Поради з вибору

Підберіть собі ідеальну сушильну машину

Наші серії продукції

Ознайомтесь з серіями нашої продукції, щоб підібрати техніку, яка найкраще підійде вашому дому.

CycloneCare з технологією 3DSense забезпечить неперевершений догляд за вашим одягом. Тепер можна рівномірно і з упевненістю сушити шовкові сорочки, зручні вовняні светри та товсті куртки з підкладкою.

 • CycloneCare з технологією 3DSense
 • DelicateCare
 • GentleCare
 • SensiCare

Одяг зберігатиме чудовий вигляд з системою DelicateCare у нашій сушильній машині PerfectCare 800. Вона налаштовує відповідну температуру для одягу, у той час як рух барабану регулюється відповідно до типу тканини.

 • DelicateCare
 • GentleCare
 • SensiCare

Наша відмінна сушильна машина PerfectCare 600 з системою SensiCare визначає рівень вологи кожного завантаження за допомогою спеціальних датчиків та відповідно регулює час сушіння.

 • SensiCare

Енергоефективна сушильна машина

Electrolux пропонує широкий асортимент сушильних машин з енергоефективністю від B до A +++. (A +++ є найбільш енергоефективним і буде найбільше впливати на витрати з електроенергії). Передова технологія теплового насосу дозволяє заощадити до 40% енергії в порівнянні зі стандартними конденсаторами, являючи собою екологічне та економічно вигідне рішення.

Технологія SensiCare забезпечує інтелектуальну сушку з оптимальним споживанням енергії, за рахунок швидкої адаптації параметрів програми до обсягу завантаження. Вибирайте машину з інверторним двигуном. Він дбайливо ставиться до барабану, а вентилятор дозволяє продовжити термін служби сушильної машини. Результат: більш короткий час сушіння та незмінно відмінні результати.

Розміри сушильної машини

Обираючи сушильну машину необхідно переконатися, що у вас є для неї достатньо місця.

Ширина: 60 см - Вам підійде стандартна сушильна машина

Крім цього, якщо у вас є стандартна пральна машина з фронтальним завантаженням, ви можете встановити стандартну сушильну машину зверху.

Порада: Не вистачає місця? Подумайте про те, щоб придбати комбіновану прально-сушильну машину «2-в-1».

Місткість сушильної машини

Коли мова йде про місткість, частіше за все мається на увазі кількість білизни, яку можна помістити в машину. Але також необхідно враховувати:

Розміри домогосподарства: велика родина або одна людина.

Звички: скільки разів на тиждень ви сушите білизну? Тип і розмір речей, котрі сушаться: Наприклад, постільна білизна, ковдри і штори вимагають більшого обсягу барабана для досягнення найкращих результатів. У Electrolux є сушильні машини місткістю 7-9 кг для задоволення різних потреб.

Незалежно від обсягу завантаження, наша система SensiCare використовує вдосконалені датчики вологості і температури, щоб автоматично регулювати час сушіння.

Порада: не переповнюйте сушильну машину. Якщо ви залишите своєму одягу можливість «дихати», він висохне швидше.

Сушка делікатних та інших речей

У наших найсучасніших сушильних машинах Electrolux можна сушити 93% всіх видів тканин - вони пропонують спеціальні програми для вовни, шовку, пуху, верхнього одягу, джинсової тканини, бавовни, синтетики, мережива, змішаних та інших делікатних тканин, включаючи програми:

 • Dark blue delicates
  Делікатні тканини

  Наша програма для вовни забезпечує відсутність усадки вовняних тканин, порівняно з сушінням в розправленому вигляді. Вона настільки ефективна, що отримала сертифікат Woolmark для цілого ряду сушильних машин Electrolux.

  Після сушіння в наших машинах шовкові речі зберігають свою форму так само, як і при сушінні на повітрі. 

 • Waterdrops on dark blue fabric
  Верхній одяг

  Допоможіть своїй улюбленій куртці залишитися новою після кожного сезону. Скористайтеся нашою програмою для верхнього одягу і відновіть водовідштовхувальні властивості вашого одягу краще, ніж при сушінні на повітрі.

 • Blue down jacket
  Пуховики

  Використовуйте цю програму для захисту зовнішнього вигляду пуховиків і збереження їх теплоізоляції до 30% краще, ніж при сушінні на повітрі.

 • Duvet in hamper
  Ковдри

  Пухові ковдри можуть погано піддаватися сушінню. Тому ми розробили програму для сушки великих речей, таких як ковдри і простирадла.

Прилади, що підходять за дизайном

Якщо ви хочете підібрати відповідний сушильний барабан до пральної машини, наші моделі Electrolux просто створені для цього. Ви можете встановлювати одна на одну або поруч, оптимізуючи тим самим простір для прання.


Two machines

Сенсорні сушильні машини

Кожна сушильна машина Electrolux серії 600, 700, 800 і 900 обладнана технологією SensiCare. Вдосконалені датчики вологості і температури визначають, коли тканини висихають, і зупиняють програму. SensiCare економить час і енергію, а також захищає предмети від пересушування. Технологія Electrolux 3DSense доступна на деяких моделях серії 900. Унікальний датчик визначає вологість не тільки на поверхні, але і всередині речей. Результат: турбота і догляд за всіма тканинами від шерсті до шовку і навіть пуху. 

