки після прання. Переваги функції пари:

  • Робить одяг м'якшим, розрівнює волокна тканини, розгладжує складки.
  • Усуває сторонні запахи. Використовувати функцію пари можна для того, щоб освіжити одяг в проміжках між пранням.
  • Дозволяє економити час на подальший догляд за одягом. Після відпарювання речей в сушильному барабані, вам не доведеться їх прасувати. Це також дозволяє звести до мінімуму ризик пошкодження тканин.

Додаткові функції

Функція TimeManager. Машина підлаштовується під ваш розклад. Ви можете самостійно скоротити тривалість циклу сушіння.

  • Rapid option - режим, з яким ваші речі висушаться на 30% швидше. Скорочує цикл сушіння на 1 годину при завантаженні на 8 кілограмів.
  • Функція відкладеного старту. Просто введіть необхідні налаштування та увімкніть відповідний режим. Машина запустить цикл у призначений час. Затримати початок циклу можна до 20 годин.
  • Функція AutoOff. Система автоматично вимикає живлення пристрою після завершення циклу, що дозволяє економити електроенергію.