Поради з вибору

Підберіть собі ідеальну пральну машину

Наші серії продукції

Ознайомтеся з серіями нашої продукції, щоб підібрати техніку, яка найкраще підійде вашому дому.

Особливості

Нижче представлено огляд факторів, які необхідно врахувати при покупці нової пральної машини.

Повну інформацію про продукт див. в інструкції.

Простір та місце установки

Вирішили купити окремо стоячу пральну машину? Хочете вбудувати її в кухонні меблі, не порушуючи дизайн і стиль своєї кухні або приміщення для прання? У будь-якому випадку потрібно все виміряти і переконатися, що для пральної машини вистачить місця. Скільки у вас місця?

ширина 60-48 см - ідеально підійде для пральної машини з фронтальним завантаженням

ширина 48-34 см - поміститься вузька пральна машина з фронтальним завантаженням

ширина 45-40 см - розгляньте варіант пральної машини з вертикальним завантаженням

Порада від професіоналів: якщо у вас не так багато місця, а розмістити хочеться і пральну і сушильну машини, зверніть увагу на моделі прально-сушильних машин «3-в-1»: прання, сушка, пар

Місткість

Перете кожен день або зовсім рідко? Вибираючи нову машину, слід брати до уваги частоту прання.

Рідше 4 разів на тиждень - якщо ви регулярно перете великі речі, наприклад, куртки, ковдри, вам прекрасно підійде пральна машина місткістю 5-6 кг

4-6 разів в тиждень - вам ідеально підійде пральна машина місткістю 7 кг

більше 6 разів на тиждень - зменшіть кількість прання на тиждень, просто вибравши машину великої місткості (понад 8 кг)

Час та зручність

Жайворонок або сова? Виберіть машину з можливістю відстрочки старту, що дозволить відкласти запуск програми до моменту, який зручний особисто вам: пізно ввечері або рано вранці, коли електроенергія дешевша.

Керуйте своєю пральною машиною дистанційно!

Управляти пральною машиною на відстані ще ніколи не було так просто. Виберіть пральну машину з підключенням, яке дозволить вам безпосередньо керувати нею з власного смартфона.

Сушка

Як ви сушите свої речі? Виберіть пральну машину з швидким віджиманням, щоб скоротити час сушіння. Чим швидше обертається барабан під час прання, тим більше віддаляється вологи і тим менше часу потрібно на сушку.

Порада від професіоналів: Не забувайте встановити більш повільну швидкість віджиму для делікатного одягу, щоб він довше зберігав форму.

Вибір приладу

Чи то машина на всю сім'ю з великим барабаном, чи сучасний прилад з підключенням до інтернету або ефективні компактні машини, в Electrolux знайдеться пральна машина, яка ідеально підійде саме вам.


ColourCare – збережіть яскравість одягу

Система ColourCare очищує воду і дає можливість миючим засобам забезпечити оптимальний результат навіть при низьких температурах. Дбайливе, але ретельне прання зберігає кольори одягу, дозволяючи йому бути таким же яскравим, як в день купівлі.

Яскраві кольори – після кожного прання

Вся справа у воді. Унікальна система фільтрації видаляє мінеральні частинки та забруднення, забезпечуючи дбайливе, але ретельне прання. Нижче можна побачити результати випробувань на стійкість кольору. Тканина: поліестер. Кількість циклів прання: 50. Температура: 30 градусів. Завдяки ColourCare кольори не втрачають яскравість, червоний залишається червоним – після кожного прання.

Кольори цінують сіль

Сіль не входить в контакт з одягом. Вона активує іонообмінний фільтр, пом'якшує воду і видаляє грубі мінерали і забруднення. Тому кольори зберігають яскравість після кожного прання, а чорний не вимивається до сірого.

Подивитися зараз

UltraCare – текстура тканини в повній безпеці

Система UltraCare попередньо розчиняє миючі засоби, забезпечуючи швидке та ретельне прання, гарантуючи захист кожного волокна тканини і дозволяючи їй довше зберігати свіжість, м’якість та бездоганний вигляд.

Тканина залишається м'якою. Навіть після багаторазового прання.

Перш ніж потрапити до барабану, миючий засіб і кондиціонер попередньо змішуються і активуються водою. Ця суміш досягає кожного сантиметра одягу і очищає його, оскільки нерозчинений миючий засіб знижує ефективність очищення. Насправді, система UltraCare рівномірно розподіляє кондиціонер вдвічі ефективніше, ніж традиційна пральна машина.

Програма UltraWash - бездоганне прання

Всього за 59 хвилин при температурі 30 ° C з нашою програмою UltraWash ваш одяг отримає неперевершений догляд, що забезпечує бездоганне збереження його зовнішнього вигляду на довгий час.


SteamCare – менше складок, менше прасування

Система SteamCare забезпечує результати професійного рівня у затишку власної домівки. Завершуйте кожне прання парою, яка на третину зменшить утворення складок та придасть тканині м’якість. Нагрів, супутній регулярному прасуванню, не потрібен. За допомогою SteamCare також можна освіжити одяг, не вдаючись до зайвого прання.

На третину менше складок

Додавання пари в кінці прання дозволяє розгладити волокна; кількість складок при цьому зменшується на третину порівняно із машинами без системи SteamCare. Тепер можна прати та сушити за один раз, а без постійного прасування одяг довше збереже свою форму та текстуру. 

Ніякого надмірного прання - освіжайте одяг всього за п'ятнадцять хвилин

Насолоджуйтеся цим прекрасним відчуттям «свіжовипраного» одягу без необхідності повного циклу прання після кожного ношення. Electrolux FreshScent - перша в світі система, освіжаюча одяг парою і ароматизатором замість миючого засобу. Пара і ретельно відібрані ароматизатори нададуть вашим речам відмінної форми і приємного запаху.

Подивитись зараз

SensiCare - дбайливий догляд за щоденним пранням

Система SensiCare забезпечує потрібний рівень догляду завдяки регулюванню часу циклу та споживання електроенергії і води для кожного завантаження. Це дозволяє уникнути надмірного прання, завдяки цьому одяг довше зберігає вигляд та форму.

Тканина вдвічі довше зберігає новий вигляд

Згідно з випробуваннями Ritex (тест №15CR00099), використання системи SensiCare зберігає новий вигляд одягу вдвічі довше. За першу хвилину циклу датчики автоматично підбирають його налаштування згідно з розміром завантаження, скорочуючи потрібний час, кількість електроенергії та води. Це знижує навантаження не тільки на ваш одяг, але і на навколишнє середовище.

Програма для джинсового одягу

Завдяки програмі делікатного прання ваші джинсові речі надовго збережуть вид і відчуття нових після кожного прання.