Інтелектуальні сушильні машини

Завдяки застосунку My Electrolux Care ви можете підключати свої пральні та сушильні машини до телефону, щоб ефективніше доглядати за білизною. Додаток дозволяє дистанційно керувати сушильною машиною зі свого смартфона. Індивідуальний догляд за білизною з вашого смартфона.

Економте місце і час

Сушка шляхом розвішування вимагає більше місця, ніж сушка в машині, а також призводить до утворення складок на тканині, що неминуче означає збільшення обсягу прасування. До того ж сушильні барабани Electrolux сушать білизну набагато швидше. Замість того, щоб витрачати дорогоцінний час на розвішування і збір білизни, ви будете насолоджуватися сушінням без проблем 365 днів в році.

Сертифікати

Сертифікат Woolmark є підтвердженням схвалення Woolmark Company. Будьте впевнені, що наші машини Electrolux забезпечують ніжну сушку вовни.


CycloneCare: сушіння повітрям – підходить навіть для делікатних речей

Система CycloneCare забезпечує рівномірне та делікатне сушіння повітрям, зберігаючи форму речей, їх вигляд та відчуття новизни. Такий догляд підходить навіть шовку та речам, що потребують делікатної обробки.

Познайомитися з цією серією

Шовк більше не втрачає форму

Вважається, що шовк не підходить для машинної сушки: він часто мнеться і втрачає форму. Але система CycloneCare обдуває одяг повітрям з усіх боків. Спіральна система повітряного потоку спрямована на важкодоступні місця, такі як кишені і шви, для точної і рівномірної сушки шовку.


DelicateCare – ваш бездоганний зовнішній вигляд під повним контролем.

Система DelicateCare підбирає для догляду за конкретною тканиною потрібні температуру та рух барабану. Це стосується і делікатних речей, вовни чи спеціалізованого верхнього одягу – усі властивості будуть збережені.

Познайомитися з цією серією

Ніякої усадки, чи втрати форми

Тепер можна, не ризикуючи, сушити навіть найтонші вовняні светри. Система DelicateCare підбирає рух барабану, який не дозволяє вовняним речам скручуватись, щоб уникнути усадки. Вона забезпечує винятковий результат сушіння без усадки та втрати форми – порівняно із сушінням у розправленому вигляді. 

Збереження та відновлення водовідштовхуючих властивостей

Система DelicateCare зберігає та відновлює водовідштовхуючі властивості вашого спеціалізованого верхнього одягу краще, ніж при сушінні на повітрі. Система DelicateCare регулює температуру, захищаючи одяг із мембранних тканин, гарантуючи необхідні параметри  теплового впливу. 

Шовк зберігає форму *

Завдяки нашій спеціальній програмі ви можете з повною упевненістю сушити одяг з 100% шовку. Вона настільки ж делікатна, як і сушка на повітрі, при цьому шовк зберігає свою форму, а на одязі буде навіть менше складок, ніж при сушінні природним чином.

* Так само, як і при сушінні на повітрі


GentleCare: приємний ефект новизни триває довше

Система GentleCare сушить одяг при температурі у 2 рази нижче порівняно зі звичайними сушильними машинами; одяг не піддається пересушуванню. Це дозволяє довше зберігати текстуру тканини і значно зменшить як енергоспоживання, так і тривалість сушіння. 

сукня та пральна машина

Ефективна система фільтрації

Один фільтр, який легко очищати, забезпечує ефективну циркуляцію повітря, що сприяє низькому споживанню енергії під час сушіння.


SensiCare: дбайлива сушильна машина для щоденного прання

Система Sensi Care визначає вологість кожного завантаження і коригує час сушки, захищаючи таким чином одяг від перегріву.

Ви економите як час, так і електроенергію без жодних втрат ефективності. Догляд без турбот.

Система SensiCare

Система SensiCare визначає рівень вологості кожного завантаження за допомогою спеціальних сенсорів і відповідно регулює час сушіння. Тепер навіть мінімальне завантаження назавжди захищене від перегріву. Ви економите час і енергію, при цьому забезпечуючи своєму одягу саме той догляд, який йому необхідний – чи то тижневе прання, чи всього один светр, який ви хочете вдягнути прямо зараз.

Дверцята зі змінною стороною навішування

Дверцята цієї сушильної машини можна регулювати так, щоб вони відкривалися в чотирьох різних положеннях. Так ви зможете підібрати краще положення, відповідне вашій пральній машині, в залежності від того, чи встановлені машини одна на одну, чи стоять поруч. Ніяких незручних кутів. Дверцята не будуть чіплятися одна за одну. Тільки інтелектуальний дизайн для вашої зручності.

Вертикальна збірка - для вашої зручності

Максимально використовуйте простір, обравши комплект для вертикальної збірки. Зберіть сушильний барабан і пральну машину в одну надійну стійку, не використовуючи додаткове кріплення. Вбудована висувна полиця позбавить від турбот при завантаженні та розвантаженні.