Відкрийте для себе

Холодильники-морозильники FreshPlus

Збережіть улюблені смаки

Подаруйте своїм продуктам довше, наповнене смаком життя. В технології TwinTech® використовуються дві системи охолодження для підтримки ідеальної вологості і температури ваших інгредієнтів. У холодильнику повітря контролюється для забезпечення максимальної свіжості. А повітря в морозильнику ізольоване та осушене для того, аби уникнути виникнення інію.

Свіжість на кожній полиці

Продукти залишатимуться смачними довше — де б ви їх не розмістили. З системою MultiFlow передня, задня, верхня або нижня області забезпечують виняткову свіжість. Вона гарантує ефективне обдування ваших продуктів і збереження в холодильнику рівномірних рівнів температури й вологості. Тому, коли продукти знадобляться, вони будуть у чудовому стані. Викидати доводиться менше.

Свіжий стейк із лосося, показаний до та після приготування
TwinTech®

Холодильники-морозильники FreshPlus довше зберігають всі ваші продукти свіжими.

Крупний план холодильника Electrolux FreshPlus з продуктами на кожній полиці

Свіжа, немов щойно з гачка

Порадуйте себе смаком свіжовиловленої риби.Не з моря — з вашого холодильника. Холодильники-морозильники FreshPlus ідеально підходять для м'яса і риби: вони оснащені спеціальним відділенням, у якому підтримується нижча температура. Таким чином, ваші продукти зберігатимуться при потрібній температурі, що дозволить вам розкрити оптимальну гаму смаків.

Ваші продукти, ваш вибір

Для кожного продукту та для кожної страви знайдеться місце у новому холодильнику Electrolux CustomFlex.Налаштовуйте унікальну систему зберігання так, як подобається вам, завдяки кошикам та стійкам, які легко переставляти для оптимізації простору і доступу. Свіжі думки, свіжі аромати, щоразу.

Тарілка свіжого салату з холодильника-морозильника TwinTech

Новий погляд на салат

Забудьте про зів'ялий салат-латук. Створюйте салати такої свіжості, яка вразить усіх навколо. Велика шухляда CrispFresh захистить смак і текстуру, зберігаючи ваші фрукти та овочі при ідеальній вологості і температурі. Вона настільки простора, що навіть якщо ви купили безліч свіжих продуктів, ви можете бути впевнені, що коли вони вам знадобляться, вони будуть бездоганно свіжими.