Деталі продукту

Ручний пилосос WellS7 для чищення вікон і поверхонь забезпечує відмінне очищення завдяки лезам з натурального каучуку, не залишаючи розводів в будь-якому напрямку. Довговічні літієві батареї забезпечують до 90 хвилин очищення між зарядками і при шумі всього лише 60 дБ. WellS7 - також наш найтихіший очищувач вікон і поверхонь.

Переваги

Професійні леза з натуральної гуми

Отримайте бездоганно чисте очищення поверхонь у будь-якому напрямку без смуг та крапель завдяки лезам професійного рівня з натуральної гуми.

Літієві акумулятори

Прибирайте без перерви до 90 хвилин (залежно выд моделі) завдяки якісним літієвим акумуляторам.

Один із найтихіших віконних пилососів з рівнем шуму лише 60dB

Комфорте прибирання з одним із найтихіших віконних пилососів.

Протикрапельна система

Протикрапельна система для використання в усіх напрямках без протікань, що дозволяє прибирати у ваш улюблений спосіб: S-режим для очищення за один прохід, саме так, як при професійному митті вікон, — зверху вниз, аби відчувати більший контроль, або горизонтально для очищення столів.

Чищення різних поверхонь

Насадки, призначені для різних видів поверхонь - скла, кахелю та дзеркал.

Скло, плитка та дзеркала будуть сяяти чистотою. Віконний пилосос WS71-6TG з потужним літієвим акумулятором – техніка, з котрою прибирання в домі перетворюється у приємне дозвілля. Пристрій із найнижчим рівнем шуму у своєму сегменті – лише 60 дБ, як при неголосній розмові.