АКСЕСУАРИ

Додайте аксесуари до свого приладу

Так само як вечірній туалет потребує правильні туфлі, годинник чи сумочку, ваш досвід використання приладу збагатиться, якщо ви підберете йому потрібні аксесуари. Оптимізуйте ефективність своєї машини та відкрийте для себе нові методи догляду за одягом. 

Зберігайте свіжість

Наші ретельно відібрані ароматизатори за лічені хвилини нададуть вашим речам вигляд та відчуття свіжовипраного одягу.

Уникайте надмірного прання – освіжайте одяг лише за п’ятнадцять хвилин

Досягніть відчуття свіжовипраного одягу, не вдаючись до повних циклів після кожного вдягання. Electrolux FreshScent – перша у світі система, яка освіжає одяг не шляхом прання, а парою та ароматизаторами. Пара та ретельно відібрані ароматизатори додадуть вашим речам відмінну форму та приємний запах.

Вертикальна установка - вам на користь

Використовуйте простір по максимуму, обираючи комплект для вертикальної установки. Встановіть сушильний барабан та пральну машину в одну надійну колонну, не використовуючи додаткове кріплення. Вбудована висувна полиця позбавить вас турбот при завантаженні та вивантаженні.

Догляд за білизною – вихід на абсолютно новий рівень

Стенд підіймає пральну та сушильну машини, полегшуючи процес завантаження та вивантаження. Із ним у комплекті також йде легкодоступний висувний ящик, де можна зберігати все, що може знадобитися для догляду за білизною. Все необхідне буде під рукою.

Чарівний мішок

Цінні та делікатні речі будуть захищені та ретельно випрані у мішку Electrolux для прання білизни.

Секрет м'якого одягу, що не електризується

Додайте у барабан до свого одягу лист для сушіння і коли ви його витягнете, одяг буде м’якший та легше прасуватиметься. Листи для сушіння підходять для усіх тканин, які можна прати. Вони зменшують складки та наелектризованість, додають одягу приємний запах.


Electrolux відкриває нові можливості