Поради з вибору

Підберіть собі ідеальну пральну машину

Наші серії продукції

Ознайомтесь з серіями нашої продукції, щоб підібрати техніку, яка найкраще підійде вашому дому.

Розміри пральної машини

Вирішили купити окремо стоячу пральну машину? Хочете вбудувати її в кухонні меблі, не порушуючи дизайн і стиль своєї кухні або приміщення для прання? У будь-якому випадку потрібно все виміряти і переконатися, що для пральної машини вистачить місця. Скільки у вас місця?

Глибина 60-48 см - ідеально підійде для пральної машини з фронтальним завантаженням

Глибина 48-34 см - поміститься вузька пральна машина з фронтальним завантаженням

Ширина 45-40 см - розгляньте варіант пральної машини з вертикальним завантаженням

Порада від професіоналів: якщо у вас не так багато місця, а розмістити хочеться і пральну і сушильну машини, зверніть увагу на моделі прально-сушильних машин «3-в-1»: прання, сушка, пар

Місткість пральної машини

Коли справа стосується місткості вашої пральної машини, слід враховувати кілька факторів:

Розмір домогосподарства: великі сім'ї або ж для однієї людини

Звички: скільки разів на тиждень ви перете?

Тип і розмір речей, які ви перете: Наприклад: постільна білизна, ковдри і штори вимагають барабан більшого обсягу для досягнення найкращих результатів.

Всі пральні машини Electrolux оснащені технологією SensiCare. SensiCare використовує датчики ваги для регулювання споживання води і енергії в залежності від розміру навантаження. Це економить час і гроші, а також гарантує, що ваш одяг буде збережено у відмінному стані.

Енергоефективна пральна машина

Всі пральні машини Electrolux істотно знижують споживання енергії та води. Прання та догляд за одягом без зниження ефективності. Класи енергоефективності пральних машин Electrolux - від A +++ до A +++ -75%. Це означає, що машини Electrolux з найвищим класом енергоефективності працюють на 75% ефективніше класу A +++.

Підвищенню енергоефективності також сприяють спеціальні технології. До них відносяться технологія інверторних двигунів, Програми «Еко» та SensiCare.

Тиха і швидка

При виборі пральної машини необхідно враховувати дві наступні речі:

Безшумні цикли роботи

Наші пральні машини зберігають рівень шуму на рівні всього 47 дБ. Таким чином, прання не порушує спокійну атмосферу в вашому домі. 

Швидкі програми

За допомогою коротких програм можна випрати невеликий обсяг (до 3 кг) всього за 20 хвилин. Для великих обсягів завантаження використовуйте програму UltraWash (є не у всіх машинах). Програма UltraWash випере одежу за 59 хвилин - це ідеальний варіант для прання пізно ввечері або прання несильно забрудненого одягу. Нова програма MixCare триває всього 49 хвилин.

Інтелектуальна пральна машина

За допомогою програми My Electrolux Care підключайте свої прилади для прання та сушіння до телефону, щоб забезпечити інтелектуальний догляд за білизною. Просто відкрийте програму і виберіть температуру, тип тканини і колір. У відповідь застосунок відповідно налаштує програму. Індивідуальний догляд за білизною з вашого смартфону.

Прилади, що підходять за дизайном

Якщо ви хочете підібрати до своєї пральній машині сушильний барабан, наші моделі Electrolux просто створені для цього. Їх можна встановлювати в колону або поруч, оптимально використовуючи місце для прання.


Two matching washing machines

Пральна машина з парою

Пара - відмінний вибір, що дозволяє уникнути складок і прасування. Пральні машини з технологією Electrolux SteamCare® мають опцію PlusSteam, яка скорочує кількість складок на третину завдяки додаванню пари в кінці циклу прання. Можна також використовувати окремий цикл обробки парою, щоб швидко освіжити пом'ятий одяг.  

Сертифікати

Сертифікат Woolmark є підтвердженням схвалення від Woolmark Company. Ви можете бути впевнені, що наші машини Electrolux досить делікатні для прання вовни, в тому числі тонкої.

Electrolux серії 800 сертифіковані * Ariel та Lenor. Це означає, що вони забезпечують оптимальне очищення і розподіл миючого засобу та кондиціонеру на речах, які ви любите. Ніжний догляд за кожною ниткою. Навіть на дотик одяг може бути як новий набагато довше.

