Відкрийте для себе

Пральні машини

Піклування про кожне волокно

Більшість пральних машин не використовують на максимум миючий засіб і пом'якшувач тканини. Але UltraCare™ Eco попередньо змішує миючий засіб, завдяки чому прання, яке ви зазвичай здійснюєте при 40 градусах, можна виконувати при 30. Система Ultramix також попередньо змішує пом'якшувач для його рівномірного розподілення. Фактично, іншим машинам потрібно вдвічі більше пом'якшувача для забезпечення такого ж рівня догляду та м'якості.

Як нова за 30 хвилин

Влаштуйте своєму улюбленому одягу спа зі SteamCare.Всього за 30 хвилин пара акуратно розгладить складки і освіжить ваші речі. Це зменшує необхідність прати і прасувати їх. Таким чином, ваші наймодніші сорочки, найелегантніші сукні та найзручніші светри будуть виглядати та відчуватися як нові між праннями.

UltraCare™ Eco

З UltraCare™ Eco ваш одяг з делікатних тканин у надійних руках.

Electrolux UltraCare Eco

Тримайте форму

Для прання вовняних виробів пральна машина UltraCare™ має спеціальну програму, що відповідає стандартам Woolmark. Етикеткою Woolmark Green позначаються машини, які гарантують безпечне прання навіть вовняних речей, придатних лише для ручного прання, та відзначаються високою енергоефективністю. Ваші вовняні речі зберігатимуть форму й залишатимуться пухнастими навіть після багаторазового прання.

Відсутність надмірного прання

Ваш одяг виглядатиме та відчуватиметься, як новий, завдяки функції OptiSense. Вона забезпечує належний рівень догляду, адаптуючи час, споживання енергії та води відповідно до завантаження. Завдяки цьому прання також буде максимально безпечним для довкілля, оскільки ви не використовуватимете більше води, ніж потрібно. Таким чином, ваша машина завжди піклуватиметься про ваш одяг і ваші рахунки за електроенергію.

Купа сорочок у кошику для білизни

Піклування про 8 кг білизни

З нашими пральними машинами дбати про велику кількість білизни стало легше, ніж будь-коли. Завдяки барабану збільшеного розміру у вас буде багато місця, аби подбати про одяг усієї сім'ї. І вони спеціально розроблені для забезпечення лагідного догляду. Ваш одяг захищений від затяжок, розривів або розтягування під час циклу. Незалежно від того, чи перете ви 1 чи 8 кг, ви можете довірити свій одяг барабану SoftDrum.

Піклування і довговічність

Ми настільки впевнені у наших пральних машинах з інверторними двигунами, що надаємо на них гарантію 10 років. Вони розроблені так, аби дійсно слугувати довго, забезпечуючи піклування про ваш одяг як мінімум протягом десятиріччя. Крім того, вони тихіші та використовують на 50% менше енергії, ніж традиційні двигуни. Тому ви можете прати, не хвилюючись ні про що.

Готово тоді, коли потрібно вам

Насолоджуйтеся абсолютно гнучким процесом прання. Використовуючи TimeManager®, усього за кілька кроків можна обрати час прання. Завдяки цьому ваш улюблений одяг буде готовий саме тоді, коли потрібно вам. Крім того, функція відкладеного старту дозволить відкласти прання на період до 20 годин, аби вписати його у ваш щільний розклад.

Пральна машина UltraCare Eco поряд із сушильною машиною DelicateCare

Піклування від початку до кінця

Секрет розкішно м'якої білизни, про яку добре дбають, не лише у виборі правильної пральної машини — сушіння відіграє таку ж важливу роль. Наші сушильні машини DelicateCare є ідеальним партнером для пральних машин UltraCare™ Eco. Іхня інноваційна технологія теплового насосу лагідно висушує одяг при більш низьких температурах, аби виключити пошкодження від надмірного сушіння.

Щойно висушені та хрусткі сорочки