Поради з вибору

Підберіть собі ідеальну сушильну машину

Наші серії продукції

Ознайомтесь з серіями нашої продукції, щоб підібрати техніку, яка найкраще підійде вашому дому.

CycloneCare з технологією 3DSense забезпечить неперевершений догляд за вашим одягом. Тепер можна рівномірно і з упевненістю сушити шовкові сорочки, зручні вовняні светри та товсті куртки з підкладкою.
 • CycloneCare з технологією 3DSense
 • DelicateCare
 • GentleCare
 • SensiCare
Одяг зберігатиме чудовий вигляд з системою DelicateCare у нашій сушильній машині PerfectCare 800. Вона налаштовує відповідну температуру для одягу, у той час як рух барабану регулюється відповідно до типу тканини.
 • DelicateCare
 • GentleCare
 • SensiCare
Наша відмінна сушильна машина PerfectCare 600 з системою SensiCare визначає рівень вологи кожного завантаження за допомогою спеціальних датчиків та відповідно регулює час сушіння.
 • SensiCare

Енергоефективна сушильна машина

Electrolux пропонує широкий асортимент сушильних машин з енергоефективністю від B до A +++. (A +++ є найбільш енергоефективним і буде найбільше впливати на витрати з електроенергії). Передова технологія теплового насосу дозволяє заощадити до 40% енергії в порівнянні зі стандартними конденсаторами, являючи собою екологічне та економічно вигідне рішення.

Технологія SensiCare забезпечує інтелектуальну сушку з оптимальним споживанням енергії, за рахунок швидкої адаптації параметрів програми до обсягу завантаження. Вибирайте машину з інверторним двигуном. Він дбайливо ставиться до барабану, а вентилятор дозволяє продовжити термін служби сушильної машини. Результат: більш короткий час сушіння та незмінно відмінні результати.

Розміри сушильної машини

Обираючи сушильну машину необхідно переконатися, що у вас є для неї достатньо місця.

Глибина: 60 см - Вам підійде стандартна сушильна машина

Крім цього, якщо у вас є стандартна пральна машина з фронтальним завантаженням, ви можете встановити стандартну сушильну машину зверху.

Порада: Не вистачає місця? Подумайте про те, щоб придбати комбіновану прально-сушильну машину «2-в-1».

Місткість сушильної машини

Коли мова йде про місткість, частіше за все мається на увазі кількість білизни, яку можна помістити в машину. Але також необхідно враховувати:

Розміри домогосподарства: велика родина або одна людина.

Звички: скільки разів на тиждень ви сушите білизну? Тип і розмір речей, котрі сушаться: Наприклад, постільна білизна, ковдри і штори вимагають більшого обсягу барабана для досягнення найкращих результатів. У Electrolux є сушильні машини місткістю 7-9 кг для задоволення різних потреб.

Незалежно від обсягу завантаження, наша система SensiCare використовує вдосконалені датчики вологості і температури, щоб автоматично регулювати час сушіння.

Порада: не переповнюйте сушильну машину. Якщо ви залишите своєму одягу можливість «дихати», він висохне швидше.

Сушка делікатних та інших речей

У наших найсучасніших сушильних машинах Electrolux можна сушити 93% всіх видів тканин - вони пропонують спеціальні програми для вовни, шовку, пуху, верхнього одягу, джинсової тканини, бавовни, синтетики, мережива, змішаних та інших делікатних тканин, включаючи програми:

 • Dark blue delicates
  Делікатні тканини

  Наша програма для вовни забезпечує відсутність усадки вовняних тканин, порівняно з сушінням в розправленому вигляді. Вона настільки ефективна, що отримала сертифікат Woolmark для цілого ряду сушильних машин Electrolux.

  Після сушіння в наших машинах шовкові речі зберігають свою форму так само, як і при сушінні на повітрі. 

 • Waterdrops on dark blue fabric
  Верхній одяг

  Допоможіть своїй улюбленій куртці залишитися новою після кожного сезону. Скористайтеся нашою програмою для верхнього одягу і відновіть водовідштовхувальні властивості вашого одягу краще, ніж при сушінні на повітрі.

 • Blue down jacket
  Пуховики

  Використовуйте цю програму для захисту зовнішнього вигляду пуховиків і збереження їх теплоізоляції до 30% краще, ніж при сушінні на повітрі.

 • Duvet in hamper
  Ковдри

  Пухові ковдри можуть погано піддаватися сушінню. Тому ми розробили програму для сушки великих речей, таких як ковдри і простирадла.

Прилади, що підходять за дизайном

Якщо ви хочете підібрати відповідний сушильний барабан до пральної машини, наші моделі Electrolux просто створені для цього. Ви можете встановлювати одна на одну або поруч, оптимізуючи тим самим простір для прання.


