Деталі продукту

Коли одяг можна освіжити за допомогою відпарювача, не потрібно вмикати повний цикл прання. Додайте ароматизатор для відпарювання до відповідної програми й насолоджуйтеся свіжістю речей, сповнених тонкого аромату цитрусового зеленого чаю.

Переваги

Electrolux - Система оновлення одягу FreshScent - E2WASF00

Замініть прання відпарюванням і заощаджуйте до 96 % води.*

Під час відпарювання використовується лише 2 л води. А щоб одяг здавався щойно випраним, додайте ароматизатор для відпарювання «Цитрусовий зелений чай». Рішення, яким ви проявляєте турботу про свій одяг і довкілля.

* Обробка парою порівняно з програмою для прання делікатних речей із завантаженням 1 кг (за результатами внутрішнього тестування).

Electrolux - Система оновлення одягу FreshScent - E2WASF00

Відпарюйте все, навіть вироби з найделікатніших тканин.

Відпарювання — це ідеальний спосіб освіжити вовняні, кашемірові, шовкові, бавовняні та синтетичні речі, які потребують ручного прання. Він подбає навіть про найделікатніші речі, оздоблені паєтками чи мереживом. Це м’який спосіб підготувати улюблений вечірній одяг до важливої події.

Electrolux - Система оновлення одягу FreshScent - E2WASF00

Даруйте одягу свіжість тоді, коли вам зручно.

Завдяки функції «Таймер» ви можете освіжити свої речі за 25, 20 або навіть 15 хвилин. Просто додайте ароматизатор «Цитрусовий зелений чай» у відсік для пом’якшувача, виберіть програму «Пара», і вже зовсім скоро ви зможете насолоджуватися відновленою свіжістю одягу.

Electrolux - Система оновлення одягу FreshScent - E2WASF00

Оновлений склад продукту містить ефірні олії.

До оновленого складу продукту увійшли ефірні олії з ароматом зеленого чаю та цитрусових фруктів. Чудовий баланс цитрусових нот — бергамоту, вербени, лимону — розкривається на об’ємній подушці з білих квітів.

Electrolux - Система оновлення одягу FreshScent - E2WASF00

Заощаджуйте воду, скорочуйте кількість пакування.

Заощаджуйте воду, скорочуйте відходи: Наші парфуми Steam із ароматом цитрусового зеленого чаю постачаються у флаконах із переробленого ПЕТ. Це дає змогу зберігати свіжість одягу, не забруднюючи довкілля.

Аксесуари

Підтримка

Маєте такий виріб?

Зареєструйте ваші прилади в MyElectrolux і знаходьте все необхідне в одному місці.

  • Зручний сервіс та підтримка
  • Зручний доступ до інструкції та посібників користувача
  • Спеціальні пропозиції та знижки
Приєднуйтесь до MyElectrolux
woman on couch with mobile phone