SensiCare - дбайливий догляд за щоденним пранням

Система SensiCare забезпечує потрібний рівень догляду завдяки регулюванню часу циклу та споживання електроенергії і води для кожного завантаження. Це дозволяє уникнути надмірного прання, завдяки цьому одяг довше зберігає вигляд та форму.

Тканина вдвічі довше зберігає новий вигляд

Згідно з випробуваннями Ritex (тест №15CR00099), використання системи SensiCare зберігає новий вигляд одягу вдвічі довше.

За першу хвилину циклу датчики автоматично підбирають його налаштування згідно з розміром завантаження, скорочуючи потрібний час, кількість електроенергії та води. Це знижує навантаження не тільки на ваш одяг, але і на навколишнє середовище.

PerfectCare 600

Відкрийте для себе наші пральні машини PerfectCare серії 600 із системою SensiCare.

Бездоганна чистота та миттєва готовність

Наша система SteamCare дозволяє досягти професійних результатів, не виходячи з дому. Завершуйте кожне прання обробкою парою, щоб на третину зменшити утворення складок і надати тканині м'якість без звичайної обробки гарячою праскою. Або використовуйте парову програму FreshScent, щоб освіжити одяг і уникнути непотрібного прання.

На третину менше складок*

* У порівнянні з такою ж машиною без технології SteamCare.

Додавання пари в кінці прання дозволяє розгладити волокна; кількість складок при цьому зменшується на третину порівняно із машинами без системи SteamCare. Без постійного прасування одяг довше збереже свою форму та текстуру. 

 

PerfectCare 700

Відкрийте для себе наші пральні машини PerfectCare серії 700 із системою SteamCare.

Ніякого надмірного прання - освіжайте одяг всього за п'ятнадцять хвилин

Насолоджуйтеся цим прекрасним відчуттям «свіжовипраного» одягу без необхідності повного циклу прання після кожного ношення. Electrolux FreshScent - перша в світі система, освіжаюча одяг парою і ароматизатором замість миючого засобу. Пара і ретельно відібрані ароматизатори нададуть вашим речам відмінної форми і приємного запаху.

Програма UltraWash: ідеальний баланс енергоефективності, швидкості і якості догляду

Програма UltraWash забезпечує ідеальний баланс догляду та енергоефективності при 59-хвилинному пранні змішаних речей. Енергоефективне прання при низькій температурі захищає ваш одяг. Прання при 30 ºC дозволяє економити 30% енергії в порівнянні з програмою для бавовни при 40 ºC. Турбота про ваш одяг і навколишнє середовище.

Ефективне прання при 30 °C, економія 30% енергії *

* Програма UltraWash забезпечує ретельне прання при 30 °C та економію понад 30% енергії в порівнянні з програмою для бавовни при 40 °C.

UltraCare: одяг буде тішити довше

Система UltraCare: одяг буде тішити довше. Миючий засіб і кондиціонер для білизни змішуються з водою до потрапляння в барабан, що забезпечує їх рівномірний розподіл по одягу. Отже, вони починають діяти швидко, що захищає волокна одягу.

PerfectCare 800

Відкрийте для себе наші пральні машини PerfectCare серії 800 із системою UltraCare.

ColourCare – збережіть яскравість одягу

Система ColourCare очищує воду і дає можливість миючим засобам забезпечити оптимальний результат навіть при низьких температурах. Дбайливе, але ретельне прання зберігає кольори одягу, дозволяючи йому бути таким же яскравим, як в день купівлі.

Кольори зберігають яскравість *

* Тест на стійкість забарвлення виконаний на червоному і чорному поліестері після 50 циклів прання при 30 ºC.

Вся справа у воді. Унікальна система фільтрації видаляє мінеральні частинки та забруднення, забезпечуючи дбайливе, але ретельне прання.

Кольори цінують сіль

Сіль не входить в контакт з одягом. Вона активує іонообмінний фільтр, пом'якшує воду і видаляє грубі мінерали і забруднення. Тому кольори зберігають яскравість після кожного прання, а чорний не вимивається до сірого.

PerfectCare 900

Відкрийте для себе нашу пральну машину PerfectCare серії 900 із системою ColourCare.