Two machines

Сенсорні сушильні машини

Кожна сушильна машина Electrolux серії 600, 700, 800 і 900 обладнана технологією SensiCare. Вдосконалені датчики вологості і температури визначають, коли тканини висихають, і зупиняють програму. SensiCare економить час і енергію, а також захищає предмети від пересушування. Технологія Electrolux 3DSense доступна на деяких моделях серії 900. Унікальний датчик визначає вологість не тільки на поверхні, але і всередині речей. Результат: турбота і догляд за всіма тканинами від шерсті до шовку і навіть пуху. 

Інтелектуальні сушильні машини

Завдяки застосунку My Electrolux Care ви можете підключати свої пральні та сушильні машини до телефону, щоб ефективніше доглядати за білизною. Додаток дозволяє дистанційно керувати сушильною машиною зі свого смартфона. Індивідуальний догляд за білизною з вашого смартфона.

Економте місце і час

Сушка шляхом розвішування вимагає більше місця, ніж сушка в машині, а також призводить до утворення складок на тканині, що неминуче означає збільшення обсягу прасування. До того ж сушильні барабани Electrolux сушать білизну набагато швидше. Замість того, щоб витрачати дорогоцінний час на розвішування і збір білизни, ви будете насолоджуватися сушінням без проблем 365 днів в році.

Сертифікати

Сертифікат Woolmark є підтвердженням схвалення Woolmark Company. Будьте впевнені, що наші машини Electrolux забезпечують ніжну сушку вовни.

Збереження та відновлення водовідштовхуючих властивостей*

* Краще, ніж сушіння на повітрі.

Завдяки нашій системі DelicateCare водовідштовхувальні властивості верхнього одягу зі спеціальним покриттям зберігаються і відновлюються ефективніше, ніж при сушінні на повітрі. DelicateCare регулює температуру і рух барабана для захисту тканини верхнього одягу, нагріваючи його рівно настільки, наскільки потрібно.

Ніякої усадки*, чи втрати форми

* Відсутність усадки вовни, порівнянне з сушінням в розправленому вигляді.

Тепер можна, не ризикуючи, сушити навіть найтонші вовняні светри. Система DelicateCare підбирає рух барабану, який не дозволяє вовняним речам скручуватись, щоб уникнути усадки. Вона забезпечує винятковий результат сушіння без усадки та втрати форми – порівняно із сушінням у розправленому вигляді. 

 

DelicateCare: ваш стиль цілком збережено

Наша система DelicateCare регулює температуру і рух барабана в залежності від типу тканини, забезпечуючи професійний догляд за вашим одягом. Навіть вовняні речі зберігають форму, а властивості водовідштовхувального одягу відновлюються.

PerfectCare 800

Відкрийте для себе наші сушильні машини PerfectCare серії 800 із системою DelicateCare.

GentleCare: приємний ефект новизни триває довше

Система GentleCare сушить одяг при температурі у 2 рази нижче порівняно зі звичайними сушильними машинами; одяг не піддається пересушуванню. Це дозволяє довше зберігати текстуру тканини і значно зменшить як енергоспоживання, так і тривалість сушіння. 

Відмінний результат сушіння при зменшеній вдвічі температурі*

*У порівнянні з температурою повітря на вході в сушильний барабан у звичайних сушильних машинах.

Ефективна система фільтрації

Система фільтрації EcoFlow наших сушильних машин забезпечує енергоефективне сушіння при кожному використанні. Фільтр, що легко очищується, забезпечує циркуляцію повітря, за рахунок чого досягається незмінно низьке споживання енергії.

SensiCare: дбайлива сушильна машина для щоденного прання

Система Sensi Care визначає вологість кожного завантаження і коригує час сушки, захищаючи таким чином одяг від перегріву.

Ви економите як час, так і електроенергію без жодних втрат ефективності. Догляд без турбот.

Завдяки системі SensiCare одяг довше буде виглядати як новий

Система SensiCare визначає рівень вологості кожного завантаження за допомогою спеціальних сенсорів і відповідно регулює час сушіння. Тепер навіть мінімальне завантаження назавжди захищене від перегріву. Ви економите час і енергію, при цьому забезпечуючи своєму одягу саме той догляд, який йому необхідний – чи то тижневе прання, чи всього один светр, який ви хочете вдягнути прямо зараз.

Вертикальна збірка - для вашої зручності

Максимально використовуйте простір, обравши комплект для вертикальної збірки. Зберіть сушильний барабан і пральну машину в одну надійну стійку, не використовуючи додаткове кріплення. Вбудована висувна полиця позбавить від турбот при завантаженні та розвантаженні.

PerfectCare 600

Відкрийте для себе наші сушильні машини PerfectCare серії 600 із системою SensiCare.