Відкрийте для себе

ПРАЛЬНІ МАШИНИ

  • SensiCare
  • SteamCare
  • SensiCare
  • SteamCare
  • UltraCare

SensiCare - дбайливий догляд за щоденним пранням

Система SensiCare забезпечує потрібний рівень догляду завдяки регулюванню часу циклу та споживання електроенергії і води для кожного завантаження. Це дозволяє уникнути надмірного прання, завдяки цьому одяг довше зберігає вигляд та форму.

ColourCare – збережіть яскравість одягу

Система ColourCare очищує воду і дає можливість миючим засобам забезпечити оптимальний результат навіть при низьких температурах. Дбайливе, але ретельне прання зберігає кольори одягу, дозволяючи йому бути таким же яскравим, як в день купівлі.

Яскраві кольори – після кожного прання

Вся справа у воді. Унікальна система фільтрації видаляє мінеральні частинки та забруднення, забезпечуючи дбайливе, але ретельне прання. Нижче можна побачити результати випробувань на стійкість кольору. Тканина: поліестер. Кількість циклів прання: 50. Температура: 30 градусів. Завдяки ColourCare кольори не втрачають яскравість, червоний залишається червоним – після кожного прання.

UltraCare – текстура тканини в повній безпеці

Система UltraCare попередньо розчиняє миючі засоби, забезпечуючи швидке та ретельне прання, гарантуючи захист кожного волокна тканини і дозволяючи їй довше зберігати свіжість, м’якість та бездоганний вигляд.

Тканина лишається м’якою. Після кожного прання

Нерозчинений миючий засіб знижує ефективність прання, а нерівномірний розподіл пом’якшувача може привести до того, що одяг буде здаватись жорстким на дотик. Пральні машини PerfectCare із системою UltraCare попередньо розчиняють миючий засіб та пом’якшувач у воді перед їх потраплянням у барабан. Це гарантує рівномірний розподіл: кожне волокно тканини стає чистим, свіжим та м’яким.

SteamCare – менше складок, менше прасування

Система SteamCare забезпечує результати професійного рівня у затишку власної домівки. Завершуйте кожне прання парою, яка на третину зменшить утворення складок та придасть тканині м’якість. Нагрів, супутній регулярному прасуванню, не потрібен. За допомогою SteamCare також можна освіжити одяг, не вдаючись до зайвого прання.

На третину менше складок

Додавання пари в кінці прання дозволяє розгладити волокна; кількість складок при цьому зменшується на третину порівняно із машинами без системи SteamCare. Тепер можна прати та сушити за один раз, а без постійного прасування одяг довше збереже свою форму та текстуру.