Поради з вибору

Підберіть собі ідеальну пральну машину

Наші серії продукції

Ознайомтесь з серіями нашої продукції, щоб підібрати техніку, яка найкраще підійде вашому дому.

Розміри пральної машини

Вирішили купити окремо стоячу пральну машину? Хочете вбудувати її в кухонні меблі, не порушуючи дизайн і стиль своєї кухні або приміщення для прання? У будь-якому випадку потрібно все виміряти і переконатися, що для пральної машини вистачить місця. Скільки у вас місця?

Ширина 60-48 см - ідеально підійде для пральної машини з фронтальним завантаженням

Ширина 48-34 см - поміститься вузька пральна машина з фронтальним завантаженням

Ширина 45-40 см - розгляньте варіант пральної машини з вертикальним завантаженням

Порада від професіоналів: якщо у вас не так багато місця, а розмістити хочеться і пральну і сушильну машини, зверніть увагу на моделі прально-сушильних машин «3-в-1»: прання, сушка, пар

Місткість пральної машини

Коли справа стосується місткості вашої пральної машини, слід враховувати кілька факторів:

Розмір домогосподарства: великі сім'ї або ж для однієї людини

Звички: скільки разів на тиждень ви перете?

Тип і розмір речей, які ви перете: Наприклад: постільна білизна, ковдри і штори вимагають барабан більшого обсягу для досягнення найкращих результатів.

Всі пральні машини Electrolux оснащені технологією SensiCare. SensiCare використовує датчики ваги для регулювання споживання води і енергії в залежності від розміру навантаження. Це економить час і гроші, а також гарантує, що ваш одяг буде збережено у відмінному стані.

Енергоефективна пральна машина

Всі пральні машини Electrolux істотно знижують споживання енергії та води. Прання та догляд за одягом без зниження ефективності. Класи енергоефективності пральних машин Electrolux - від A +++ до A +++ -75%. Це означає, що машини Electrolux з найвищим класом енергоефективності працюють на 75% ефективніше класу A +++.

Підвищенню енергоефективності також сприяють спеціальні технології. До них відносяться технологія інверторних двигунів, Програми «Еко» та SensiCare.

Тиха і швидка

При виборі пральної машини необхідно враховувати дві наступні речі:

Безшумні цикли роботи

Наші пральні машини зберігають рівень шуму на рівні всього 47 дБ. Таким чином, прання не порушує спокійну атмосферу в вашому домі. 

Швидкі програми

За допомогою коротких програм можна випрати невеликий обсяг (до 3 кг) всього за 20 хвилин. Для великих обсягів завантаження використовуйте програму UltraWash (є не у всіх машинах). Програма UltraWash випере одежу за 59 хвилин - це ідеальний варіант для прання пізно ввечері або прання несильно забрудненого одягу. Нова програма MixCare триває всього 49 хвилин.

Інтелектуальна пральна машина

За допомогою програми My Electrolux Care підключайте свої прилади для прання та сушіння до телефону, щоб забезпечити інтелектуальний догляд за білизною. Просто відкрийте програму і виберіть температуру, тип тканини і колір. У відповідь застосунок відповідно налаштує програму. Індивідуальний догляд за білизною з вашого смартфону.

Прилади, що підходять за дизайном

Якщо ви хочете підібрати до своєї пральній машині сушильний барабан, наші моделі Electrolux просто створені для цього. Їх можна встановлювати в колону або поруч, оптимально використовуючи місце для прання.


Two matching washing machines

Пральна машина з парою

Пара - відмінний вибір, що дозволяє уникнути складок і прасування. Пральні машини з технологією Electrolux SteamCare® мають опцію PlusSteam, яка скорочує кількість складок на третину завдяки додаванню пари в кінці циклу прання. Можна також використовувати окремий цикл обробки парою, щоб швидко освіжити пом'ятий одяг.  

Сертифікати

Сертифікат Woolmark є підтвердженням схвалення від Woolmark Company. Ви можете бути впевнені, що наші машини Electrolux досить делікатні для прання вовни, в тому числі тонкої.

