Керівництво з придбання сушильних барабанів

Як вибрати сушильний барабан?

Як вибрати сушильний барабан: Простір та місце

Простір та місце

Перш за все, виміряйте місце, яке у вас є.

ширина 60 см і глибина 60 см – вам підійде сушильна машина стандартного розміру

ширина 60 см і глибина 42 см – підійде вузька машина, яка задовольнить більш специфічні вимоги до глибини 

Чи є спеціальний отвір для випуску повітря для машини?

Такий отвір знадобиться для вентильованої сушильної машини, однак для машин з технологією теплового насосу та конденсаційних машин, такий отвір не потрібен. 

Як вибрати сушильний барабан: місткість

Місткість

Як часто ви користуєтесь сушильною машиною?

Менше трьох разів на тиждень – Якщо ви сушите білизну лише пару разів на тиждень, то сушильна машина місткістю від 4 до 5 кг задовольнить всі ваші потреби.

3-6 разів на тиждень – Якщо ви сушите білизну регулярно, в тому числі і великі обсяги, вам потрібна сушильна машина з дещо більшою місткістю. Сушильна машина місткістю від 5 до 7 кг забезпечить потрібний вам догляд.

більше 6 разів на тиждень – Якщо ваше господарство потребує висушеної білизни щодня, в тому числі і сушіння великих речей, наші сушильні машини місткістю до 9 кг зможуть висушити більше за один раз.

Як вибрати сушильний барабан: Тканини

Тканини

Бавовна – Сушіння при більш низьких температурах з сушильною машиною з технологією Heat Pump допоможе подовжити термін служби речей

Делікатні тканини – Зверніть увагу на сушильну машину з системою DelicateCare та спеціальною програмою для шовку, яка налаштовує швидкість віджимання відповідно до типу тканини, дозволяючи сушити навіть вироби з шовку, придатні лише для ручного прання 

Вовна – Сушильна машина DelicateCare Heat Pump оснащена запатентованою програмою для сушіння вовни, з якою ви можете сміливо сушити в машині навіть ваші улюблені речі з вовни. 

Звертайте увагу на наявність символу Woolmark Blue — незалежного сертифікату, що свідчить про те, що машина може безпечно сушити навіть вовняні речі, придатні лише для ручного прання.

Як вибрати сушильний барабан: Програми пропарювання та прасування

Програми пропарювання та прасування

Програми пропарювання - Сушильна машина з програмами пропарювання лагідно освіжить делікатні тканини, навіть речі, які підлягають лише сухому чищенню. Вона допомагають розгладити зморшки (скорочуючи необхідність прасування), а одяг завдяки цим програмам пахне свіжістю та виглядає як новий.

Програма «Легке прасування» - Ця програма забезпечує швидке та легке прасування, оскільки вона скорочує утворення зморшок до 50%, автоматично регулюючи швидкість віджимання. 

Наші сушильні машини видаляють алергени з одягу

Видалення алергенів

Весна і літо - найкращі пори року. Тільки якщо Ви не страждаєте від алергії і не проводите весь час з червоним носом і очима, що постійно сльозяться. Однак допомога вже близько! Чи знаєте Ви, що після сушіння одягу в сушильному барабані, з неї видаляється ворс, пил та інші алергени? Після цього - чхати ви хотіли на цю алергію.

Енергія

Споживання електроенергії та енергоефективність сушильних машин оцінюється по шкалі від А до G, включаючи А+, А++ та А+++ за відмінні показники. Сушильні машини традиційно використовували велику кількість енергії, але завдяки технології Heat Pump тепер можна піклуватись про одяг при набагато нижчих температурах, що забезпечує енергоефективність до А+++.