Electrolux серії 800 сертифіковані * Ariel та Lenor. Це означає, що вони забезпечують оптимальне очищення і розподіл миючого засобу та кондиціонеру на речах, які ви любите. Ніжний догляд за кожною ниткою. Навіть на дотик одяг може бути як новий набагато довше.


ColourCare – збережіть яскравість одягу

Система ColourCare очищує воду і дає можливість миючим засобам забезпечити оптимальний результат навіть при низьких температурах. Дбайливе, але ретельне прання зберігає кольори одягу, дозволяючи йому бути таким же яскравим, як в день купівлі.

Яскраві кольори – після кожного прання

Вся справа у воді. Унікальна система фільтрації видаляє мінеральні частинки та забруднення, забезпечуючи дбайливе, але ретельне прання. Нижче можна побачити результати випробувань на стійкість кольору. Тканина: поліестер. Кількість циклів прання: 50. Температура: 30 градусів. Завдяки ColourCare кольори не втрачають яскравість, червоний залишається червоним – після кожного прання.

Кольори цінують сіль

Сіль не входить в контакт з одягом. Вона активує іонообмінний фільтр, пом'якшує воду і видаляє грубі мінерали і забруднення. Тому кольори зберігають яскравість після кожного прання, а чорний не вимивається до сірого.

Подивитися зараз

UltraCare – текстура тканини в повній безпеці

Система UltraCare попередньо розчиняє миючі засоби, забезпечуючи швидке та ретельне прання, гарантуючи захист кожного волокна тканини і дозволяючи їй довше зберігати свіжість, м’якість та бездоганний вигляд.

Тканина залишається м'якою. Навіть після багаторазового прання.

Перш ніж потрапити до барабану, миючий засіб і кондиціонер попередньо змішуються і активуються водою. Ця суміш досягає кожного сантиметра одягу і очищає його, оскільки нерозчинений миючий засіб знижує ефективність очищення. Насправді, система UltraCare рівномірно розподіляє кондиціонер вдвічі ефективніше, ніж традиційна пральна машина.

Програма UltraWash - бездоганне прання

Всього за 59 хвилин при температурі 30 ° C з нашою програмою UltraWash ваш одяг отримає неперевершений догляд, що забезпечує бездоганне збереження його зовнішнього вигляду на довгий час.


SteamCare – менше складок, менше прасування

Система SteamCare забезпечує результати професійного рівня у затишку власної домівки. Завершуйте кожне прання парою, яка на третину зменшить утворення складок та придасть тканині м’якість. Нагрів, супутній регулярному прасуванню, не потрібен. За допомогою SteamCare також можна освіжити одяг, не вдаючись до зайвого прання.

На третину менше складок

Додавання пари в кінці прання дозволяє розгладити волокна; кількість складок при цьому зменшується на третину порівняно із машинами без системи SteamCare. Тепер можна прати та сушити за один раз, а без постійного прасування одяг довше збереже свою форму та текстуру. 

Ніякого надмірного прання - освіжайте одяг всього за п'ятнадцять хвилин

Насолоджуйтеся цим прекрасним відчуттям «свіжовипраного» одягу без необхідності повного циклу прання після кожного ношення. Electrolux FreshScent - перша в світі система, освіжаюча одяг парою і ароматизатором замість миючого засобу. Пара і ретельно відібрані ароматизатори нададуть вашим речам відмінної форми і приємного запаху.

Подивитись зараз

SensiCare - дбайливий догляд за щоденним пранням

Система SensiCare забезпечує потрібний рівень догляду завдяки регулюванню часу циклу та споживання електроенергії і води для кожного завантаження. Це дозволяє уникнути надмірного прання, завдяки цьому одяг довше зберігає вигляд та форму.

Тканина вдвічі довше зберігає новий вигляд

Згідно з випробуваннями Ritex (тест №15CR00099), використання системи SensiCare зберігає новий вигляд одягу вдвічі довше. За першу хвилину циклу датчики автоматично підбирають його налаштування згідно з розміром завантаження, скорочуючи потрібний час, кількість електроенергії та води. Це знижує навантаження не тільки на ваш одяг, але і на навколишнє середовище.

Програма для джинсового одягу

Завдяки програмі делікатного прання ваші джинсові речі надовго збережуть вид і відчуття нових після кожного прання.